Tatuaż

40+ pomysłów na tatuaż kręgosłupa dla kobiet

Dotyk Delikatności

Tatuaże, choć bardzo uniwersalne, kojarzą się zwykle z mężczyznami. To stereotyp, ale o tym pomyśleliby zwykli ludzie. Myśleliby o tych chropowatych i macho projektach, które często widzimy u chropowatych i macho mężczyzn w programach telewizyjnych z nabrzmiałymi mięśniami i wypełnionymi tatuażami od stóp do głów. Kultura popularna dała nam ten obraz i przez jakiś czas pozostała z większością z nas.

Jednak te tatuaże są nie tylko dla mężczyzn. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób otwiera się na kulturę tatuażu. To nie tylko tradycja lub pokazanie, że jesteś twardy, to nie tylko projekty stworzone dla twardych mężczyzn. Te tatuaże opowiadają historie i pokazują wsparcie dla różnych przyczyn. Te tatuaże stały się teraz częścią świata sztuki, tak jak powinno być dawno temu. Teraz kobiety mogą cieszyć się delikatnymi tatuażami, które podkreślają ich kobiecość.

Do wyboru jest wiele wzorów; niektóre są bardziej delikatne, podczas gdy inne mogą pokazać twoją wewnętrzną siłę. Niektóre są abstrakcyjne z ukrytymi historiami, podczas gdy inne pokazują przesłanie jasne jak woda źródlana. Ale najlepsze z tych projektów to te, o których wiesz, że będą mówić za Ciebie, bez względu na płeć i grupę wiekową, do której należysz.

Tatuaże kręgosłupa dla kobiet

Tatuaże kręgosłupa stały się popularnym wyborem dla kobiet. Kręgosłup to bardzo delikatna część ludzkiego ciała. Znajduje się na środku naszych pleców, od karku do pośladków. Kiedy się zatrzaśnie, może nas zabić lub sparaliżować. Widząc, jak ważny jest kręgosłup, a także jak delikatny może być, jest to idealne miejsce na tatuaże na kobietach. Umieszczenie może oznaczać, że całkowicie przekażesz, jak silny, ale delikatny jesteś.

Ale jeśli nie jesteś kimś, kto lubi dawać tajemnicze wiadomości, obszar kręgosłupa jest nadal doskonałym miejscem na tatuaże. Jeśli chcesz dyskrecji w pracy lub szkole, możesz to całkowicie ukryć za pomocą ubrania. Ale możesz afiszować się z ubraniami bez siodełka, gdy są zwykłe dni lub możesz pokazać jego części.

Jeśli myślałeś o zrobieniu fajnego i niepowtarzalnego tatuażu, dlaczego nie wybrać tatuażu na kręgosłup? Oto kilka wspaniałych inspiracji dla pań (kto wie, wy też możecie chcieć)!

Tatuaż kręgosłupa kwiaty wiśni-4

Kwiaty wiśni mają różne znaczenia, ale w kulturze japońskiej są symbolem samurajów. Ci żołnierze są rycerscy, odważni, odważni i szlachetni, a tatuaż z kwiatów wiśni na grzbiecie również został powiązany z tymi znaczeniami.

Plemienny tatuaż kręgosłupa-2

Ten wspaniały plemienny tatuaż może, ale nie musi mieć żadnego znaczenia, ale jedno jest pewne; ukazuje delikatność kobiecego ciała i po prostu przyjemnie na nie patrzeć.

liść-grzbiet-tatuaż-38

Tatuaż kręgosłupa liści

Niebieski sen

kwiat-grzbiet-tatuaż-40

Tatuaż kręgosłupa kwiatowego

Akwarela tulipanowy tatuaż

kwiat-grzbiet-tatuaż-39

Tatuaż kręgosłupa kwiatowego

Tatuaż różany kręgosłup-27

Ten styl vintage, hiper realistyczny tatuaż z różą jest idealny do tatuażu kręgosłupa. Róże oznaczają miłość, a kręgosłup może oznaczać życie. Więc może to oznaczać miłość do swojego życia, jeśli chcesz być dramatyczny. Ale jego wydłużona i piękna forma wystarczy, by zasłużyć na swoje miejsce.

