Rękodzieło Zrób To Sam

Pomysły na sypialnię superbohatera dla chłopców

Sypialnia jest prawdopodobnie jednym z pomieszczeń, w których spędzasz większość czasu w domu. Sypialnie to nie tylko pomieszczenia, w których śpimy, cieszymy się lub czujemy się komfortowo, ale także miejsca, w których możemy majsterkować i praktykować kreatywne pomysły oraz dodawać frajdę lub zachwycać w życiu, zwłaszcza dzieciom. Dla chłopców zabawa i zabawa są ważniejsze niż sen. Sypialnie dla chłopców mogą być zaprojektowane z fikcyjnym superbohaterem pełnym zabawy, aby mogli się bawić i puścić wodze fantazji.

Niebieski jest zawsze motywem do sypialni chłopca. W dzisiejszych czasach superbohaterowie są bardzo popularni, zwłaszcza wśród małych chłopców. Wierzą, że mogą rozmawiać z tymi superbohaterami, gdy tylko zobaczą ich zdjęcia lub nieruchomości. Jako rodzic to dobra okazja, aby wykorzystać bohaterów gry lub postacie do napędzania wyobraźni twojego małego chłopca.

Jak udekorować sypialnię chłopca w motyw superbohatera? Jest tak wiele pomysłów na superbohaterów, jeśli możesz natknąć się w sieci. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę więcej kreatywności i czasu, a pokój bohatera Twoich dzieci jest gotowy. Możesz zacząć od umieszczenia tu i tam różnych elementów superbohatera – od prostego zegara, przez zasłony, lampy, poszewki na poduszki i narzuty na łóżka. Możesz nawet użyć komiksów do dekoracji swojej sypialni. Figurki to plus, podobnie jak inne zabawki, które zapewne docenią Twoje dzieci. Pamiętaj, aby dobrze się bawić w dekorowanie tych pomieszczeń i zawsze pamiętaj, dla kogo to robisz. Szukasz inspiracji na pomysł sypialni superbohatera? Oto lista kolekcji. Jestem pewien, że twoje dzieci docenią to bardziej po.

Prosta, mniej bałaganu próbka sypialni superbohatera.

Prosta, mniej bałaganu próbka sypialni superbohatera

Przedszkole superbohaterów

Przedszkole superbohaterów

Czy obawiasz się, że twój syn może być po prostu za młody, aby zostać fanem superbohaterów? Więc nie martw się więcej. Możesz również zastosować motyw superbohatera w przedszkolu swojego małego chłopca. Po prostu dodaj trochę pościeli i ramek Superbohatera, a potem może kilka pluszowych zabawek z nietoksycznymi częściami, które twój mały chłopiec może wtedy połknąć, voila! Prosty żłobek z motywem superbohatera.

Banery superbohaterów

Banery superbohaterów

Jako maluch możesz zacząć dodawać dodatkowe dekoracje do pokoju małego chłopca. Co powiesz na zdobycie logo jego ulubionych superbohaterów i umieszczenie ich w zestawie banerów? Banery te zostaną później umieszczone na oknach Twojego syna lub jako dekoracje na wiszących półkach. Jestem pewien, że twój syn będzie szczęśliwy, widząc to jako część swojego pokoju.

Rama łóżka superbohatera

Rama łóżka superbohatera

Jeśli chcesz uzyskać więcej, wybierz ulubionego superbohatera swojego syna i dostosuj łóżko do dowolnego dostępnego wzoru superbohatera. Na zdjęciu łóżko oparte na Spidermanie. Widziałem inne łóżka oparte na innych superbohaterach, takich jak Batman i jego telefon nietoperza, Superman, a nawet Avengers.

Prześcieradło i wzmacniacz superbohatera Poszewki na poduszki

Prześcieradło superbohatera & Poszewki na poduszki

Jeśli uważasz, że łóżko superbohatera może być po prostu za dużo dla pokoju twojego syna, to co powiesz na prześcieradła i poszewki na poduszki z superbohaterami? W ten sposób co tydzień będziesz mógł zmieniać pościel swojego syna na innego superbohatera. Jakie to jest świetne?

Superbohater wisząca półka na książki

Superbohater wisząca półka na książki

Półki na książki to zazwyczaj nudne drewniane meble, ale co, jeśli możesz włączyć do tego ulubionego superbohatera swojego syna? Jak? Oto przykład. Wisząca półka na książki w kształcie logo Batmana. Wyobraź sobie, jak by to wyglądało, gdyby twój syn lubił Thora lub kapitana Ameryki. Być może nadszedł czas, aby zaprojektować Mjolnira lub tarczę na jego półkę z książkami.

