Projektowanie wnętrz

45 inspirujących pomysłów na domowe biuro

Najwspanialsze uczucie ze wszystkich

Nic nie przebije poczucia pozostania w domu. To miejsce, które zapewnia bezpieczeństwo. To miejsce, w którym możesz być tym, kim jesteś, bez ograniczeń. Możesz po prostu nosić piżamę przez cały dzień i nikt cię nie osądzi. Jeśli nie masz sąsiadów za murem, możesz śpiewać, ile chcesz. Możesz mieć własną imprezę i dobrze się bawić. Nawet jeśli jesteś wielkim ekstrawertykiem, dom zawsze będzie miejscem, w którym skończysz na koniec dnia. Ale potem mamy pracę i musimy wyjść z domu na jakiekolwiek spotkania, które musimy odbyć na zewnątrz. W porządku. Właściwie to jest potrzebne. Ale kiedy zmęczy Cię praca w tę i z powrotem, pomyśl o pomysłach na pracę w domowym biurze, które nigdy nie mają relaksu.

Jednak niektórzy ludzie mają luksus, aby przez większość czasu pozostać w domu. Zwykle nie ma harmonogramów do naśladowania; obudź się kiedy chcesz, jedz kiedy chcesz; oglądać telewizję lub Netflix w niektórych porach dnia. Pamiętaj, że mogą to wszystko robić, nadal pracując i zarabiając pieniądze, aby móc spłacać pigułki, a nawet mieć trochę więcej na grzeszne przyjemności. Niektóre kariery nie wymagają miejsc pracy, a nawet osobistego zajmowania się kolegami z biura. Bycie pisarzem to jeden, a może freelancer online. Mogą zostać w domu na czas pracy.

Kiedy znasz kogoś, kto ma tego rodzaju karierę, często widzisz część ich domów, które przekształcili w domowe biuro. Oczywiście, nawet jeśli po prostu zostają w domu, nadal potrzebują odpowiedniego miejsca do pracy i prywatności, zwłaszcza gdy w domu są już dzieci. To jak ulepszona wersja tego stołu do nauki, gdy jeszcze byłeś w szkole. Teraz jednak jest to miejsce, które często szanujesz jako miejsce, w którym możesz żyć swoim życiem, wykonując pracę, którą kochasz.

Przekształć swój dom

Jak zmienić swój dom w idealne miejsce do życia i pracy??

Jeśli masz wolny pokój, zadanie jest łatwe. Stwórz miejsce, o którym myślisz, które pozwoli Ci pracować swobodnie i komfortowo. Jeśli nie ma żadnych pokoi, ale jest miejsce, powiedzmy, twoja sypialnia, możesz ją przekształcić w swoją osobistą przestrzeń do pracy. Jeśli masz piwnice lub strych, są to idealne miejsca do remontu i budowania jako własne domowe biuro. Daleko mu do hałasu i przerw, podczas gdy nadal możesz w mgnieniu oka podróżować do kuchni lub salonu.

Jeśli trudno Ci pomyśleć o tym, jak przekształcić te przestrzenie w domu w biuro, oto kilka pomysłów, które pobudzą Twoją wyobraźnię.

Zapierające dech w piersiach-elektryczne-pomysły-dekoracyjne-dla-Twojego-Ukochanego-Domu-26

Możesz odtworzyć ten urbanistyczno-elektryczny projekt na strych, piwnicę, a nawet wolny pokój. Możesz umieścić wszystkie swoje ulubione kolekcje zdjęć, książek i innych rzeczy na fajnej półce.

Pomysł na małe biuro w domu z tablicą-ściany

Ten przytulny zakątek jest tym, czego naprawdę potrzebujesz, gdy zawsze masz mnóstwo przypomnień. Ściana wykonana jest z tablicy, dzięki czemu możesz napisać rzeczy, o których musisz pamiętać. Dodatkowo możesz narysować własny projekt ściany, kiedy tylko chcesz.

