Projektowanie wnętrz

35 inspirujących pomysłów na kuchnię

Mówią, że droga do serca mężczyzny (lub kobiety) wiedzie przez żołądek. Może to być jeden z powodów, dla których pierwsze randki są zwykle w wytwornych jadłodajniach i restauracjach. Kiedy po raz pierwszy twój mężczyzna lub kobieta odwiedza cię w twoim domu, kuchnia jest zawsze miejscem, do którego idziemy jako pierwsi, zanim zaczniemy rozmawiać i oglądać filmy.

Wypełnij żołądek, zdobądź miłość

Ale poza tym jedzenie jest po prostu niesamowite. To po prostu sprawia, że ​​wszystko jest o wiele lepsze i jest to coś, co większość każdego może naprawdę cieszyć się i o czym rozmawiać. Są nawet tacy, którzy odnaleźli swoją prawdziwą miłość i swoich najlepszych przyjaciół podczas rozmowy o najlepszej kuchni, jaką kiedykolwiek mieli. Ale kiedy jedzenie jest przygotowywane osobiście we własnej kuchni, sytuacja może być dziesięciokrotnie lepsza. Wiesz, jak powinien wyglądać smak jedzenia, a przede wszystkim czujesz się komfortowo w miejscu, które tak dobrze znasz.

Najlepsza część twojego domu

Duża część z nas zgodziłaby się, że najlepszą częścią naszego domu jest kuchnia. To tutaj możemy zrobić dobre jedzenie dla ludzi, których kochamy. To część domu, której naprawdę musimy poświęcić trochę czasu na sprzątanie i dekorowanie. To część, którą związaliśmy z ludźmi, którzy są bliscy naszej pasji do jedzenia i gotowania. Nie ma wątpliwości, że w wielu domach o kuchnie dba się bardzo dużo.

Istnieją teraz różne sposoby i pomysły na to, jak możemy ulepszyć nasze własne przestrzenie do gotowania. Istnieją pewne pomysły na to, jak możemy ułatwić nam gotowanie, na przykład umieszczanie produktów spożywczych w miejscu, do którego możemy łatwo dotrzeć, a następnie naszych sztućców w innym, a następnie gotowanie produktów w miejscu tylko dla nich. Ale poza tym wiele osób decyduje się na aranżacje wnętrz, które sprawią, że ich kuchnia będzie wyglądać jak miejsce, które da Ci inspirujące pomysły na Twoje dania.

Inspiruj do gotowania, gotuj, aby inspirować

Kiedy przygotowujemy się do jedzenia, najlepszym sposobem jest upewnienie się, że pochodzi z czystego miejsca i pochodzi z miejsca, w którym inspiruje nas gotowanie. Mogłaby to zrobić świetnie zaprojektowana kuchnia. Więc jeśli uważasz, że brakuje Ci tej części domu, jeśli chodzi o projektowanie i renowację, możesz spróbować. Projektowanie nie powinno być tak wyrafinowane i skomplikowane, ale możesz wybrać zabawę lub dziwactwo; cokolwiek naprawdę pasuje do Twojego stylu.

Jeśli masz trudności z wystrojem wnętrza swojego domu, miej nadzieję, że ta lista może ci pomóc.

pomysł na kuchnię-16

Wybierz domową i relaksującą atmosferę. Dodanie roślin domowych sprawi, że Twoja kuchnia będzie wyglądać o wiele lepiej. Dodatkowo drewniane półki mogą dodać do ziemi, do której dążysz.

pomysł na kuchnię-17

Chcesz zabezpieczyć wszystkie produkty spożywcze przed owadami i brudem, a także sprawić, by półki w kuchni wyglądały o wiele lepiej? Cóż, oto świetne rozwiązanie: umieszczanie ich na pojemnikach ze śluzą i umieszczanie etykiet na każdym z nich.

pomysł na kuchnię-18

Oprócz garnków i patelni możesz dodać wiszące rośliny we własnej kuchni. Może to stworzyć relaksującą i orzeźwiającą atmosferę w Twoim miejscu.

pomysł na kuchnię-19

Wybór odpowiednich półek znacznie pomoże w uporządkowaniu kuchni. Tego rodzaju półki z wieloma poziomami idealnie nadają się do przechowywania wszystkiego w kuchni. Poza tym jest naprawdę stylowy i nowoczesny.

