Tatuaż

35 pomysłów na tatuaż wielorybów

Ludzie mają różne postawy, jeśli chodzi o tatuowanie. Niektórzy to aprobują, inni uważają za niepotrzebne rysowanie na ciele. Jak ze wszystkim innym jest to również kwestia gustu, a dla miłośników tatuażu w naszej galerii przedstawiamy tatuaże wieloryba.

Wieloryb to największy ssak na naszej planecie. Istnieje około dziewięćdziesięciu rodzajów wielorybów. To symbol zmartwychwstania, komunikacji, długowieczności. Mianowicie, zgodnie z legendami starożytnych ludów, zwierzę to najpierw chodziło po ziemi. Po tym wieloryb opadł na dno oceanu i przyniósł całą wiedzę, którą miał ze sobą. Ten ssak jest uważany za strażnika wiedzy. Wieloryb pojawia się również w Starym Testamencie jako zwierzę pożerające nieszczęśliwych ludzi, jako sprzymierzeniec Boga i symbol Jego kary. Znasz ze Starego Testamentu historię Jony, który po trzech dniach w żołądku pokutował. Potem Bóg był miłosierny i wieloryb splunął Jona. Z powodu tej historii wieloryb kojarzy się z odrodzeniem.

Na zachodzie wieloryb był dla wielu pisarzy inspiracją do wielkich dzieł literackich i jest uważany za symbol nieznanego. Według australijskich Aborygenów wieloryby przybyły na ziemię z Drogi Mlecznej. Kiedy ludzie umierają, wieloryby zwracają swoje dusze do Star Severnaya. Niezależnie od tego, że wieloryb jest źródłem pożywienia dla ludzi od Australii po Amerykę Północną, nie umniejsza to jego duchowego znaczenia. Wieloryb jest wsparciem dla przetrwania człowieka.

Najsłynniejszym wielorybem na świecie jest z pewnością Moby Dick. Ta postać pochodzi z powieści Hermana Melville’a, XIX-wiecznego amerykańskiego pisarza. W tej książce wielki biały wieloryb sprawia, że ​​kapitan Ahab stawia czoła granicom własnego umysłu.

Dla miłośników plemiennych bardzo interesujący będzie tatuaż wielorybów w stylu plemiennym. Te tatuaże są najczęściej wykonane w kolorze czarnym lub w połączeniu z czerwienią. Jak każdy inny symbol i wieloryb, można go łączyć z różnymi stylizacjami. Wieloryb nie jest częstym wyborem do tatuowania, więc ci, którzy zdecydują się wytatuować to zwierzę na swojej skórze, są dobrze poinformowani o jego znaczeniu.

Wieloryb wiąże się z nieznanymi głębinami oceanów i odnosi się do piękna życia morskiego. Ciekawe w wielorybach jest to, że śpiewają, nie mają głośnych drutów, ale dźwięk jest wytwarzany przez wypuszczanie powietrza przez jamy nosowe. Piosenka może trwać od 10 do 20 minut, a mężczyźni mogą śpiewać przez 24 godziny. Te sztuczne obiekty odkryto w 1950r. podczas podsłuchiwania rosyjskich okrętów podwodnych. Ze względu na swój śpiew wieloryby często mogą symbolizować tych, którzy są indywidualistami, którym nie przeszkadza samotność i którzy tak bardzo wolą czas.

Ten tatuaż na tobie z pewnością nie zostanie niezauważony. Wielkie zwierzę jest symbolem wielkich idei człowieka. Wielka powierzchnia tego tatuażu symbolizuje duchowe wierzenia i zasady o wielkich wymiarach. Chcemy, abyś cieszył się galerią i znalazł inspirację do nowej grafiki na swoim ciele.

Niezależnie od wielkości obrazu główny symbol nie pozostanie niezauważony.

Źródło

Wieloryb był zawsze symbolem nieznanego, które zstąpiło z Drogi Mlecznej, a następnie zanurkowało w niewidoczne głębiny oceanu.

Źródło

Ssak ten wskazuje na wyraźną indywidualność osoby, która nosi jego wizerunek, na wielką głębię umysłu i duszy…

Źródło

Kolor niebieski i różowy to częsta kombinacja, jeśli chodzi o tatuowanie w płci delikatnej.

Źródło

Ten obrazek ilustruje również fizyczne rozmiary tej interesującej istoty w porównaniu z człowiekiem.