Inteligentne sposoby na odświeżenie domowego biura

Nie oznacza to, że masz tylko tak mało miejsca na domowe biuro, pozwolisz mu siedzieć nudno i nudno. Ożyw miejsce za pomocą dekoracji, takich jak rysunki Twojego dziecka, kilka zdjęć, zebrane rzeczy i oczywiście fajna lampa, która rozjaśni to miejsce.

Źródło

Miejsce pracy w nordyckim domu

Uporządkuj wszystkie swoje rzeczy za pomocą mini półek i szuflad, w których możesz umieścić ważne dokumenty lub rzeczy, które zwykle gubisz. Drewniany motyw będzie orzeźwiający dla oczu i pomoże Ci się zrelaksować podczas pracy.

Źródło

Wbudowany kącik biurowy

Teraz ten kącik domowego biura jest tym, co naprawdę można nazwać wygodnym i orzeźwiającym. Jest prosty, a jednocześnie elegancki. Tutaj możesz zrobić trochę jasnego myślenia, aby łatwiej było ci pracować.

Źródło

INSPIRACJE WNĘTRZA SAMOCHODU MOBEL

Ten szykowny i bezczelny wystrój jest tym, czego mogą potrzebować blogerzy. Dałoby im to inspirację w swojej pracy i mogli pochwalić się umiejętnościami w tworzeniu świetnego miejsca do pracy.

Źródło

kreatywne-studio-przestrzeń do pracy.-IKEA-Lampa-Arod

Dla każdego, kto kocha fotografię, jest to idealny pomysł na domowe biuro, który nie wymaga dużo dekoracji. Tylko kilka własnych ujęć, idealne miejsce, w którym rano jest wystarczająco dużo światła i chłodne lampy, które pomogą Ci w pracy w nocy.

delikatnie świąteczne biuro w domu

Mówi się, że rośliny poprawiają atmosferę w tym miejscu. Posiadanie kilku małych roślin w miejscu pracy może pomóc Ci się zrelaksować i zwiększyć produktywność w pracy.

Źródło

pomysł na biuro domowe -25

Na pierwszy rzut oka może to być mały pasek. Ale może to być coś więcej i stać się Twoją osobistą przestrzenią do pracy. Masz łatwy dostęp do napojów, więc gdy praca staje się trochę stresująca, możesz złapać najlepsze chardonnay, jakie masz i poświęcić chwilę na relaks.

pomysł na biuro w domu-2

Ten wyjątkowy projekt domowego biura może być nieco trudny do samodzielnego zbudowania, więc jeśli znajdziesz podobny lub świetny zamiennik półki, byłoby lepiej. Zaletą tego projektu jest to, że będziesz mieć więcej miejsca na przechowywanie dokumentów i książek potrzebnych do pracy, a jednocześnie będziesz stylowy.

przestrzeń-robocza-z-dużym-oknem-i-świetnym-widokiem.-lampa-liść-Muuto

Jeśli masz dostępną przestrzeń w pobliżu okna, uczyń ją swoim miejscem do pracy. Jest to zwykle świetne miejsce dla pisarzy, ponieważ widok na świat zewnętrzny (nie wychodząc z domu) może faktycznie dać im inspirację w ich pracy.

pomysł na biuro w domu-3

Nawet jeśli Twoje domowe biuro nie jest tak duże, nadal możesz je w pełni wykorzystać, mając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca. Użyj kreatywnych półek na książki i odpowiednio je uporządkuj, aby maksymalnie wykorzystać swoją małą przestrzeń.

pomysł na biuro w domu-4

Możesz zrobić mały obszar między łóżkiem a szafą jako mały obszar roboczy. Jest znacznie bliżej Twojego łóżka, więc za każdym razem, gdy chcesz zrobić sobie krótką przerwę, łatwo byłoby się położyć, a następnie wrócić do pracy.

pomysł na biuro w domu-5

Kolor niebieski jest orzeźwiający dla oczu i może poszerzyć przestrzeń. Jeśli biuro i sypialnia znajdują się w jednej przestrzeni, znacznie lepiej byłoby użyć koloru niebieskiego, aby powiększyć pokój.

pomysł na biuro w domu-6

Kolejny pomysł na umieszczenie roślin w domowym biurze. Na zdjęciach będzie wyglądać odświeżająco, ale w rzeczywistości byłoby o wiele więcej.

