Tatuaż

30 uroczych wzorów papug, które pokochasz

Tatuaż ptaka staje się popularny dla dużego spektrum ptaków na ziemi. I umożliwia ludziom wybór ukochanych ptaków do swoich tatuaży. Wśród wielu tatuaży ptaków tatuaż papugi jest szczególnie przyciągający wzrok i atrakcyjny. Pojawia się na kończynach i ciałach zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Jeśli jesteś nowy w papugowaniu, możesz się zastanawiać, dlaczego ludzie tak bardzo kochają ptaka.

Dlaczego ludzie dostają tatuaże z papug??

Papugi różnych gatunków mają barwne upierzenie i długie ogony, co sprawia, że ​​są urocze i urocze. Siedząca papuga, czarno-biała lub kolorowa, może stać się żywym wzorem w rękach artysty. Jednak to, co sprawia, że ​​tatuaż papugi ma sens, to coś za wyglądem. Ludzie biorą tatuaż, aby wyrazić swoją miłość, uznanie i tożsamość. Niektóre z papug to gatunki rodzime. Na przykład papuga Sisserou jest uważana za ptaka narodowego Dominiki. Więc tatuaż z tym ptakiem byłby rozpoznaniem tożsamości rdzennych mieszkańców.

Ludzie kochają papugę także ze względu na wyjątkowe usposobienie niektórych gatunków. Na przykład gołąbek, papuga miotowa endemiczna dla kontynentu afrykańskiego, jest bardzo przywiązany do swojego monogamicznego partnera. W przypadku tego zachowania termin gołąbek został użyty do opisania kochających się par. Dlatego zrobienie tatuażu gołąbka byłoby czymś, co wyraża trwałą przysięgę ze swoim kochankiem.

Niektóre papugi stają się bliskimi przyjaciółmi ludzi jako zwierząt domowych ze względu na ich zdolność do naśladowania ludzkiej mowy lub dźwięku. Wśród nich papużki faliste, papugi amazońskie, papugi Eclectus, papuga długoogonowa i papuga szara to 5 najlepszych gadatliwych papug. Papugi zwykle żyją bardzo długo, co oznacza, że ​​papuga domowa może być z tobą przez większość twojego życia. Posiadanie tatuażu na cześć najlepszego przyjaciela w życiu jest bardzo osobiste i wyjątkowe.

Pomysły na projekty tatuaży papug

Tatuaże papugi są dostępne w różnych kolorach, gatunkach i wzorach. Jeśli oryginalnym odniesieniem jest samiec papugi Eclectus, ostateczny tatuaż może pojawić się w kolorze zielonym. Dwie urocze papugi nierozłączki towarzyszą sobie nawzajem, co oznacza miłość. Oczywiście niemożliwe jest opisanie wszystkich szczegółów każdego projektu słowami. Na szczęście w tym poście znajdziesz kolekcję najlepszych wzorów tatuaży papug. Mam nadzieję, że znajdziesz inspirację dla swoich pomysłów na tatuaż.

tatuaż na papugach w Disney's Enchanted Tiki Room

Powyższy tatuaż na udzie jest inspirowany ptakami w Zaczarowanym pokoju Tiki Disneya, z których ary i kakadu należą do rodziny papug. Korona na pierwszym ptaku wskazuje, że dwie papugi są kochającą parą, stojącą na gałęzi z kwiatowym.

źródło

duży tatuaż papugi na ramieniu

Duży tatuaż papugi na ramieniu

źródło

Tatuaż ara na plecach

Piękny tatuaż Ara na plecach

źródło

papuga tatuaż

Dwa światy

Przykładowy tatuaż nad kostką to obraz dwóch miniaturowych światów. Połowa projektu to wolna papuga siedząca na gałęzi, a druga połowa to papuga w niewoli w klatce.