pomysł na kuchnię-20

Masz dość patelni wiszących nad blatem kuchennym? Cóż, możesz teraz powiesić je jeden po drugim na ścianie. Jest naprawdę stylowy i wygodny. Dodatkowo przechowuj te materiały spożywcze w szklanych pojemnikach, abyś mógł je dobrze zorganizować.

pomysł na kuchnię-29

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy w domu są dzieci. Zdobądź tego rodzaju szuflady kuchenne z odpowiednim miejscem na noże.

pomysł na kuchnię-30

Jeśli nie masz dużo przyborów kuchennych do umieszczenia w szafie kuchennej, możesz odtworzyć tę uporządkowaną i przestronną aranżację szafy.

pomysł na kuchnię-31

Ten jest dla tych, którzy mają OCD. Możesz teraz organizować jedzenie w swojej kuchni, umieszczając je na szklanych pojemnikach, od ciastek po płatki zbożowe i desery. Dodatkowo możesz nawet uporządkować swoje książki kucharskie w dowolnym miejscu, aby mieć do nich łatwy dostęp.

pomysł na kuchnię-32

Garderoby to nie tylko ubrania. Możesz również zainstalować garderobę w swojej kuchni, w której możesz przechowywać całą żywność zarówno stałą, jak i płynną oraz przybory kuchenne.

pomysł na kuchnię-33

Ta prosta szafa kuchenna może nie być czymś, ale otwórz ją i zobacz cuda kuchni na własnej twarzy. Ten ma małe szuflady na przybory i wnętrze, miejsca na wszystko, co płynne i kruche.

pomysł na kuchnię-34

Jeśli wcześniej poświęciłeś kilka talerzy, ponieważ umieściłeś je w niezbyt bezpiecznym miejscu, możesz zmienić górną szufladę w swoim blacie kuchennym w coś takiego. Ma podziały i wsparcie dla twoich płyt.

pomysł na kuchnię-35

Gdy masz tylko mało miejsca, Twoja kuchnia również byłaby mniejsza. Ale nie musisz się martwić, ponieważ możesz to wszystko rozwiązać, dodając półki do sufitu wokół kuchni. Dzięki temu uzyskasz więcej miejsca na przechowywanie jedzenia i rzeczy. Jeśli chcesz użyć drabiny takiej jak ta, upewnij się, że możesz z niej bezpiecznie korzystać.

pomysł na kuchnię-1

Ten rodzaj szafy kuchennej ma wbudowane chowane miejsce do wieszania patelni. Jeśli nie możesz go znaleźć w sklepach, najprawdopodobniej możesz go dostosować.

pomysł na kuchnię-2

Jeśli rzeczywiście szukasz stylu, ta pół murowana, pół kafelkowa ściana świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Daje elegancki i nowoczesny charakter, zwłaszcza gdy połączysz go z eleganckimi czarnymi szafami i szafkami oraz liniami win i szampanów.

pomysł na kuchnię-3

Jeśli nie masz jeszcze zestawu kuchennego z przegrodami na różne używane przybory, to czas go zdobyć. To świetny sposób na uporządkowanie swoich rzeczy w kuchni, a także dla bezpieczeństwa.

pomysł na kuchnię-4

Jeśli jesteś entuzjastą wina lub szampana, ta szuflada i stojak na wino to najlepszy wybór dla Twoich potrzeb kuchennych. Łączy w sobie również wygodę i styl.

pomysł na kuchnię-5

Nie masz deski do krojenia? Teraz nie musisz go kupować. Jest to szafa ruchoma z górną częścią służącą do krojenia i siekania. To oferta dwa w jednym, której nie możesz przegapić.

pomysł na kuchnię-6

Odtwórz autentyczny klimat kawiarni dzięki temu pięknemu drewnu z szafą na tablicę i szufladą na potrzeby kawy. Możesz umieścić codzienne przypomnienie o tym, jak Ty lub Twój partner chcecie zrobić kawę.

pomysł na kuchnię-7

Ta niewielka przestrzeń w Twojej szafie kuchennej to małe niebo w Twojej kuchni dla miłośników kawy. To tam jest ekspres do kawy i wszystkie twoje ulubione filiżanki i szklanki do kawy.