Tatuaż kręgosłupa-5

Jak już powiedziano, kręgosłup jest od górnej części szyi do dołu. Dzięki temu wspaniałemu dziełu sztuki możesz zarysować swój kręgosłup. To po prostu mieszanka kolorów, ale kiedy naprawdę na to spojrzysz, może to być wszechświat.

akwarela-kręgosłup-tatuaż-41

Akwarelowy tatuaż kręgosłupa

Tatuaż kręgosłupa księżyca-26

Jeśli myślisz, jaki może być najlepszy projekt tatuażu dla twojego kręgosłupa, to księżyc i jego fazy to wyjątkowy, ale wspaniały tatuaż. Moon symbolizuje kobiecą siłę i subtelną siłę, więc jest to idealny projekt dla Ciebie.

Akwarelowy tatuaż kręgosłupa motyla-10

Twój tatuaż na kręgosłupie tak naprawdę nie oznacza, że ​​potrzebujesz wzoru, który zakryje cały kręgosłup. Ten tatuaż motyla może również działać. Motyle reprezentują odrodzenie, a także miłość i duchowość. Żadne filmy nawijające często nie przedstawiają dusz jako motyli.

Tatuaż z lotosem i czcionkami-24

Lotos to kolejny symbol o bogatym znaczeniu. Niektóre z nich to odnowa i życie. Jednak w tym projekcie lotos nie jest sam. Towarzyszą mu litery ze starożytnego języka i mogą coś dla ciebie znaczyć.

Tatuaż kręgosłupa kwiat akwareli-12

Kwiatowy tatuaż inspirowany akwarelą najlepiej pokazuje Twoje piękno i kruchość jako kobiety. Dodatkowo są to projekty, które z łatwością przykuwają wzrok przechodniów.

Tatuaż kręgosłupa mandali-14

Mandala to symbol, który jest nie tylko pełen znaczenia, ale także świetny wzór tatuażu. Zwykle jest kolorowy, a symetrie i geometryczne wzory naprawdę sprawią, że spojrzysz na niego.

Tatuaż kręgosłupa-20

Ten niesamowity abstrakcyjny tatuaż sprawi, że poczujesz, że masz skrzydło (tak, tylko jedno) lub może wynalazek starożytnej cywilizacji egipskiej.

Czcionki kręgosłupa tatuaż-7

Znak nieskończoności z cyframi i japońskimi znakami to tajemniczy tatuaż. Kto wie, co możesz ukrywać w tych tatuażach?

Tatuaż kręgosłupa-15

Symbole mandali to nie tylko koła, można je również formować w kwiatach, ale znaczenie pozostaje takie samo: jedność, wieczność i kompletność.

Plemienny tatuaż kręgosłupa-37

Ten plemienny projekt nie ma tak naprawdę konkretnego przesłania ani symboliki. Ale to może zależeć od Ciebie i to po prostu wyjątkowy i piękny projekt dla wyjątkowej i pięknej osoby.

Tatuaż różany kręgosłup-28

Kolejny tatuaż z różami, ale ten jest znacznie subtelniejszy i mniejszy.

tatuaż kręgosłupa-3

Ten delikatny tatuaż w stylu aerografu przedstawia cytat jako łodygę małego, ale pączkującego drzewa. Może przekazywać ci dorastanie do słów, w które naprawdę wierzysz.

Tatuaż kręgosłupa-11

Ten prosty, a jednocześnie bardzo kojący tatuaż akwarelowy to dobry projekt dla każdego, kto chce subtelnego tatuażu.

Tatuaż kręgosłupa-16

Tatuaże mandali są bardzo popularne na plecy, zwłaszcza tatuaże kręgosłupa. Wydaje się, że istnieje wyrównanie gwiazd, a przeznaczenie tylko czeka, aby się rozwinąć.

Tatuaż kręgosłupa kwiatowego-6

Ten piękny tatuaż kwiatowy jest idealny do tatuażu kręgosłupa. Same kwiaty są umieszczone w górnej części pleców, dzięki czemu można je łatwo afiszować z niektórymi ubraniami. Łodygi mogą wtedy zarysować twój kręgosłup.

