Tatuaż

25 niesamowitych wzorów białej henny

Puść wodze fantazji i wypróbuj ten trend. Sztuka jest cudowna. Kiedy człowiek jest natchniony i ma wyobraźnię, może stworzyć piękno z niczego. I tak w tym przypadku, kiedy wykonujesz tatuaże z henny na dłoniach i stopach jako Hinduska, nie będziesz potrzebować biżuterii, aby wyglądać zmysłowo. Przy odrobinie wysiłku i dużej wyobraźni ludzie robią wielkie rzeczy. Rozluźnij umysł i rękę, pozwól wyobraźni, pozbądź się kreatywności…

Henna to indyjska roślina. Stosowana jest jako roślina ozdobna oraz do barwienia ciała i włosów. Egipskie mumie były malowane henną, a także wykorzystywano ją do celów rytualnych w krajach arabskich, Indiach, Pakistanie… Proces uzyskiwania koloru zaczyna się od liści, które trzeba wysuszyć i zakurzyć.

Rysowanie części ciała henną pochodzi z Indii i jest używane do rysowania ciała od 5000 lat. Henna jest od dawna stosowana w celach kosmetycznych i uważa się, że ma właściwości lecznicze. Malowanie henną różni się w zależności od regionu, a rysunki mogą mieć różne znaczenia: płodność, zdrowie, mądrość… Na przykład arabskie tatuaże składają się z kwiatów, podczas gdy w Indiach tatuaże są jak koronki i kwiaty podciągnięte do łokci na dłoniach i kolana jej stopy. W Afryce ludzie często rysują kształty geometryczne. W Indiach istnieje zwyczaj, że młodym ludziom rysuje się ręce i stopy henną. Odbywa się to, aby nowożeńcy byli szczęśliwi w małżeństwie. Rysunek często wie, że trwa do sześciu godzin. Na dłoni panny młodej jest wypisane imię pana młodego i dopóki pan młody nie znajdzie swojego imienia we wszystkich tych wzorach, noc poślubna nie może się rozpocząć.

Zaletą tego typu tatuażu jest to, że jest bezbolesny, ale muszę powiedzieć, że tatuaże z henny szybko znikają. Jest to z jednej strony dobre, ponieważ gdy zniknie, możesz wykonać nowy tatuaż nawet w innej części ciała. Jeśli planujesz stały tatuaż, to dobrze, ponieważ widzimy, czy naprawdę lubimy jakiś tatuaż w określonym miejscu. Tatuaże z henny zwykle trwają około dwóch tygodni, co oczywiście zależy od tego, jaka część ciała jest tatuażem. Jeśli część ciała często styka się z wodą, to normalne, że tatuaż szybciej znika. Naturalne kolory to zieleń i czerń, a mahoń, błękit, brąz, pozyskują substancje chemiczne i naturalnie mogą uszkodzić skórę. Kolor czerwony symbolizuje bogactwo i płodność.

To jeden z aspektów (wolę powiedzieć) sztuki. Rysowanie wymaga dużo kreatywności, wyobraźni, ale także i cierpliwości. Najłatwiejszym sposobem nałożenia khana jest tułów wykonany z nylonu lub papieru dekoracyjnego. Jeśli nie jesteś naprawdę dobrą szufladą, możesz kupić szablony, które pomogą Ci nałożyć hennę na skórę.

Do narysowania mieszanki będziemy potrzebować: henny indyjskiej w pożądanym kolorze, gorącej wody, soku z cytryny i łyżeczki cukru lub miodu. Do miski najpierw włóż kajak, sok z połowy cytryny i gorącą wodę, mieszankę do wymieszania o gęstości jogurtu, a następnie dodaj cukier lub miód do chana, aby po nałożeniu na skórę nie strzelać, abyśmy mogli rysować nieprzerwane linie. Jeśli nie da się narysować ciągłej linii, oznacza to, że henna jest za gruba i trzeba dolać trochę gorącej wody. Oczywiście henny nie wolno wylewać ręcznie podczas rysowania.

Jeśli podoba Ci się ten trend, puść wodze fantazji, kup kajak i spróbuj jak Ci to wytrzyma. Gdyby to nie było miłe, ludzie nie robiliby tego przez tysiące lat.

Biała Henna Design-6

Biała Henna Projekt-10

Dobra szuflada nie będzie potrzebować wzoru.

Źródło

Biała Henna Design-22

Białe wzory szczególnie ładnie staną na ciemniejszej dziesiątce.

Źródło

Biała Henna Design-24

Wyobraźnia odgrywa tu kluczową rolę!

Źródło

Biała Henna Design-25

Panny młode w Indiach prawie zawsze ozdabiają w ten sposób swoje dłonie…

Biała Henna Design-1

Biały kolor oznacza czystość i bezpieczeństwo. Zastanów się nad znaczeniem kolorów przy wyborze koloru henny.

Biała Henna Design-2

W połączeniu z pięknymi paznokciami i pierścionkami prezentuje się luksusowo.

Projekt białej henny-3

Niestety ręce często mają kontakt z wodą, więc tatuaże na części ciała mogą wkrótce przetrwać.

Biała Henna Design-4

Możesz wybrać na swoje dłonie rysunek w kolorze białym i połączyć go z ciekawym kolorem lakieru do paznokci.

Biała Henna Design-5

Dyskretny i zmysłowy…

Biała Henna Design-7

Zamiast bransoletek i pierścionków w tym miesiącu w tym miesiącu możesz wybrać tę formę zdobienia ciała.

Biała Henna Design-8

Jak szydełkowane rękawiczki.

Biała Henna Design-9

A miejskie dziewczyny nie wytrzymują trendu!

Źródło

Biała Henna Projekt-11

Oto kolejny pomysł dla Ciebie…

Źródło

Biała Henna Design-12

Geometryczne kształty to dobry wybór i muszę powiedzieć, że tutaj bardzo fajny wkład w obraz gine czerwone długie paznokcie.

Źródło

Biała Henna Projekt-13

Rysunek z jednej strony jest dyskretnym, ale efektownym detalem.

Źródło

Biała Henna Design-14

Ciemniejsza opalenizna i biały kolor to bardzo uwodzicielskie połączenie.

Źródło

Biała Henna Design-15

Bardzo nowoczesny.

Źródło

Biała Henna Design-16

Cienkie linie tatuażu sprawiają, że wyglądasz delikatniej i zmysłowo.

Źródło

Biała Henna Design-17

Jak koronki.

Źródło

Biała Henna Design-18

Kolejny pomysł na tatuaż w postaci geometrycznych kształtów.

Źródło

Biała Henna Design-19

Ciekawy długi tatuaż od połowy ramienia po czubki palców.

Źródło

Biała Henna Projekt-20

Zamiast prawdziwych rękawiczek przynieś tę imitację henny, a będziesz super.

Źródło

Biała Henna Design-21

A dla anioła i dla kobiety diabła!.

Źródło

Biała Henna Design-23

Możesz wykonać tatuaż na dowolnej części ciała, nie tylko na dłoniach i stopach.

Źródło