Tatuaż

40 pomysłów na kosmiczne tatuaże

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, choćby raz w życiu, położyć nocą pod niebem? Patrząc na setki tysięcy gwiazd, ludzie są zaledwie drobinką kurzu. Nie żeby cię to przygnębiło. Możesz obiecać księżyc i gwiazdy dla ukochanej osoby z kosmicznym tatuażem, abyś nie czuł się zagubiony w cudownym wymiarze. To po prostu fakt, że wszechświat jest tak duży, że mógłby skrywać więcej tajemnic, niż moglibyśmy sobie wyobrazić.

Ale zanim zagłębimy się w długą i prawdopodobnie niekończącą się listę pytań dotyczących wszechświata, możemy położyć się pod niebem i po prostu uwielbiać jego piękno. To, co widzimy nad naszymi głowami, w rzeczywistości nie jest nawet blisko połowy piękna, jakie niesie ze sobą przestrzeń kosmiczna. Od mgławicy po supernowe i planety, cud wszechświata tkwi nie tylko w jego tajemnicach, ale także w tym, co widziały oczy.

W przypadku obu tych rzeczy nic dziwnego, że wielu entuzjastów tatuażu i artystów wybiera kosmiczne projekty. Technologia i styl dzisiejszej branży tatuażu, a także umiejętności i talenty tatuatorów mogą teraz uchwycić piękno, które jest nie z tego świata. Posiadanie odrobiny przestrzeni w ciele może szybko przekształcić Cię we wspaniałe dzieło sztuki. Co więcej, możesz przechowywać jedne z najwspanialszych wiadomości, jakie mogą zawierać tatuaże.

Jedno z najprostszych znaczeń tych tatuaży kosmicznych może być związane z tajemnicą. Dla nas, ludzi, istnieje wiele pytań, które łatwo przychodzą na myśl, gdy mówimy o wszechświecie. Na te tajemnice można lub nie można odpowiedzieć. Twój tatuaż z galaktyki może oznaczać, że ty sam możesz być tajemniczy; może to może oznaczać twoją wielką miłość do tajemnic.

Ale prawdopodobnie największym, a nawet najgłębszym ze wszystkich przesłań, jakie ten projekt tatuażu może zawierać, jest to: bez względu na to, kim jesteśmy na Ziemi, wciąż jesteśmy niczym w porównaniu do gwiazd i ciał niebieskich. Nadal jesteśmy pod tym samym niebem i widzimy te same gwiazdy. Dzielimy to samo słońce, ten sam księżyc i ten sam dom. Tak naprawdę nigdy nie powinniśmy czuć się gorsi ani lepsi, ponieważ wszyscy rodzimy się równi.

Lub jeśli twoje znaczenie jest zupełnie inne, to właściwie musisz to ustalić. Niemniej jednak, oto kilka inspiracji na następne tat!

przestrzeń z tatuażem na rękawie z portretem kobiet

Przestrzeń z tatuażem na rękawie z portretem kobiet

space_by_ed_tattoo

Wspaniałą rzeczą w przypadku tatuaży galaktyk jest to, że może to być zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Oto prosty projekt planety dla obu płci. Patrząc na to, może być symbolem siły i mocy.

fajny tatuaż z rękawami dla mężczyzn

Fajny tatuaż z rękawami dla mężczyzn

Ten jest super fajnym pełnym tatuażem dla mężczyzn. Może to oznaczać, że tuż nad naszym normalnym światem jest znacznie bardziej rozległe i potężne miejsce.

Galaktyka 3D Tatuaż

Galaktyka z tatuażem z różą na plecach

Róże są zwykle symbolem miłości i galaktyki, jak powiedziano, mogą oznaczać tajemnicę. Więc to może być miłośnik tajemnic. Ale żeby wszystko było romantyczne, może to również oznaczać miłość na wieczność, ponieważ wszechświat może trwać wiecznie.

męski tatuaż 3d kosmosu

Pewnego dnia Ziemia może się skończyć. Ten tatuaż może wydawać się trochę przerażający, ale może również oznaczać, że nigdy nie wiemy, kiedy nasz koniec jest tak żywy, jak najpełniej. Dodatkowo szczegóły tego projektu zdecydowanie ożywiają tatuaż.

tatuaż z rękawami akwarelowymi

tatuaż z rękawami w akwareli

Kosmiczne tatuaże tak naprawdę nie muszą być odważne i ciemne. Czasami możesz bawić się różnymi stylami i mieć unikalne rodzaje tatuaży. Oto projekt tatuażu kosmicznego w stylu akwareli.

space_inside_by_olggah

Przestrzeń wewnątrz

Oto super realistyczny tatuaż (tylko na części skóry), który pokazuje, jak jesteś galaktyką w tobie. Może to oznaczać, że jesteś tajemnicą. Poza tymi wszystkimi cechami fizycznymi możesz być czymś znacznie więcej niż to, co inni postrzegają o tobie.

kosmiczny tatuaż na plecach dla kobiet

Ten jest jednym z najprostszych projektów, jakie możesz uzyskać. Przez większość czasu nie potrzebowałbyś skomplikowanych projektów; po prostu pozwól, aby kolory ożyły.

