Tatuaż

35 Niewiarygodnych pomysłów na tatuaż Hamsa

Tatuaż to jeden z najwspanialszych sposobów wyrażania siebie. Noszenie tatuażu jest w pewnym sensie częścią fajnej tradycji artystycznej, która sięga czasów starożytnych. Tatuaż Hamsa służy w większości przypadków jako talizman. Obejmuje głęboki sens mistyczny. Nosiciel tatuażu hamsa może nosić go skierowaną w górę lub w dół. Tatuaż Hamsa daje własne szczęście, harmonię, ochronę, zdrowie, wytrzymałość, hart ducha i sukces.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety próbowali ozdabiać swoje ciała za pomocą tatuażu i ta tradycja utrzymuje się do dziś.

Starożytny znak to najlepszy wybór dla znaczącego tatuażu. Jednym z takich starożytnych znaków, tak popularnym i rozpowszechnionym wśród osób chcących wykonać tatuaż, jest hamsa. Słowo „hamsa” oznacza pięć. Hamsa znana jest jako talizman ochronny w postaci dłoni. Hamsa jest również nazywana Ręką Boga. Zwykle przedstawia się go jako symetryczną dłoń z dwoma kciukami po obu stronach.

Kolor niebieski jest często używany jako najlepszy do tatuażu hamsa (ponieważ niebieski kolor może uchronić każdego przed odwróceniem złego oka). Czasami zdarza się ciemnoniebieskie lub turkusowe.

Jak zobaczysz na naszych przykładach, hamsa często używa dodatkowych znaków. Na przykład oko, gwiazda Dawida, słoń, sowa, ryba, klejnoty, czerwone kwiaty, rodzaje róż, kolorowe liście i tak dalej. Te magiczne symbole zwiększają moc tego tatuażu i nieco zmieniają znaczenie tatuażu.

Tatuaż Hamsa będzie wspaniałą ozdobą dla obu płci. Zdobycie tego tatuażu pokazuje, że interesujesz się starożytnymi kulturami i znasz znaczenie starożytnych znaków. Taki tatuaż zwykle pomaga osobie i prowadzi przez życie. Obecnie istnieje wiele różnych wspaniałych i nietypowych wzorów tatuaży Hamsa.

Uważamy, że z oferowanych wariantów koniecznie znajdziesz najbardziej odpowiedni dla siebie wzór tatuażu i będziesz bardzo zadowolony z tego wyboru!

Duży tatuaż na plecach mężczyzny zawsze wydaje się skuteczny i tajemniczy, zwłaszcza jeśli jest to starożytny symbol, taki jak hamsa z okiem, kwiatem i hieroglifami.

Czarno-biały tatuaż hamsa na ramieniu ozdobiony jest liśćmi i okiem pośrodku. Wygląda tajemniczo i uroczo!

W tym przykładzie znajduje się niezwykła odmiana tatuażu hamsa. Połączenie czerni i ciemnego różu wygląda nietuzinkowo, ale jakże ciekawie!

Tatuaż Hamsa na nodze w stylu 3D to mieszanka starożytności i nowoczesności.

Tak więc duży tatuaż hamsa wykonany na udzie zawiera wiele drobnych szczegółów i znaków. To naprawdę świetna robota!

Ten kawałek tatuażu na dłoni jest tworzony w tradycyjny sposób w czarno-jasnoniebieskich kolorach.

To dzieło sztuki, ale nie tatuaż! Wykonany z tyłu tatuaż jest ozdobiony zaangażowanymi białymi wzorami i okiem pośrodku hamsy. Ma również dużą czerwoną biżuterię i czarne tło dla turkusowej hamsy, która wygląda jak broszka.

Graficzna interpretacja projektu tatuażu hamsa. Ale tutaj widzimy połączenie stylów graficznych i akwarelowych.

Taki tatuaż na ramieniu przyciąga uwagę ludzi za jednym razem dzięki bogatym kolorom atramentu.

Kobiety lubią nosić tatuaż z boku, zwłaszcza jeśli tatuaż jest duży i magiczny.

