Projektowanie wnętrz

Garaż zamieniony w stylową współczesną rezydencję?

Przekształcenie starego garażu w bardzo stylową współczesną rezydencję odbyło się pod czujnym okiem włoskiej pracowni Ego Vitamina Creativa. Dwupoziomowy apartament znajduje się w mieście w północnych Włoszech o nazwie Cuneo i nosi nazwę Casa LD. Rozmieszczone na dwóch piętrach połączonych rzeźbiarskimi schodami, przestrzeń publiczna i prywatna są połączone designem i paletą kolorów.

Jasny, elegancki salon/jadalnia/kuchnia na dole wydaje się być oddzielony szeroką kolumną przebitą przezroczystym kominkiem, ale płynne przestrzenie wydają się silnie połączone. Drewniane podłogi odbijają się w drewnianym suficie, ukazując ten sam podłużny wzór, który wydaje się wydłużać promienie naturalnego światła wpadające przez szklane drzwi i okna. Ego Vitamina Creativa wyobraził sobie przestrzeń życiową, w której linie projektowe przeplatają się, tworząc ciemny, drewniany mebel biegnący wzdłuż ściany naprzeciwko kuchni.

Ta wszechstronna konstrukcja służy jako miejsce do przechowywania i wspiera składaną, pomalowaną i perforowaną metalową balustradę schodową prowadzącą do sypialni na piętrze. Ta unikalna cecha dopełnia projekt mieszkania, a rzut piętra udowadnia, że ​​staranne zaaranżowanie przestrzeni wymaga również punktu skupienia, aby stworzyć ciekawą aranżację wnętrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową