Tatuaż

35 zapierających dech w piersiach wzorów tatuaży ze skrzydłami

Pomimo faktu, że ludzie są zwierzętami naziemnymi, starożytni nigdy nie przestali marzyć o lataniu jak ptaki. Człowiek ze skrzydłami pojawił się więc w religiach, legendach i folklorze wielu miejsc na świecie. Ze skrzydłami wiąże się wiele znaczeń symbolicznych. Dlatego tatuaże ze skrzydłami stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród kobiet.

W mitologii greckiej i rzymskiej Hermes, czyli Merkury, jest bogiem noszącym uskrzydlone buty (talaria) i uskrzydlony kapelusz (petasos), aby szybko i swobodnie przemieszczać się między światami śmiertelników i boskości. W Biblii Aniołowie są przedstawiani jako istoty duchowe ze skrzydłami i działają jako boscy posłańcy Boga. Więc tatuaż skrzydła anioła jest jednym z popularnych pomysłów na tatuaż, aby wyrazić miłość Boga i wiarę w chrześcijaństwo. Anioł stróż to anioł wyznaczony do ochrony i prowadzenia określonej osoby, grupy, królestwa lub kraju.

Większość tatuaży na skrzydłach to piękne duże skrzydła z tuszem na plecach. Niektórzy ludzie uwielbiają mniejsze tusze na nadgarstku, uszach, które wyglądają uroczo i fajnie. Oto kolekcja najlepszych zapierających dech w piersiach wzorów tatuaży skrzydeł dla Twojej inspiracji. Oczywiście nie będziesz mógł latać ze skrzydłami. Gdyby podniosły człowieka, jego skrzydła miałyby 6 metrów długości.

Źródło

Tatuaż po stronie skrzydła

Tatuaż rękawa dla mężczyzny

Tatuaż rękawa skrzydła

Tatuaż rękawa skrzydła

Tatuaż rękawa skrzydła

Skrzydła z powrotem tatuaż

Skrzydła z kwiatowym tatuażem na nadgarstku

Tatuaż rękawa 3D ze skrzydłami

Niesamowity tatuaż na nadgarstek ze skrzydłami akwarelowymi

Niesamowity tatuaż z pełnymi skrzydłami dla kobiet

Piękny tatuaż skrzydła akwareli

Tatuaż skrzydła akwarela

Tatuaż skrzydła akwarela

Tatuaż na kostce skrzydła

Tatuaż skrzydła dla mężczyzny

Tatuaż skrzydła na przedramieniu

Tatuaż skrzydła na przedramieniu

Tatuaż skrzydła z pełnym rękawem

skrzydła-czeski-tatuaż