Tatuaż

30+ niesamowitych tatuaży jaszczurek ze znaczeniami

Jaszczurka to popularny gad, który ma znaczenie kulturowe w wielu cywilizacjach. Tatuaże jaszczurki nie są uważane za jeden z popularnych pomysłów na tatuaż. Ci, którzy dostają tatuaże jaszczurki, uwielbiają wyjątkowe znaczenia, które reprezentuje stworzenie.

Jaszczurka jest zwierzęciem zimnokrwistym, które uważano za elastyczne i przystosowujące się do ekstremalnych warunków. W rzymskiej legendzie jaszczurka spała przez całą zimę i symbolizowała śmierć i zmartwychwstanie. Tatuaże Jaszczurki przypominają o znaczeniu adaptacji, zmienności i elastyczności.

Istnieją dwie popularne jaszczurki, które można przedstawić w różnych wzorach tatuaży – Gecko i Kameleon. Gekon znany jest ze swojej zdolności do trzymania się niemal wszystkiego w kulturze polinezyjskiej. Na Pacyfiku zielony Gekon jest często traktowany jako symbol złej wróżby lub pecha. Kameleon znany jest ze swojej zdolności do wtapiania się w otaczające go środowisko. Tatuaże kameleona są często przedstawiane w pięknych, kolorowych i niepowtarzalnych stylach.

Podobnie jak inne tatuaże zwierząt, tatuaże jaszczurki są przedstawiane jako realistyczne tatuaże 3D lub w innych popularnych stylach tatuażu, takich jak plemienne lub celtyckie. Tatuaże jaszczurki pasują zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Duże tatuaże jaszczurki można było nadrukować na plecach. Wiele z nich jest nadrukowanych tuszem na rękawach, stopie pod względem ułożenia. Jeśli szukasz inspiracji do swoich tatuaży jaszczurek, oto kolekcja ponad 30 niesamowitych wzorów.

 

Jaszczurcze Marzenia – Polinezyjski Tatuaż

 

tuszem

Kolorowy tatuaż jaszczurki

 

Kameleon – Współpraca 12

 

Blindspot Gekon

 

 

 

 

Tatuaż 3D jaszczurka

 

 

Tribal jaszczurka tatuaż na plecach

 

 

Różana jaszczurka tatuaż

 

 

 

 

 

 

tatuaż plemienny jaszczurki