Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

25 składanych mebli oszczędzających miejsce

Będziesz wiedział, jak ważne jest oszczędzanie miejsca, dopóki nie zamieszkasz w miejscu o ograniczonej przestrzeni. Na przykład mieszkania i akademiki. Chociaż nadal możesz chodzić, nie ma zbyt wiele miejsca, w którym możesz umieścić wszystkie meble i inne rzeczy. Musisz w pełni wykorzystać każdy zakamarek, aby mieć pewność, że wszystko jest ustawione.

Ale oczywiście coraz więcej osób myśli teraz o wydajności i wygodzie nawet w małych przestrzeniach. Z tego powodu stworzyli różnorodne meble, które z łatwością można wykorzystać w niewielkich przestrzeniach. Te meble są zwykle składane lub można je złożyć, aby schować, gdy nie są używane. To naprawdę genialne dzieło różnych osób, które cenią przestrzeń.

Najpopularniejszym meblem składanym jest składane krzesło. Jest praktycznie dostępny niemal wszędzie. Można to nawet zobaczyć w większości miejsc, a nawet na terenach piknikowych. Jest to naprawdę łatwe do zabrania ze sobą, jeśli chcesz je ze sobą zabrać. Ale w domu może to zaoszczędzić trochę miejsca, którego możesz potrzebować. Jeśli nie potrzebujesz krzesła, możesz je złożyć i postawić gdzieś, a następnie wykorzystać przestrzeń do dowolnej aktywności.

Oprócz oszczędności miejsca, możesz również zaoszczędzić więcej miejsca dzięki schowkowi. Po złożeniu są one znacznie mniejsze, więc nie musisz mieć dużego miejsca do przechowywania tych rzeczy. Możesz je schludnie i łatwo schować, a następnie wyjąć, kiedy potrzebujesz i chcesz.

Droga życia

Niektórzy ludzie po prostu lubią mieć więcej miejsca na swoim miejscu, nawet jeśli mają wystarczająco dużo miejsca. To po prostu daje im poczucie wolności, a do tego spokój i spokój na dużej przestrzeni. Tak więc są ludzie, którzy chodzą z różnymi składanymi rzeczami w swoim domu. Dało im to więcej wygody i stało się sposobem na życie.

Oprócz krzeseł są też inne rzeczy, które mogą stać się składanym elementem wyposażenia Twojego domu. Są szafki i stoliki, półki, a nawet łóżko. Niektóre są łatwo dostępne, a niektóre zostały wykonane na zamówienie.

Jeśli jesteś zainteresowany, oto kilka wspaniałych projektów mebli składanych, które możesz włączyć do swojego domu.

Składany stół kuchenny z miejscem na szafki

Potrzebujesz więcej miejsca w kuchni? Ta szafka kuchenna to odpowiedni mebel dla Ciebie. Składasz stojak, który służy również jako uchwyt pod stołem, a następnie składasz go bezpośrednio do szafki. Oczywiście w szafce znajdują się półki, na których można umieścić wszystko, czego możesz potrzebować. Na górze znajduje się zamek, który zabezpiecza go po zamknięciu.

Składane krzesło w połączeniu z lampą podłogową

To naprawdę dobre przykłady krzesła składanego. Ale nie tylko. Są one ulepszone i dodano do nich lampę. Drugi jest nawet przymocowany do ściany, aby zaoszczędzić więcej miejsca.

Stacja robocza K

Ten nie jest taki jak inne składane meble. Jednak w przypadku obszaru roboczego miejsce na klawiaturę można wstawić w przestrzeń, a kształt półki będzie pasował do krzesła. Kiedy wepchniesz krzesło do środka, stworzysz więcej miejsca. Dodatkowo konstrukcja półki może również zapewnić więcej miejsca na półce.

Fajny stół z opuszczanymi liśćmi

To jest stół zrzutowy. Niewielka jego część jest przymocowana do ściany i może służyć jako miejsce do przechowywania rzeczy. Następnie może być podparta podporą pod spodem, która utrzyma ją i stanie się stołem. Jest również wyposażony w gniazdo pod spodem do ładowania lub światła.