Źródło

pomysł na biuro w domu-7

Obróć ten róg obok swoich drzwi, aby uzyskać przestrzeń do produktywności. Masz pogląd na ludzi, którzy mogą Cię zainspirować do pracy. Półki od podłogi do sufitu pomogłyby również w uporządkowaniu książek i niektórych dekoracji.

pomysł na biuro domowe-8

Dobre oświetlenie pomoże Ci lepiej pracować. Upewnij się więc, że masz odpowiednie lampy i oświetlenie do swojego domowego biura. Oczywiście zdobądź taki, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

pomysł na biuro w domu-9

To fajne i orzeźwiające miejsce z pewnością pomoże Ci się zrelaksować nawet przy wszystkich terminach, z którymi musisz się zmierzyć.

pomysł na biuro w domu-10

Kluczem jest prostota. Nie potrzebujesz niczego wymyślnego, aby znacznie ulepszyć swoje domowe biuro. Czasami wystarczająco dużo miejsca i światła przyniesie tyle poprawy.

pomysł na biuro w domu-11

Dobre oświetlenie. Rośliny. I cytaty, które pomogą Ci przetrwać dni, w których praca jest ciężka. To na pewno działa.

pomysł na biuro w domu-12

Zielony jest kolorem orzeźwiającym, a biały sprawia, że ​​przestrzeń wydaje się o wiele szersza. Dodatkowo nieskazitelnie biały pokój zadowoli Twoją stronę OCD, aby czuć się spokojnym i gotowym do pracy.

pomysł na biuro w domu-13

Kolejna tablica na ścianie, w której możesz tworzyć własne projekty w zależności od nastroju. Dałoby ci to chwilę wytchnienia od stresu związanego z pracą.

pomysł na biuro w domu-14

Siedzenie cały dzień, praca może być bardzo męcząca. Ale trochę przytulnego futrzanego pokrowca na krzesło może pomóc Ci się zrelaksować. I oczywiście unikaj bałaganu na biurku, ponieważ sprawiłoby to, że poczujesz się bardziej zestresowany.

pomysł na biuro w domu-15

Kolejny pomysł na przekształcenie strychu. Z jednej strony masz swoje miejsce do pracy, az drugiej miejsce na przerwy i relaks. Główna zaleta pracy w domu.

pomysł na biuro w domu-16

Miejski styl jest idealny dla osoby miejskiej, takiej jak Ty.

pomysł na biuro domowe-17

Czarny to elegancki kolor. W rzeczywistości jest to kolor, który nie będzie łatwo poplamiony ani zabrudzony, więc jeśli zawsze jesteś zajęty w pracy, wykonując dokładne prace porządkowe w domu, może to być dobry kolor dla Ciebie.

pomysł na biuro domowe-18

Idealne połączenie pomysłu na miejsce pracy i salon. Wyobraź sobie, że potrzebujesz bardzo potrzebnej przerwy, a potem musiałbyś po prostu podejść do swojej wygodnej kanapy…

pomysł na biuro domowe-19

Nie ma nic bardziej przytulnego niż przestrzeń, którą możesz nazwać własną. Może to być Twoje domowe biuro, ale możesz tu przyjść o każdej porze, kiedy nie masz pracy i po prostu odpoczywasz sam lub z przyjaciółmi.

pomysł na biuro w domu-20

Masz trudności z umieszczeniem wszystkich książek, rzeczy i akcesoriów związanych z pracą w małym domowym biurze? Dobra półka pomoże Ci rozwiązać problem!