Kosmiczny tatuaż z portretem dzieci

Przestrzeń może być surrealistyczna, a oto świetny projekt, który przeniesie surrealizm na zupełnie nowy poziom. To może być gra niewinności i cudu.

przestrzeń z tatuażem na rękawie dla mężczyzn

„Wszystkowidzące oko” jest zwykle kontrowersyjne, co w społeczeństwie uważa je za znak zła. Jednak przełam mit za pomocą tego projektu, a jeśli zapytają, oto prawdziwe znaczenie symbolu: w rzeczywistości jest to symbolika wysokiej mocy duchowej, a nawet przebudzenia ducha.

przestrzeń z tatuażem na rękawie zegarka

Przypomina cię Alicja w Krainie Czarów. Oto kolejny wybór dla surrealistycznych projektów kosmicznych. Może to oznaczać, że przestrzeń i czas mogą być dwiema różnymi rzeczami, a jednocześnie takimi samymi.

tatuaż kosmiczny w akwareli

Może wyglądać prosto, a jednak kolory wszechświata są zdecydowanie piękne. Tutaj diament jest wypełniony wszechświatem.

wieloryb__by_czarny_3g_raven

wieloryb!

Wieloryby mogą być symbolem bliskich relacji z naszą rodziną lub symbolami naszych emocji. Połączenie go z kosmicznym tatuażem może przenieść znaczenie na nowy poziom lub możesz stworzyć własny.

Przestrzeń 3D tatuaż z pełnym rękawem

Przestrzeń 3D tatuaż z pełnym rękawem

Tatuaże z pełnym rękawem są naprawdę świetne do oglądania, zwłaszcza gdy masz wspaniały projekt. Kolory wszechświata plus niesamowite sceny rozgrywające się w kosmosie to z pewnością projekt godny pełnego rękawa.

Tatuaż kosmiczny 3D dla mężczyzn

Efekt 3D tego projektu tatuażu może ożywić cały tatuaż; byłoby to jak patrzenie na początek lub koniec wszechświata. Niezależnie od tego, czy jest to dokładnie pierwsze, czy drugie, może być twoją tajemnicą.

tatuaż na ćwiartce czarnej przestrzeni

Czarno-białe tatuaże są również piękne. Ma prawie czarujący charakter. Wyglądałoby to tak, jakby gwiazdy były w twoim ciele.

kolorowy tatuaż z pół rękawa dla kobiet

Kolorowy tatuaż z pół rękawa dla kobiet

Od jednolitej czerni po płonącą czerwień, kolory są jednym z powodów, dla których tatuaż kosmiczny jest świetny. Kontrast kolorów może sprawić, że będzie odważny i żywy. Ten faktycznie wygląda bardziej ogniście.

kolorowy tatuaż rękawa hlaf

Nie z tego świata. Być może inne słowo opisujące kosmiczne tatuaże. To może być trochę dosłowne, ale niektóre projekty dają więcej niż tylko dokładne znaczenie.

kolorowy tatuaż z pełnym rękawem dla mężczyzn

Oto piękny tatuaż z pełnym rękawem dla mężczyzn, ale może być również dobry dla kobiet, jeśli kiedykolwiek są zainteresowane. Kolory są łagodniejsze i więcej szczegółów na temat tego, co dzieje się w kosmosie, takich jak komety i asteroidy.

kolorowy tatuaż z pełnym rękawem

W tym projekcie nie ma zbyt wiele czerni i jest bardziej kolorowy niż poprzednie. Więc jeśli chcesz mieć lżejszą atmosferę na swoim tatuażu, jest to projekt, który chciałbyś mieć.

Fajny kolorowy tatuaż rękawa hlaf

Fajny kolorowy tatuaż rękawa hlaf

Efekt 3D może sprawić, że poczujesz się jak w kosmosie, podziwiając niesamowitą mgławicę, jasną supernową i niesamowity spokój innych części wszechświata. Może też sprawić, że będziesz prosić o więcej cudów.

fajny tatuaż z tyłu dla kobiet

W rozległej galaktyce ukryte jest „wszystko widzące oko”, które dodaje więcej tajemnicy Twojemu tatuażowi. Jednak symbol ten jest ogólnie dla symboliki duchowego przebudzenia i mocy.

fajny tatuaż kosmiczny

Oto kolejny fajny tatuaż kosmiczny, który jest bardziej kolorowy niż ciemny i ponury. Wykazuje więcej silniejszych atrybutów niż tajemniczości, prawdopodobnie kolorem. A także wygląda jak coś z książki lub komiksu science fiction, co jest idealne dla miłośników science fiction.

earth_and_space_by_koraykaragozler

Ziemia i Kosmos

Ten tatuaż przedstawia nie tylko przestrzeń, ale także nasz dom, Ziemię. Jest lżejszy i pokazuje niesamowitą różnicę tu na Ziemi i w kosmosie.

Tatuaż Galaktyka Czaszka przez Andres Acosta

Każda osoba miałaby swoją historię ze swoimi tatuażami. Zwykle jednak czaszki symbolizują więcej niż śmierć, ale celebrację życia. Ten tatuaż może być świetnym przedstawieniem świętowania własnego życia we wszechświecie, który jest rozległy i nieprzewidywalny.

Galaktyczne Tatuaże

Ten tatuaż przedstawia połowę Saturna i oczywiście piękne pierścienie oraz część jego księżyca. Możesz być po prostu fanem science fiction lub po prostu lubić Saturna. Możesz też mieć go jako symbol dominacji, stabilności lub pracy wśród innych jego znaczeń.

Galaktyka z tatuażem z boku kwiatu

Tulipany najczęściej kojarzą się z miłością; czerwone dla prawdziwej miłości i żółte dla radości. Ten tatuaż może po prostu oznaczać stałe (widząc, że wszechświat jest stały) szczęście w miłości.

tatuaż kosmiczny w stylu malowania

Wygląda znajomo? Może dlatego, że gdzieś to widziałeś. Oto świetna imitacja Gwiaździstej nocy Vincenta Van Gogha. To abstrakcyjna wersja dobrego obserwowania gwiazd.

Tatuaż rękawa i dłoni

Nawet jeśli wytatuujesz galaktykę w rękawie aż do ręki, nie wyglądałoby to na bałagan. Zamiast tego nadal wyglądałby magicznie i pięknie, zwłaszcza w znacznie jaśniejszym stylu i kolorach.

tatuaż rękawa kosmicznego i dziewczęcego

Ten tatuaż pokazuje dziewczynę na huśtawce, patrzącą na Ziemię ze wszechświata. Surrealistyczne, ale piękne. Dodatkowo historia, która się za tym kryje, może zależeć od tego, co myślisz.

tatuaż z tyłu dla dziewczynki

Nic nie przebije pięknie wykonanego tatuażu. Zwykle trudno jest uzyskać piękny tatuaż z galaktyki, ale kiedy to zrobisz, kolory mogą przenieść Cię bezpośrednio w mgłę tajemnicy i pokoju.

tatuaż z tyłu przestrzeni

Kolejny pomysł na „przestrzeń wewnątrz”; najlepiej, jeśli spodobał Ci się ten pierwszy, ale potrzebujesz czegoś znacznie większego i bardziej kolorowego. Lub jeśli przeraża Cię zbyt realistyczna skóra złuszczająca się przy pierwszym wyborze. Ten jest wciąż fajny.

Oto prosty abstrakcyjny tatuaż, który najlepiej docenić na płaskich miejscach, takich jak plecy lub klatka piersiowa mężczyzny.

kosmiczny tatuaż na przedramię dla mężczyzn

Oto fajny tatuaż sci-fi dla wszystkich, którzy kochają ten gatunek. Wydawałoby się, że jest to przekaz, że wszyscy jesteśmy stworzeni z tych samych materiałów i od tego samego początku.

tatuaż na przedramieniu kosmicznym

Życie, tak jak wszechświat, jest wielką tajemnicą. Ale czasami po prostu trzeba się tym cieszyć. Oto tatuaż, aby cieszyć się piękną przestrzenią i pięknym życiem.

kosmiczny tatuaż z pełnym rękawem

Oto bardziej realistyczny projekt, którym możesz wypełnić rękaw. Wskazuje na niektóre z niesamowitych cudów wszechświata.

tatuaż na rękę kosmiczną

Ten projekt jest jak utrata części dłoni w zapomnienie, co jest fajną i miłą iluzją. To także cudowne i proste.

tatuaż na nogach kosmicznych

Jeśli chcesz bardziej znanych rzeczy, co powiesz na naszą Ziemię i nasze sąsiednie planety? Są to piękne portrety planet Układu Słonecznego, o których wszyscy wiemy, ale które wciąż są obce. Może to symbolizować, że rzeczy mogą wyglądać tak samo, ale mogą czuć się inaczej.

tatuaż ćwiartki przestrzeni

Kolejna przestrzeń wewnątrz projektu tatuażu. Ten jest znacznie subtelniejszy i piękniejszy, co z kolorami i pozornie migoczącymi i jasnymi gwiazdami.

tatuaż kosmiczny tatuaż z pół rękawa

Jeśli chcesz odejść od błękitów i fiołków lub pomarańczy i czerwieni, oto czarno-biały tatuaż przedstawiający Saturna i jego piękne pierścienie.