Niesamowite wiszące krzesła Umbra Shift firmy Malouin są przechowywane jak ubrania

To są składane krzesła. Po otwarciu mogą one prawdopodobnie zająć znacznie większą przestrzeń w Twojej okolicy. Jednak po złożeniu można je łatwo gdzieś przechowywać. Tutaj wiesza się je podobnie jak wieszak na ubrania. I mają nawet te haczyki, dzięki czemu można je łatwo zawiesić.

meble wielofunkcyjne

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to zwykła szafka lub półka, którą widzimy w każdym innym domu. Ale zabierz te poduszki, a łóżko można będzie rozłożyć. Noga to półka, którą zobaczysz nad sofą. Sofa stanowi dodatkowe podparcie łóżka. Zdecydowanie wygodne.

podpadbrick

Myślisz, że to tylko nudny kawałek drewna na ścianie, na którym możesz umieścić telefon? Cóż, dolną prawą stronę można opuścić, aby stworzyć stół do miejsca pracy. Nie jestem zszokowany, że inne części również mogą skrywać tajemnice. I tak, nie tylko kładziesz tam swój telefon. Bardziej prawdopodobne, że to też mówca.

Przenośne krzesło składane

Może to wyglądać jak tarcza lub coś bardziej technologicznego. Ale to tylko fantazyjne składane krzesło z podkładkami do siedzenia i pleców. Poza tym jest naprawdę przenośny.

podnoszące-meble-stolik-podnoszący1

To naprawdę ciekawy projekt. Linie przecinają się po złożeniu, tworząc nogi i wsparcie dla tego wspaniałego stołu. Dodaje też pięknego geometrycznego stylu.

Meble oszczędzające miejsce

To zestaw dwóch krzeseł i stołu. Krzesła idealnie dopasowują się do stołu, więc gdy krzesła są wsunięte, po prostu dobrze łączy się ze stołem, dając przynajmniej więcej miejsca do zaoszczędzenia.

Przewijak dla niemowląt naścienny, oszczędzający miejsce

To świetnie nadaje się do Twojego pokoju dziecięcego. Zamiast przewijaka, ta naścienna szafka ma wbudowany przewijak, w którym możesz umieścić swoje dziecko. Oprócz oszczędności miejsca jest to również wygodne, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest łatwo dostępne.

krzesła do układania w stos

Ta futurystyczna kapsuła nie jest jajem kosmitów ani czymś w filmach science fiction. W rzeczywistości są to krzesła do układania w stosy ze stolikiem do herbaty. Ten całkowicie oszczędza miejsce, a nawet świetny projekt, gdy nie jest używany.

Niesamowite pomysły na recykling starych mebli

Oczywiście możesz również poddać recyklingowi stare składane meble, których już nie używasz. To składane krzesło służyło jako półka i wieszak na ubrania.

Genialny design na stół w małym mieszkaniu

Stoły i krzesła są naprawdę zajmujące mało miejsca, gdy kupujesz je jako zestaw. Zwykle są one dopasowane do siebie, więc po wsunięciu krzeseł zmieszczą się tylko na stole. Oto świetny przykład pięknego zestawu krzeseł i stołów.

Krzesło Inside A Chair — kompaktowe i zajmujące mało miejsca

Ten innowacyjny styl zapewni Ci wystarczająco dużo miejsca, zachowując jednocześnie stylowy, nowoczesny design. To w zasadzie krzesło w krześle. Możesz dostać dwa miejsca, kiedy wyciągniesz srebrne krzesło.

Krzesła i stoły pasujące do półki-

Znowu bardzo normalne. Chociaż może to być dość dziwne, dlaczego są w różnych kolorach. Ale wtedy zobaczysz, dlaczego jest to konieczne, ponieważ stół i krzesła można faktycznie włożyć w szczeliny na białej półce. To idzie w parze z unikalnym designem i wydajnością oszczędzania miejsca.