Pudełka do przechowywania superbohaterów

Pudełka do przechowywania superbohaterów do sypialni

Czy wiesz, że nawet proste pudełka do przechowywania DIY – karton, plastik lub tkanina mogą stać się częścią tego motywu superbohatera? Jeśli używasz kartonowych pudełek, możesz je pomalować lub owinąć filcowym papierem w różnych kolorach, zanim dodasz logo ulubionych superbohaterów Twojego syna. Jeśli to zrobisz, zachęci go to do odłożenia zabawek, z których pochodzą, ze względu na kolorowe wzory superbohaterów.

Otwarta szafka superbohatera

Otwarta szafka superbohatera

Prosta szafka do wieszania ubrań twojego syna może stać się super dzięki malowaniu wzorów superbohaterów lub przyklejaniu stron komiksów po bokach. Niech ubieranie się jest zabawne.

Biurko ozdobione komiksem superbohatera i amp; Krzesło

Biurko ozdobione komiksem superbohatera & Krzesło

Ale szafki to nie jedyne meble, które możesz udekorować i super. W rzeczywistości nawet małe biurko twojego syna może stać się super, jeśli przykleisz do niego kilka stron komiksów. Upewnij się tylko, że każdy element jest zabezpieczony, a Twój projekt nie ulegnie zniszczeniu.

Szuflady ozdobione komiksem o superbohaterach

Szuflady ozdobione komiksem o superbohaterach

Szuflady mogą stać się bardziej zabawne i super dzięki zastosowaniu tej samej koncepcji. Jestem pewien, że Twój syn będzie zachwycony nie tylko oglądaniem swoich szuflad, ale także częstym korzystaniem z nich.

Zasłony superbohatera

Zasłony superbohatera

Ale po co na tym poprzestać, skoro możesz również dodać zasłony z superbohaterami? To na pewno rozjaśni dzień twojego syna, zwłaszcza jeśli będziesz mógł co tydzień zmieniać superbohatera w zasłonach.

Superhero Akcja Słowa Komiks Wyświetlacz

Superhero Akcja Słowa Komiks Wyświetlacz

POW! ZASTRZELIĆ! BAM! – Dodaj te słowa do swoich dekoracji. Nie możesz zostać superbohaterem bez tych słów wydrukowanych z tobą w komiksach.

Wentylator sufitowy superbohatera

Wentylator sufitowy superbohatera

Jeśli twój syn ma wentylator sufitowy, co powiesz na zrobienie tego jako projektu „zrób to sam”? Pomaluj każde śmigło wybranym przez syna logo superbohatera, pozwól mu wyschnąć i gotowe! Masz wentylatora sufitowego superbohatera.

Ramki superbohatera

Ramki superbohatera

Innym prostym sposobem na udekorowanie sypialni superbohaterów Twojego syna jest wybranie jego ulubionych superbohaterów i umieszczenie ich ilustracji w ramkach i umieszczenie ich na ścianach sypialni. Zdecydowanie super pomysł!!

Instrument muzyczny zdobiony komiksem superbohatera

Instrument muzyczny zdobiony komiksem superbohatera

Jeśli twój syn lubi instrumenty muzyczne i nie wyglądają tak dobrze jak kiedyś, spróbuj dać mu nowe życie, po prostu przyklejając do nich strony z komiksów i czyniąc je ponownie użytecznymi. W ten sposób Twój syn na pewno znów zacznie grać muzykę.

Malowany stół z logo superbohatera i amp; Krzesła

Malowany stół z logo superbohatera & Krzesła

Jeśli nie czujesz się komfortowo z przyklejaniem kartek z komiksów do mebli, dlaczego nie pomalować ich? Rozważ to kolejny projekt „zrób to sam”. Jeśli nie czujesz się komfortowo z malowaniem bez wskazówek, przed malowaniem użyj szablonów. To zagwarantuje, że uzyskasz dobre wyniki bez względu na wszystko.

Malowane szuflady z logo superbohatera

Malowane szuflady z logo superbohatera

Oto zdjęcie niektórych szuflad pomalowanych szablonami. Kto powiedział, że proste projekty są nudne? Czy nie wyglądają super??

Ramki z logo superbohatera

Ramki z logo superbohatera

Jeśli chcesz mieć prostsze podejście do ilustracji superbohaterów, które będziesz powiesić na jego ścianie, zamiast uzyskać szczegółowe kolorowe ilustracje, wybierz ich sylwetki z odrobiną koloru dodaną do miksu. Jest to bardzo dobre, szczególnie dla starszych chłopców, ponieważ nie będzie dla nich niezręcznie, nawet jeśli osiągną wiek nastoletni.

Maski superbohaterów i amp; Kostiumy

Maski superbohaterów & Kostiumy

Jeśli naprawdę chcesz rozpieszczać swoje dziecko, kup mu maski i kostiumy superbohaterów i zawieś je w jednej części jego pokoju. Upewnij się, że Twoje dziecko ma do nich dostęp, aby mogło bardziej docenić prezenty od superbohaterów.

