Projektowanie wnętrz

25 składanych mebli oszczędzających miejsce

Będziesz wiedział, jak ważne jest oszczędzanie miejsca, dopóki nie zamieszkasz w miejscu o ograniczonej przestrzeni. Na przykład mieszkania i akademiki. Chociaż nadal możesz chodzić, nie ma zbyt wiele miejsca, w którym możesz umieścić wszystkie meble i inne rzeczy. Musisz w pełni wykorzystać każdy zakamarek, aby mieć pewność, że wszystko jest ustawione.

Ale oczywiście coraz więcej osób myśli teraz o wydajności i wygodzie nawet w małych przestrzeniach. Z tego powodu stworzyli różnorodne meble, które z łatwością można wykorzystać w niewielkich przestrzeniach. Te meble są zwykle składane lub można je złożyć, aby schować, gdy nie są używane. To naprawdę genialne dzieło różnych osób, które cenią przestrzeń.

Najpopularniejszym meblem składanym jest składane krzesło. Jest praktycznie dostępny niemal wszędzie. Można to nawet zobaczyć w większości miejsc, a nawet na terenach piknikowych. Jest to naprawdę łatwe do zabrania ze sobą, jeśli chcesz je ze sobą zabrać. Ale w domu może to zaoszczędzić trochę miejsca, którego możesz potrzebować. Jeśli nie potrzebujesz krzesła, możesz je złożyć i postawić gdzieś, a następnie wykorzystać przestrzeń do dowolnej aktywności.

Oprócz oszczędności miejsca, możesz również zaoszczędzić więcej miejsca dzięki schowkowi. Po złożeniu są one znacznie mniejsze, więc nie musisz mieć dużego miejsca do przechowywania tych rzeczy. Możesz je schludnie i łatwo schować, a następnie wyjąć, kiedy potrzebujesz i chcesz.

Droga życia

Niektórzy ludzie po prostu lubią mieć więcej miejsca na swoim miejscu, nawet jeśli mają wystarczająco dużo miejsca. To po prostu daje im poczucie wolności, a do tego spokój i spokój na dużej przestrzeni. Tak więc są ludzie, którzy chodzą z różnymi składanymi rzeczami w swoim domu. Dało im to więcej wygody i stało się sposobem na życie.

Oprócz krzeseł są też inne rzeczy, które mogą stać się składanym elementem wyposażenia Twojego domu. Są szafki i stoliki, półki, a nawet łóżko. Niektóre są łatwo dostępne, a niektóre zostały wykonane na zamówienie.

Jeśli jesteś zainteresowany, oto kilka wspaniałych projektów mebli składanych, które możesz włączyć do swojego domu.

Składany stół kuchenny z miejscem na szafki

Potrzebujesz więcej miejsca w kuchni? Ta szafka kuchenna to odpowiedni mebel dla Ciebie. Składasz stojak, który służy również jako uchwyt pod stołem, a następnie składasz go bezpośrednio do szafki. Oczywiście w szafce znajdują się półki, na których można umieścić wszystko, czego możesz potrzebować. Na górze znajduje się zamek, który zabezpiecza go po zamknięciu.

Składane krzesło w połączeniu z lampą podłogową

To naprawdę dobre przykłady krzesła składanego. Ale nie tylko. Są one ulepszone i dodano do nich lampę. Drugi jest nawet przymocowany do ściany, aby zaoszczędzić więcej miejsca.

Stacja robocza K

Ten nie jest taki jak inne składane meble. Jednak w przypadku obszaru roboczego miejsce na klawiaturę można wstawić w przestrzeń, a kształt półki będzie pasował do krzesła. Kiedy wepchniesz krzesło do środka, stworzysz więcej miejsca. Dodatkowo konstrukcja półki może również zapewnić więcej miejsca na półce.

Fajny stół z opuszczanymi liśćmi

To jest stół zrzutowy. Niewielka jego część jest przymocowana do ściany i może służyć jako miejsce do przechowywania rzeczy. Następnie może być podparta podporą pod spodem, która utrzyma ją i stanie się stołem. Jest również wyposażony w gniazdo pod spodem do ładowania lub światła.

Niesamowite wiszące krzesła Umbra Shift firmy Malouin są przechowywane jak ubrania

To są składane krzesła. Po otwarciu mogą one prawdopodobnie zająć znacznie większą przestrzeń w Twojej okolicy. Jednak po złożeniu można je łatwo gdzieś przechowywać. Tutaj wiesza się je podobnie jak wieszak na ubrania. I mają nawet te haczyki, dzięki czemu można je łatwo zawiesić.

meble wielofunkcyjne

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to zwykła szafka lub półka, którą widzimy w każdym innym domu. Ale zabierz te poduszki, a łóżko można będzie rozłożyć. Noga to półka, którą zobaczysz nad sofą. Sofa stanowi dodatkowe podparcie łóżka. Zdecydowanie wygodne.

podpadbrick

Myślisz, że to tylko nudny kawałek drewna na ścianie, na którym możesz umieścić telefon? Cóż, dolną prawą stronę można opuścić, aby stworzyć stół do miejsca pracy. Nie jestem zszokowany, że inne części również mogą skrywać tajemnice. I tak, nie tylko kładziesz tam swój telefon. Bardziej prawdopodobne, że to też mówca.