Kreatywne pomysły na meble Drewniany stół z puzzlami

Krzesła, które wyglądają jak puzzle. Podobnie jak puzzle, są one wykonane tak, aby pasowały do ​​siebie, aby zapewnić więcej miejsca po ułożeniu razem.

kreatywne-pomysły-meble-układanie-nesting-meble

Te stoły do ​​sztaplowania można wykorzystać na wiele sposobów. Jako półki, jako szafka lub jako stoły lub krzesła. Układanie w stos to świetny sposób na upewnienie się, że jest wystarczająco dużo miejsca do zaoszczędzenia.

bajeczne-pomysły-projektowe-meble-kabrioletu-do-małych-przestrzen-z-brązowym-w

Ta rozkładana półka jest w rzeczywistości bardzo powszechna w wielu miejscach. Może stać się stołem, sofą, półką lub łóżkiem. Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić z jego kabrioletem.

Składany stół ścienny do małych pomieszczeń

Jeśli uważasz, że składane stoły nie mają zbyt wiele designu, gdy są podparte na ścianie, możesz mieć zdjęcie pod stołem, aby zaprojektować tak jak w tym.

Rozkładane Ławki i Stół Zestaw Outdoor

Te rozkładane ławki i stół to idealny zestaw na zewnątrz, jeśli naprawdę nie masz dużego podwórka. W rzeczywistości jest to dość powszechne i najprawdopodobniej możesz znaleźć odpowiednich, którzy zrobią to za Ciebie.

Fusion Jadalnia i stół bilardowy

Jeśli zawsze chciałeś stół bilardowy, ale nigdy tak naprawdę nie miałeś dużo miejsca, jest to idealny stół do jadalni. Dzięki drewnianej pokrywie możesz jeść, co chcesz. Zdejmij to, a teraz możesz grać w bilard, ile chcesz.

Cisza Pod

To naprawdę wyjątkowy mebel. Chociaż koncepcja krzeseł do spania jest całkowicie powszechna, ta ma zupełnie inne podejście. Można go złożyć od góry, dzięki czemu można go wykorzystać jako krzesło kapsułowe. Potem możesz je wyciągnąć do góry i wsunąć do środka jak namiot.

deska do prasowania z lustrzanymi drzwiami i małym schowkiem

To bogato wyglądające lustro mogłoby w rzeczywistości stać się deską do prasowania. Jest bardzo wygodny i bardzo stylowy.

Wielofunkcyjne przekształcalne meble firmy Clei

Rozkładany stół z jednej strony i blat kuchenny z drugiej. Co niesamowite, można z niego również wyciągnąć łóżko. Ma też wszystkie miejsca, których potrzebujesz na wszystko, co chcesz tam umieścić. Tylko to i możesz mieć wszystko w małym pokoju.

Read more
Projektowanie wnętrz

45 inspirujących pomysłów na domowe biuro

Najwspanialsze uczucie ze wszystkich

Nic nie przebije poczucia pozostania w domu. To miejsce, które zapewnia bezpieczeństwo. To miejsce, w którym możesz być tym, kim jesteś, bez ograniczeń. Możesz po prostu nosić piżamę przez cały dzień i nikt cię nie osądzi. Jeśli nie masz sąsiadów za murem, możesz śpiewać, ile chcesz. Możesz mieć własną imprezę i dobrze się bawić. Nawet jeśli jesteś wielkim ekstrawertykiem, dom zawsze będzie miejscem, w którym skończysz na koniec dnia. Ale potem mamy pracę i musimy wyjść z domu na jakiekolwiek spotkania, które musimy odbyć na zewnątrz. W porządku. Właściwie to jest potrzebne. Ale kiedy zmęczy Cię praca w tę i z powrotem, pomyśl o pomysłach na pracę w domowym biurze, które nigdy nie mają relaksu.

