Projektowanie wnętrz

40 czeskich pomysłów na aranżację wnętrz

Jeśli chcesz, aby Twój pokój wyglądał nieco niekonwencjonalnie, inspiracją dla Ciebie może być styl cyganerii. Bohemianizm wywodzi się z ruchu w Paryżu pod koniec XIX wieku, kiedy artyści opowiadali się za wolnością życia i twórczością artystyczną. Byli grupą ludzi w dziwnych ubraniach i pełnych kreatywnych pomysłów. Alternatywny styl życia szybko się rozprzestrzenił i stał się fuzją Beat Movement, Rainbow Gathering w XX wieku. Dziś Bohemian pojawił się nie tylko w sztuce i literaturze, ale także w modzie i wystroju wnętrz, które charakteryzuje wiele elementów boho-chic.

Czym jest czeski wystrój wnętrz

Ale czym właściwie jest Bohemian w stylu wystroju domu? Jeśli uważasz, że należysz do plemienia Bohemians, nie ma podręcznika, który ograniczałby twoją wyobraźnię. Podobny do moda boho, We wnętrzu w stylu bohemy skłania się do stosowania ozdobników o egzotycznych fakturach, takich jak koszykarski abażur utkany z drewnianych łusek. Poduszki, dywan lub inne dodatki w etniczne wzory mogą być elementami akcentującymi temat.

Pokój Bohemian jest ciepły i artystyczny. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, nie stracisz szansy na wyrażenie umiejętności i osobistego doświadczenia. W czeskiej sypialni każdy mebel, wisiorki ścienne i podszewki do łóżek są źródłem, które napędza Twoją kreatywność. Artystyczna sztuka ścienna w stylu bohemy nie tylko wzbudza emocje, ale także porusza duszę. Sztuka nie ma jednak granic. Różnorodność czeskich aranżacji wnętrz leży w wyobraźni ludzi. Wybierzmy się w podróż, aby cieszyć się pięknymi egzotycznymi stylami.