Przenośne krzesło składane

Może to wyglądać jak tarcza lub coś bardziej technologicznego. Ale to tylko fantazyjne składane krzesło z podkładkami do siedzenia i pleców. Poza tym jest naprawdę przenośny.

podnoszące-meble-stolik-podnoszący1

To naprawdę ciekawy projekt. Linie przecinają się po złożeniu, tworząc nogi i wsparcie dla tego wspaniałego stołu. Dodaje też pięknego geometrycznego stylu.

Meble oszczędzające miejsce

To zestaw dwóch krzeseł i stołu. Krzesła idealnie dopasowują się do stołu, więc gdy krzesła są wsunięte, po prostu dobrze łączy się ze stołem, dając przynajmniej więcej miejsca do zaoszczędzenia.

Przewijak dla niemowląt naścienny, oszczędzający miejsce

To świetnie nadaje się do Twojego pokoju dziecięcego. Zamiast przewijaka, ta naścienna szafka ma wbudowany przewijak, w którym możesz umieścić swoje dziecko. Oprócz oszczędności miejsca jest to również wygodne, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest łatwo dostępne.

krzesła do układania w stos

Ta futurystyczna kapsuła nie jest jajem kosmitów ani czymś w filmach science fiction. W rzeczywistości są to krzesła do układania w stosy ze stolikiem do herbaty. Ten całkowicie oszczędza miejsce, a nawet świetny projekt, gdy nie jest używany.

Niesamowite pomysły na recykling starych mebli

Oczywiście możesz również poddać recyklingowi stare składane meble, których już nie używasz. To składane krzesło służyło jako półka i wieszak na ubrania.

Genialny design na stół w małym mieszkaniu

Stoły i krzesła są naprawdę zajmujące mało miejsca, gdy kupujesz je jako zestaw. Zwykle są one dopasowane do siebie, więc po wsunięciu krzeseł zmieszczą się tylko na stole. Oto świetny przykład pięknego zestawu krzeseł i stołów.

Krzesło Inside A Chair — kompaktowe i zajmujące mało miejsca

Ten innowacyjny styl zapewni Ci wystarczająco dużo miejsca, zachowując jednocześnie stylowy, nowoczesny design. To w zasadzie krzesło w krześle. Możesz dostać dwa miejsca, kiedy wyciągniesz srebrne krzesło.

Krzesła i stoły pasujące do półki-

Znowu bardzo normalne. Chociaż może to być dość dziwne, dlaczego są w różnych kolorach. Ale wtedy zobaczysz, dlaczego jest to konieczne, ponieważ stół i krzesła można faktycznie włożyć w szczeliny na białej półce. To idzie w parze z unikalnym designem i wydajnością oszczędzania miejsca.

Kreatywne pomysły na meble Drewniany stół z puzzlami

Krzesła, które wyglądają jak puzzle. Podobnie jak puzzle, są one wykonane tak, aby pasowały do ​​siebie, aby zapewnić więcej miejsca po ułożeniu razem.

kreatywne-pomysły-meble-układanie-nesting-meble

Te stoły do ​​sztaplowania można wykorzystać na wiele sposobów. Jako półki, jako szafka lub jako stoły lub krzesła. Układanie w stos to świetny sposób na upewnienie się, że jest wystarczająco dużo miejsca do zaoszczędzenia.

bajeczne-pomysły-projektowe-meble-kabrioletu-do-małych-przestrzen-z-brązowym-w

Ta rozkładana półka jest w rzeczywistości bardzo powszechna w wielu miejscach. Może stać się stołem, sofą, półką lub łóżkiem. Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić z jego kabrioletem.

Składany stół ścienny do małych pomieszczeń

Jeśli uważasz, że składane stoły nie mają zbyt wiele designu, gdy są podparte na ścianie, możesz mieć zdjęcie pod stołem, aby zaprojektować tak jak w tym.

Rozkładane Ławki i Stół Zestaw Outdoor

Te rozkładane ławki i stół to idealny zestaw na zewnątrz, jeśli naprawdę nie masz dużego podwórka. W rzeczywistości jest to dość powszechne i najprawdopodobniej możesz znaleźć odpowiednich, którzy zrobią to za Ciebie.

Fusion Jadalnia i stół bilardowy

Jeśli zawsze chciałeś stół bilardowy, ale nigdy tak naprawdę nie miałeś dużo miejsca, jest to idealny stół do jadalni. Dzięki drewnianej pokrywie możesz jeść, co chcesz. Zdejmij to, a teraz możesz grać w bilard, ile chcesz.

Cisza Pod

To naprawdę wyjątkowy mebel. Chociaż koncepcja krzeseł do spania jest całkowicie powszechna, ta ma zupełnie inne podejście. Można go złożyć od góry, dzięki czemu można go wykorzystać jako krzesło kapsułowe. Potem możesz je wyciągnąć do góry i wsunąć do środka jak namiot.

deska do prasowania z lustrzanymi drzwiami i małym schowkiem

To bogato wyglądające lustro mogłoby w rzeczywistości stać się deską do prasowania. Jest bardzo wygodny i bardzo stylowy.

Wielofunkcyjne przekształcalne meble firmy Clei

Rozkładany stół z jednej strony i blat kuchenny z drugiej. Co niesamowite, można z niego również wyciągnąć łóżko. Ma też wszystkie miejsca, których potrzebujesz na wszystko, co chcesz tam umieścić. Tylko to i możesz mieć wszystko w małym pokoju.