Ten tatuaż hamsa skierowany w dół, tuszowany na plecach kobiety, jest wykonany w czarno-białym stylu, który zwiększa tajemnicę znaku.

Tatuaż na wewnętrznej części ramienia często występuje wśród tatuaży hamsa. Oto graficzny, kolorowy tatuaż. Oprócz tradycyjnych znaków ten tatuaż zawiera czerwoną różę.

Tatuaż Hamsa ze słoniem i kwiatem bzu na półrękawie są połączone, aby podkreślić znaczenie dla osoby, która ma być talizmanem. Kwiat i słoń są wykonane w kolorze, aby bardziej wyróżniały się na czarnym tle hamsy.

Kolory czarny i turkusowy są dobrze ze sobą połączone, jak widać na tym przykładzie. Realistyczne oko i lotos dopełniają genialnie hamsa halfsleeve tatuaż dziewczyny.

Tatuaż każdej dziewczyny zawsze wygląda seksownie. To nie jest wyjątek. Ale wygląda też sensownie i kreatywnie.

To realistyczne oko z długimi czarnymi rzęsami czaruje i hipnotyzuje.

Wygląda na bardzo prosty wzór na wewnętrznej stronie ramienia, ale jest to tak trudna praca, ponieważ widzimy tutaj dużą różnorodność drobnych detali.

Jasny i kolorowy tatuaż hamsa na udzie to ozdoba dla każdej kobiety, która pragnie męskiej atrakcji.

Wspaniałe dopasowanie kolorów i perfekcyjne przejście od hamsy do szyldu słonia. Są jak jeden zjednoczony znak i jednocześnie dwie niezależne.

Hamsa, róża i dwa miecze… Wszystkie te znaki na jednym tatuażu z boku. Wszystkie te znaki wykonane w stylu czarno-białym.

Tutaj znak hamsa miesza się z okiem wykonanym w sposób 3D, co czyni tatuaż bardziej realistycznym

Teraz widzimy wyraźnie graficzny tatuaż hamsa z wieloma małymi, trudnymi szczegółami, które świetny tatuażysta wykonał perfekcyjnie.

Nie można pominąć jasnego tatuażu z półrękawem. Hamsa, słoń i gwiazda Dawida namalowane w pstrokaty sposób.

Niezwykłe połączenie znaków – jelenia i hamsy z okiem, ale wygląda ciekawie i atrakcyjnie.

Sowa jest dodawana do atramentu hamsa, aby powiedzieć tylko o mądrości.

W przypadku, gdy chcesz nosić tatuaż, ale masz wątpliwości, spróbuj zrobić jakiś mały, taki jak mężczyzna na zdjęciu. Jest mały, dyskretny i symboliczny.

Czarno-szary tatuaż hamsa z czaszką to niezwykły sposób na myślenie o życiu.

Czasami proste projekty wyglądają bardziej sensownie i pięknie. Na przykład zobacz na tym zdjęciu.

Ten tatuaż na ramieniu jest tworzony w sposób 3D i łączy w sobie tak delikatne kolory, że nie można odwrócić wzroku

Co za uroczy tatuaż hamsa z boku wśród niebieskich róż z zielonymi liśćmi! Czarna hamsa ładnie kontrastuje z niebieskim okiem i różami, aby podkreślić kontrowersyjną naturę okaziciela.

Tatuaż Hamsa w ogniu! Nieoczekiwany i skuteczny!

Ptak, hamsa i oko 3D… Wszystkie te znaki są zrobione w brązowej mgle.

Niebieski tatuaż hamsa otoczony jest geometrycznymi znakami i ciemnymi liśćmi. Tatuaż jest wykonany z wyraźnymi liniami i absolutnie dokładnym przejściem.

Hamsa w stylu linework jest modna i fascynująca. Grube, idealne czarne linie i abstrakcyjny obraz hamsy wyglądają na odnowione i kreatywne. Napis pod tuszem dodaje poczucia intrygi.