Tatuaż kręgosłupa-23

Te diamenty mogą wydawać się proste; ale ten projekt jest trudny do wykonania, ponieważ robi się to poprzez tworzenie małych kropek, które mogą wypełnić diamenty i rozjaśnić lub przyciemnić obszar.

Tatuaż kręgosłupa-25

Czasami projekty tatuaży nie wymagają określonego kształtu lub obrazu. Ten piękny akwarelowy styl dymu w różnych kolorach tylko to udowadnia.

Tatuaż kręgosłupa-34

Te piękne wiry wytatuowane na twoim kręgosłupie sprawiają wrażenie, jakby wypływała z ciebie piękna magia. To naprawdę proste, ale majestatyczne. Idealny dla każdej kobiety?.

Akwarelowy tatuaż kręgosłupa-9

Kolejny inspirowany akwarelą tatuaż kręgosłupa. Ten wygląda raczej jak kwiat. Najlepszą rzeczą w tatuażach inspirowanych akwarelą jest plusk jasnych i pastelowych kolorów. To naprawdę trudny styl, więc znajdź dobrego tatuatora.

Tatuaż kręgosłupa-36

Ten mniejszy plemienny wzór może tak naprawdę nic nie znaczyć, ale jest to piękny tatuaż z fascynującym wzorem.

tatuaż kręgosłupa plemienia-33

Te zawijasy i wzory przywodzą na myśl te indyjskie wzory, które często widuje się w ich pałacach. Jeśli jest jakiś projekt, który może sprawić, że będziesz czuć się elegancko przez cały czas, to jest to.

Tatuaż akwarelowy kręgosłupa-17

Może to być kolor lub kształty, ale sam projekt sprawi, że będziesz naprawdę myśleć. To mistyczne i nie chciałbyś oderwać od tego oczu.

Tatuaż kolorowy kręgosłup-21

Różowy lotos ogólnie oznacza czystość i oddanie. Te dwie rzeczy często kojarzą się również z kobietami.

Tatuaż kręgosłupa kwiaty-31

Miej na plecach ogród pełen pięknych kwiatów. Każdy kwiat może mieć inne znaczenie, a wszystkie te mogą również reprezentować to, kim jesteś jako osoba.

Lotus i czcionki kręgosłupa tatuaż-18

Świetnym pomysłem jest również łączenie wzorów z cytatami wzdłuż kręgosłupa. Możesz wybrać cytat lub swoje życiowe motto; w zasadzie coś, co sprawia, że ​​stoisz silny i wysoki.

Czcionki i tatuaż kręgosłupa lotosu-22

Połącz lotos z chińskimi znakami. Te postacie mogą przekazywać twoją wiadomość, ale powinieneś spróbować skonsultować się z ekspertem, aby nie zrobić nic złego ze swoimi postaciami.

Czcionki kręgosłupa tatuaż-29

Same słowa mogą stać się wspaniałymi tatuażami.

Tatuaż kręgosłupa z lotosem i czcionkami-32

Wybierz bardziej miękkie i kobiece kolory, aby uzupełnić swój projekt. To kolejny tatuaż z kręgosłupa kwiatu lotosu, a oprócz koloru kwiatu, różowe cienie nadają projektowi więcej życia.

tatuaż kręgosłupa lotosu-1

Abstrakcyjny tatuaż w stylu lotosu dla bardziej unikalnego projektu. Kwiat lotosu ma różne znaczenia w zależności od koloru, ale ogólnie kojarzy się z duchową czystością i oświeceniem.

Tatuaż kręgosłupa Mandala-13

Ten oszałamiający projekt Mandala ma wszystko, czego chcesz w tatuażu; świetna wiadomość, wspaniałe detale i świetna ogólna atrakcyjność wizualna.

Tatuaż kręgosłupa-30

Delikatny i miękki tatuaż przypominający o wdechu i wydechu. Życie jest piękne, szczególnie w spokojnych chwilach.

Feniks kręgosłupa tatuaż-35

Feniksy to mityczne stworzenia, które umierają we własnych płomieniach, ale odradzają się w swoich popiele. Są nie tylko pięknymi stworzeniami, ale także symbolami odrodzenia.

Tatuaż kręgosłupa lotosu-8

Ten wspaniały alternatywny projekt Lotus jest bardziej dla osób, które chcą odważnych i żywych tatuaży.