Sztuka cyfrowa

Sztuka cyfrowa

Sztuka cyfrowa autorstwa Nathali Suellen

Eliksir życia

Nathalia Suellen jest mroczną artystką cyfrową, urodzoną i wychowaną w Rio de Janeiro w Brazylii. Swoją pasję do sztuki cyfrowej i fotografii odkryła w 2008 roku i od tego czasu rozpoczęła swoją podróż jako artystka samoucząca się, skupiając się głównie na makabrycznych i mrocznych obrazach. Mając zaledwie dziewiętnaście lat założyła własną firmę Lady Symphonia Digital Art, a co za tym idzie, zdobywając pierwszych klientów, co pozwoliło jej się doskonalić i stawiać sobie wyzwania. Jej dziwna i emocjonalna mroczna wizja przyciągnęła uwagę wielkiej publiczności złożonej z artystów, fotografów, klientów i wielbicieli na całym świecie. Dzieła Nathalii przedstawiają świat jak ze snu za pomocą urzekającego oświetlenia i ciemnych elementów, zawsze odwzorowując najbardziej intensywną i dramatyczną część historii. Jej styl charakteryzuje się wykorzystaniem elementów baśniowych, epoki wiktoriańskiej, podświetlenia, bokeh, adamaszku, mglistych środowisk i ciemnych lasów. Lista klientów Nathalia składa się z wielu zespołów, wydawców, fotografów i ogólnie artystów. W tym Random House, PenguinGroup, Simon&Schuster, Scholastic, McCann Erickson i inni.

Cudownie zagubiony

Symfonia destrukcji

Czerwona Japonia

Atak serca

Zobacz stronę internetową

Read more
Sztuka cyfrowa

Sztuka cyfrowa autorstwa Veronique Maignud

Obecnie mieszka w Montrealu, Véronique Meignaud urodziła się we Francji w 1984 roku. Po dwóch latach szkolenia w zakresie ilustracji i projektowania w Ecole Emile Cohl w Lyonie pracowała dla wielu studiów gier, w tym: Electronic Arts, Etranges Libellules i Darkworks . Pracowała również w branży modowej dla Nike i Marca Ecko. Jej seria ilustracji do kart do gry w Magic: The Gathering for Wizards of the Coast przyniosła jej międzynarodowe uznanie.

Nieustannie eksperymentuje z nowymi pomysłami i mediami. Z łatwością przechodzi od rysunków ołówkiem do tworzenia cyfrowych. Fascynują ją obrazy organiczne i mineralne. Te rozległe światy kształtują jej sztukę na różnych płaszczyznach i są źródłem jej wyjątkowej twórczości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową

Read more
Sztuka cyfrowa

Grafika autorstwa Auni Kahn

Urodzona w 1977 roku w Michigan Aunia Kahn jest samoukiem, artystką figuratywną, która zaczęła tworzyć sztukę jako terapeutyczna odpowiedź na trudne wychowanie. Prace Kahna łączą wiele dyscyplin, otulając je hybrydową formą sztuki, łączącą fotografię, malarstwo i kolaż.

Niezmiennie projektuje, buduje i realizuje postacie, miejsca nieistniejące, sny, iluzje, lęki i bajki w twórczość, która łączy elementy sztuki klasycznej i współczesnej. Każda praca wykorzystuje własne podobieństwo w filmowych kadrach, poruszając różnorodne tabu i często kontrowersyjną tematykę, aby rzucić wyzwanie widzowi, jego zrozumieniu i z góry przyjętym wyobrażeniom; jednak łączy się poprzez szczere uczucia i emocje. Twórczość Auni stale ewoluowała, wcześniejsze prace bardziej dotyczyły jej przeszłości, a jej nowsze kreacje zagłębiają się w teraźniejszość emocjonalnych konfliktów i inspiracji.

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową

Read more