Źródło

W kreskówkach wieloryb zwykle wygląda tak. Nie sprawia to jednak, że tatuaż sam w sobie jest komiczny i nie umniejsza jego znaczenia.

Źródło

Bardzo wierny pokaz starożytnych głębin oceanicznych. Czarne tatuaże są zawsze nowoczesne.

Źródło

Obrazy z szorstkimi liniami, które przypominają rysunek, są dziś bardzo popularne.

Źródło

Według legendy Aborygenów wieloryb prowadzi dusze z powrotem do gwiazdy Danica.

Źródło

Ten odcień niebieskiego w połączeniu z przeważnie czarnym wielorybem nadaje całemu obrazowi mistycyzmu.

Źródło

Mały, ale bardzo efektowny tatuaż na wewnętrznej stronie kobiecej dłoni.

Źródło

Chociaż nie jest to część ciała, która pojawia się jako pierwsza w oku, na pewno będzie to ww

Źródło

Tatuaż nad łokciem na zewnętrznej stronie dłoni to najczęstszy wybór ludzi na całym świecie.

Źródło

Hinduski tatuaż z dominacją wieloryba wygląda na bardzo wymagający, mistyczny i uwodzicielski.

Uwodzicielski czarny mały tatuaż za uchem. Poza ciekawym znaczeniem, bardzo seksownym.

Źródło

Chociaż jest mały, ten tatuaż ma skuteczne przesłanie.

Źródło

Istnieje wiele stylów tatuażu, takich jak tatuaż z wolnej ręki, liternictwo, orientalny, hinduski, tribal, cienka linia, realistyczny, sctracher, haida, old school… To tylko niektóre z nich.

Źródło

Czerń i czerwień to w jakiś sposób wieczna kombinacja w modzie i bardzo popularna wśród miłośników tatuażu.

Uda to jedno z ulubionych miejsc do tatuowania wśród pań. Przeważnie są to duże tatuaże, z przodu lub z zewnątrz uda.

Źródło

Realistyczny widok wielorybów z kobiecymi delikatnymi kolorami i detalami, takimi jak kwiaty.

Źródło

Kolejny bardzo realistyczny obraz wieloryba w jego naturalnym środowisku. Użytkownik tego tatuażu jest z pewnością wielkim fanem otwartych głębin morskich i oceanicznych.

Źródło

Plecy to jedno z najlepszych miejsc do tatuowania. Mały tatuaż, taki jak na zdjęciu, może być bardzo uwodzicielski dla niektórych kobiet.

Podejmując decyzję, na której części ciała wykonasz tatuaż, weź pod uwagę pracę, z którą masz do czynienia i ile bólu możesz znieść.

W przypadku tego tatuażu trudno po raz pierwszy zobaczyć główny szczegół – wieloryb.

Źródło

Ten wewnętrzny staw jest coraz bardziej popularną i preferowaną częścią ciała do robienia tatuażu.

Źródło

Płetwal błękitny jest największym zwierzęciem na ziemi. Największym niebieskim zestawem była samica o długości 30,5 metra i wadze 144 ton.

Źródło

Nowo narodzony wieloryb ma około 7,5 metra długości i twardość około 7,3 tony. Zjada dziennie 225 litrów mleka matki i 3,5 kg na godzinę przybiera na wadze.

Tatuaż wieloryba połączony z przestrzenią. Ciekawe połączenie, które rzadko pozostawia obojętnym.

Źródło

Bardzo specyficzny tatuaż bez nadmiernej szczegółowości. Wiele osób lubi to najbardziej.

Źródło

Dzisiejsze tatuaże to bardzo małe dzieła sztuki na naszym ciele dzięki zręcznym dłoniom mistrzów tatuażu.

Tatuaż będzie towarzyszył Ci przez całe życie. Fajnie jest mieć sens, nawet jeśli nie musisz nikomu wyjaśniać.

Źródło

Najbardziej znanym artystą tatuażu w historii jest Scott Sadlerlend Mc Donald. Wytatuował matkę Winstona Churchilla, Wihelma Kayzera, cesarza Nikołę II.

Źródło

Kolory kamuflażu sprawiają, że ten tatuaż jest „niebezpieczny”, a przez to interesujący.

Fale morskie, latarnia morska, wieloryb… Każdy miłośnik oceanu powinien chcieć tego tatuażu.

Źródło

Ten tatuaż z ostrymi krawędziami w czarnym kolorze będzie miły dla dłoni każdego mężczyzny.

Źródło