pomysł na kuchnię-8

Możesz dać się zwieść tej długiej i cienkiej szufladzie, gdy nie jest jeszcze narysowana. Ale kiedy już to zrobisz, zobaczysz, jakie to może być wygodne.

pomysł na kuchnię-9

Ten jest bardziej kreatywnym podejściem dla każdego, kto kocha wino. Oczywiście nigdy nie należy zapominać o stojaku na wino, ale prawdopodobnie najlepszą częścią projektu jest ściana „Wine Menu” do tworzenia listy win, które chcesz mieć, z przyklejonymi na nim prawdziwymi butelkami wina.

pomysł na kuchnię-10

Ta nowoczesna szuflada ma małe przegrody na miski, a nawet miejsce na łyżki i widelce.

pomysł na kuchnię-11

Elegancki i stylowo wyglądający nowoczesny dom z nowoczesną kuchnią. Czarne ściany zdecydowanie zapewniają fajne wnętrze, a na blacie kuchennym znajduje się wszystko, czego potrzebujesz od przygotowań po gotowanie.

pomysł na kuchnię-12

Naprawdę nowoczesny design do kuchni. Teraz nie potrzebujesz do tego większej przestrzeni. Możesz mieć wszystko na jednej dużej półce na wszystko, łącznie z książkami. To świetna oszczędność miejsca.

pomysł na kuchnię-13

Mniejsza szuflada z przegrodą, w której można umieścić dowolną butelkę i delikatne przedmioty, które tak naprawdę nie muszą znajdować się w lodówce.

pomysł na kuchnię14

Te szafy kuchenne są nie tylko wygodne, ale także elegancko wyglądające. To byłoby jak stylowe pomieszczenie magazynowe, ale bez wilgotnego i stęchłego klimatu.

pomysł na kuchnię-15

Teraz możesz również umieścić swoje pieczywo w szufladzie wraz ze szklanymi osłonami, aby chronić je przed wszelkimi owadami i czynnikami zewnętrznymi. Plus kolejne losowanie jest dla twoich owoców i warzyw z własnymi koszami.

pomysł na kuchnię-21

Zawsze miej swój magazyn w czystości, nie tylko wypełniony, ale także czysty, aby uniknąć problemów zdrowotnych. I po prostu dobrze jest pomyśleć o tym, jak czyste jest twoje jedzenie.

pomysł na kuchnię-22

Marmur, płytki i drewno; trzy rzeczy, które mogą sprawić, że Twoja kuchnia będzie wyglądać o wiele bardziej elegancko. Dodaj niezwykle przydatne szafy i szuflady, a od razu możesz cieszyć się wspaniałymi doznaniami kulinarnymi.

pomysł na kuchnię-23

Na tych przestrzeniach możesz umieścić nie tylko butelki i małe woreczki, ale także trzepaczki, miarki oraz akcesoria do gotowania i pieczenia.

pomysł na kuchnię-24

Oto inny styl szuflady, ale z tymi samymi funkcjami.

pomysł na kuchnię-25

Oto kolejny widok z innej perspektywy tej uniwersalnej szuflady kuchennej. Po prostu spójrz na wszystkie rzeczy, które możesz tam przechowywać.

pomysł na kuchnię-26

Tylko upewnij się, że kupując szafę kuchenną lub wykonując blat kuchenny, powinna ona mieć szuflady, w których można przechowywać przybory kuchenne i sprzęt do gotowania. Nie chodzi tylko o organizację, ale także o bezpieczeństwo.

pomysł na kuchnię-27

Nieskazitelnie biało-szara kuchnia powiększa powierzchnię. Ale może też sprawić, że będzie dziesięć razy bardziej elegancki i nowoczesny z odrobiną elegancji. Aby dodać do tego, oto szafa, w której możesz umieścić swoje kieliszki i butelki wina.

pomysł na kuchnię-28

Kto powiedział, że nie możesz uprawiać własnych ziół w swojej kuchni? Dzięki tej kreatywnej, a jednocześnie genialnej pracy możesz teraz mieć swój mały ogród w swojej kuchni. Kiedy potrzebujesz tych ziół, nie musisz już wychodzić.