źródło

papuga tatuaż

Przesunięta papuga w kwiatach

źródło

Ten niesamowity tatuaż o tematyce papugi składa się z 4 prostokątnych sekcji. Wygląda na to, że jego ciało jest przesunięte na 4 części, z których każda jest obrazem kwiatów lub liści.

papuga tatuaż

Papuga obejmująca owoc

źródło

Kolorowy tatuaż papugi

Kolorowy tatuaż papugi

Realistyczna szara papuga

Realistyczna szara papuga

Szara papuga jest popularna ze względu na swoją inteligencję i zdolność do powtarzania ludzkich słów. Ale ten zyskuje popularność dzięki artystycznemu projektowi. Papuga czarnodzioba i szarodzioby stoi na gałęzi z czujną uwagą skierowaną do przodu. Niesamowity fotorealistyczny efekt powstał dzięki rozmyciu tła. Ale tutaj nie ma potrzeby dostosowywania się, ale polegaj na rękach tatuażysty.

źródło

Czerwona i zielona papuga

Czerwona i zielona papuga

źródło

papuga tatuaż

Czarno-biały tatuaż papugi z zielonym piórkiem

źródło

papuga tatuaż

Tatuaż przedramienia papugi

źródło

Tatuaż akwarelowy gołąbka na udzie

Tatuaż akwarelowy gołąbka

źródło

papuga tatuaż

Niesamowita zielona papuga

źródło

papuga tatuaż

Tatuaż z papugą akwarelową

źródło

papuga tatuaż

Śliczny tatuaż papugi dla kobiet

źródło

papuga tatuaż

Brązowa do niebieskiej papuga na gałęzi

źródło

papuga tatuaż

Kolorowy tatuaż na nodze papugi

źródło

papuga tatuaż

Gołąbek w tle akwareli

Urocza gołąbka jest wykonana w czystym stylu akwareli z upierzeniem pomalowanym na jasnozielony kolor. Zamiast zwykłych kwiatów lub liści, plamy akwareli są używane do tworzenia pięknego tła z losowymi kropkami i liniami.

źródło

Tatuaż szyi gołąbków

Dwie gołąbki z ikonami miłości na szyi

Gołąbki są często używane do wyrażania miłości partnerom. I ikony miłości służą temu samemu celowi. Tak więc fajnie jest połączyć je w jeden projekt.

źródło

Tatuaż papugi UFO

Papuga skupiona na UFO

Papuga jest skupiona przez UFO podczas odpoczynku na gałęzi – kreatywny projekt tatuażu na uda dla kobiet.

źródło

Tatuaż na przedramieniu papugi czarnodzioby

Tatuaż na przedramieniu papugi czarnodzioby

Tatuaż na przedramieniu przedstawia czarną papugę w stylu malowania tuszem, który idealnie komponuje się z T-shirtem, który zabiera osoba nosząca.

źródło

Udo to jedna z ulubionych części ciała kobiet do wykonywania prywatnych tatuaży. Na przykład ta przedstawia samca papugi odpoczywającej wśród kwiatów magnolii. Kolor czarno-biały sprawia, że ​​jest to styl vintage.

Tatuaż papugi nimfy

Tatuaż nimfy w kwiatach

Ładny wzór tatuażu papugi.

źródło

Podwójny tatuaż Pappagallo

Podwójny Pappagallo

Pappagallo to włoskie słowo oznaczające papugę. Ten tatuaż przedstawia głowę papugi ze znakami przypominającymi szkielet, co daje wyobraźnię różnym ludziom. Technika zniekształconego renderowania często pojawia się w surrealistycznych grafikach.

źródło

tatuaż węża papuga

Czarno-biały wzór papugi

Papuga, jak wiele innych ptaków można narysować jako część wyrafinowanego projektu. Na przykład ten tatuaż na przedramieniu przedstawia papugę stojącą na wężu.

źródło

Parrot pasujące tatuaże dla pary

Parrot pasujące tatuaże dla pary

źródło

papuga tatuaż

Dopasowane tatuaże dla pary

Papugi mogą być nanoszone na ciała żony i męża jako pasujące tatuaże. Na przykład powyższe wyglądają identycznie i pięknie. I są wspólnym oświadczeniem ich nieskończonej miłości.

źródło

Parrot pasujące tatuaże dla pary

Czarna papuga w stylu akwareli

źródło

papuga tatuaż

Papuga na gałęzi kokosa

źródło

Tatuaż zielonej papugi na plecach

Zielona papuga

Tatuaż można przedstawić w innym stylu artystycznym. Na przykład ta przedstawia zieloną papugę z pociągnięciami pędzla, co jest typowe dla chińskiego malarstwa tuszem.

źródło