Nazwa superbohatera ozdobiona komiksem

Nazwa superbohatera ozdobiona komiksem

To kolejny przykład projektu „zrób to sam”. Kup lub zrób kilka wyciętych liter z imienia swojego syna, a następnie owiń je kilkoma stronami komiksów. Pozwól im wyschnąć i wyeksponuj w jednej części pokoju twojego syna. Wybierz duże, pogrubione litery, które będą łatwiejsze do zawijania.

Superhero Nowość Captain America Shield Lamp

Superhero Nowość Captain America Shield Lamp

Lampy są dość powszechne w sypialniach, ale jeśli chcesz, aby sypialnia superbohatera Twojego syna wyróżniała się, spróbuj kupić unikalne projekty dla jego lamp. To przykład unikalnego projektu lampy, tarczy Steve Rogers A.K.A Captain America.

Lampy Nowość Superbohatera

Lampy Nowość Superbohatera

Jeśli chcesz mieć inny projekt lampy, co powiesz na ich zakup? To tak, jakby mieć zabawki i lampy w jednym. Idealny dla fanów superbohaterów w każdym wieku.

Poduszki z superbohaterami

Poduszki z superbohaterami

Poduszki też mogą być zabawne. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup drogich poszewek z superbohaterami, to może zamiast tego zrobić własne poszewki z superbohaterami? Proste sylwetki superbohaterów nie są złą opcją dla twoich poszewek na poduszki zrób to sam.

Kołdra superbohatera

Kołdra superbohatera do sypialni

Jeśli jesteś kreatywny i dobry w szyciu, to kolejny idealny projekt dla Ciebie. Zaskocz swojego syna kołdrą superbohatera tej zimy. Jestem pewien, że twój syn doceni ten dodatek do swojego pokoju superbohatera. Jest nie tylko wygodna, ale także modna. O co więcej może prosić?

Prosty pokój z motywem superbohatera

Prosty pokój z motywem superbohatera

Jeśli uważasz, że superbohaterowie z Marvela i DC to trochę za dużo i chcesz spróbować czegoś innego, wybierz zamiast tego prosty pokój superbohaterów. Ten pokój obejmuje malowanie budynków na ścianach sypialni oraz peleryny i maski wszędzie.

Dekorowana ściana sypialni superbohatera

Dekorowana ściana sypialni superbohatera

Czy wiesz, że komiksy można wykorzystać również w ścianach sypialni syna? Właściwie, jeśli nie chcesz, aby twoja kolekcja komiksów została wykorzystana do tego projektu DIY, po prostu wydrukuj kilka błyszczących i przyklej je na ścianie sypialni twojego syna. Im bardziej kolorowo, tym lepiej.

Malowana ściana sypialni superbohatera

Malowana ściana sypialni superbohatera

Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo na dekoracje pokoju superbohaterów swojego syna, co powiesz na pomalowanie ścian w jego sypialni z ulubionymi superbohaterami? W ten sposób możesz po prostu użyć zwykłych dekoracji i kilku superbohaterskich akcentów tu i tam.

Superbohater Sylwetka Malarstwo Sypialnia Ściana

Superbohater Sylwetka Malarstwo Sypialnia Ściana

Jeśli chcesz mieć prostą pomalowaną ścianę sypialni, wybierz sylwetki superbohaterów. Możesz użyć szablonu do tego rodzaju projektu, dzięki czemu każdy może zrobić to sam.

Zegar ścienny superbohatera

Zegar ścienny superbohatera

Niezależnie od tego, czy jest to budzik, czy zegar ścienny, pokój superbohatera ich potrzebuje. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do sypialni superbohatera Twojego dziecka.

Cytaty o superbohaterach

Superhero oprawione cytaty do sypialni

Ale Batman, Superman, Iron Man, Kapitan Ameryka i inni superbohaterowie nie są jedynymi, które powinieneś umieścić w pokoju swojego syna jako dekoracje, możesz także dodać cytaty dla superbohaterów. Zawsze mów swojemu synowi, że robią to inni superbohaterowie i że on też powinien. Idealna motywacja do czegoś w stylu superbohatera.

Oprawione przypomnienia o superbohaterach

Oprawione przypomnienia o superbohaterach

Wreszcie, kilka przypomnień nigdy nikomu nie zaszkodziło. Z cytatów o superbohaterach pochodzą przypomnienia o superbohaterach. Gwarantuje to, że nawet jeśli nie zawsze będziesz nadzorować swoje dzieci, będą one nadal przestrzegać twoich tak zwanych przypomnień o superbohaterach, ponieważ wiedzą, że jeśli superbohaterowie to robią, to powinni.