pomysł na biuro domowe-21

Nigdy nie dowiesz się, jak organizowanie rzeczy może pomóc Ci stać się bardziej produktywnym pracownikiem. Półki naścienne służą nie tylko do dekoracji, pomagają uniknąć bałaganu na biurku, dzięki czemu będziesz mieć więcej miejsca do pracy. Dobre elementy domu i zasłony dadzą ci wtedy poczucie, że naprawdę jesteś w domu.

pomysł na biuro domowe-22

Ta wygodna przestrzeń to niezbędnik każdego domowego biura. Nie wiedziałbyś, kiedy potrzebujesz krótkiej przerwy w pracy.

pomysł na biuro domowe-23

Jeśli przekształcasz swój strych w miejsce pracy i nie wiesz, gdzie umieścisz wszystkie te rzeczy, które tam wcześniej umieściłeś, nie martw się. Mogą to być dobre dekoracje do domowego biura.

pomysł na biuro w domu-24

Widzisz, jak tak mało miejsca można wykorzystać na dwie przestrzenie robocze? To proste dzięki odpowiednim meblom i umiejscowieniu.

pomysł na biuro domowe-27

Kosze i półki naścienne mogą bardzo pomóc w uporządkowaniu twoich rzeczy. Dodatkowo są to świetne elementy, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. oczywiście nie zapomnij o modnym, a jednocześnie wygodnym krześle.

Pomysł na biuro domowe-28

Nie bój się eksperymentować z kolorami. Nawet jeśli twój pokój wygląda jak klasa w przedszkolu, kogo to obchodzi? Jeśli to cię uszczęśliwia i może pomóc ci się zrelaksować podczas pracy, zrób to!

Pomysł na biuro domowe-29

Ten elegancki, nowoczesny design jest idealny, gdy masz ten widok, dla którego możesz zabić.

pomysł na biuro domowe-31

Twoje czarno-białe wnętrze nie jest złym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz mieć subtelny, czysty i uporządkowany wygląd. Twoje książki i inne dekoracje mogą nadać Twojemu pokojowi życia i koloru.

Tylko projekt autorstwa Skylab

Ta doskonała praca w zakresie projektowania wnętrz to poważne cele. Możliwość zobaczenia natury i jej sposobów z pewnością zainspirowałaby Cię do cięższej pracy.

Źródło

Ładne małe biuro domowe?

Jeden ognisty wystrój wystarczy, aby ożywić domowe biuro.

rewista-casa-claudia-junho-projetos-quartos-criancas-09

Pracuj ciężko. Graj mocniej. Przenieś swoje miejsce pracy do miejsca, w którym grasz w swoje gry. Eksperci twierdzą, że granie przed zrobieniem czegokolwiek może pomóc ci poprawić to, co robisz.

mały-nastolatek-układ

Nawet gdy jesteś w domu, nie zapomnij o tablicy, na której możesz publikować ważne harmonogramy i pracę lub spotkania. Trzymaj go blisko w swoim miejscu pracy, aby móc rzucić okiem w każdej chwili.

Minimalistyczny styl tego domu autorstwa Artema Trigubchaka

Dywan poprawiłby wygląd i styl Twojego miejsca pracy o około 50%. To tylko sprawia, że ​​miejsca wyglądają elegancko.

Źródło

Biały stół kreślarski

Oczywiście zawsze zastanów się, jaki rodzaj pracy masz w swoim domowym biurze. Kup najodpowiedniejsze meble i rzeczy do niego i znajdź idealne miejsce w swoim domu, w którym możesz urządzić swoje biuro.

workspace-mesh-moodboard

Ta fajna konstrukcja z siatki może rzeczywiście pomóc ulepszyć Twoje miejsce pracy. Może być zarówno dekoracją, jak i sposobem na uporządkowanie Twoich rzeczy.