Jednak niektórzy ludzie mają luksus, aby przez większość czasu pozostać w domu. Zwykle nie ma harmonogramów do naśladowania; obudź się kiedy chcesz, jedz kiedy chcesz; oglądać telewizję lub Netflix w niektórych porach dnia. Pamiętaj, że mogą to wszystko robić, nadal pracując i zarabiając pieniądze, aby móc spłacać pigułki, a nawet mieć trochę więcej na grzeszne przyjemności. Niektóre kariery nie wymagają miejsc pracy, a nawet osobistego zajmowania się kolegami z biura. Bycie pisarzem to jeden, a może freelancer online. Mogą zostać w domu na czas pracy.

Kiedy znasz kogoś, kto ma tego rodzaju karierę, często widzisz część ich domów, które przekształcili w domowe biuro. Oczywiście, nawet jeśli po prostu zostają w domu, nadal potrzebują odpowiedniego miejsca do pracy i prywatności, zwłaszcza gdy w domu są już dzieci. To jak ulepszona wersja tego stołu do nauki, gdy jeszcze byłeś w szkole. Teraz jednak jest to miejsce, które często szanujesz jako miejsce, w którym możesz żyć swoim życiem, wykonując pracę, którą kochasz.

Przekształć swój dom

Jak zmienić swój dom w idealne miejsce do życia i pracy??

Jeśli masz wolny pokój, zadanie jest łatwe. Stwórz miejsce, o którym myślisz, które pozwoli Ci pracować swobodnie i komfortowo. Jeśli nie ma żadnych pokoi, ale jest miejsce, powiedzmy, twoja sypialnia, możesz ją przekształcić w swoją osobistą przestrzeń do pracy. Jeśli masz piwnice lub strych, są to idealne miejsca do remontu i budowania jako własne domowe biuro. Daleko mu do hałasu i przerw, podczas gdy nadal możesz w mgnieniu oka podróżować do kuchni lub salonu.

Jeśli trudno Ci pomyśleć o tym, jak przekształcić te przestrzenie w domu w biuro, oto kilka pomysłów, które pobudzą Twoją wyobraźnię.

Zapierające dech w piersiach-elektryczne-pomysły-dekoracyjne-dla-Twojego-Ukochanego-Domu-26

Możesz odtworzyć ten urbanistyczno-elektryczny projekt na strych, piwnicę, a nawet wolny pokój. Możesz umieścić wszystkie swoje ulubione kolekcje zdjęć, książek i innych rzeczy na fajnej półce.

Pomysł na małe biuro w domu z tablicą-ściany

Ten przytulny zakątek jest tym, czego naprawdę potrzebujesz, gdy zawsze masz mnóstwo przypomnień. Ściana wykonana jest z tablicy, dzięki czemu możesz napisać rzeczy, o których musisz pamiętać. Dodatkowo możesz narysować własny projekt ściany, kiedy tylko chcesz.

Inteligentne sposoby na odświeżenie domowego biura

Nie oznacza to, że masz tylko tak mało miejsca na domowe biuro, pozwolisz mu siedzieć nudno i nudno. Ożyw miejsce za pomocą dekoracji, takich jak rysunki Twojego dziecka, kilka zdjęć, zebrane rzeczy i oczywiście fajna lampa, która rozjaśni to miejsce.

Źródło

Miejsce pracy w nordyckim domu

Uporządkuj wszystkie swoje rzeczy za pomocą mini półek i szuflad, w których możesz umieścić ważne dokumenty lub rzeczy, które zwykle gubisz. Drewniany motyw będzie orzeźwiający dla oczu i pomoże Ci się zrelaksować podczas pracy.

Źródło

Wbudowany kącik biurowy

Teraz ten kącik domowego biura jest tym, co naprawdę można nazwać wygodnym i orzeźwiającym. Jest prosty, a jednocześnie elegancki. Tutaj możesz zrobić trochę jasnego myślenia, aby łatwiej było ci pracować.

Źródło

INSPIRACJE WNĘTRZA SAMOCHODU MOBEL

Ten szykowny i bezczelny wystrój jest tym, czego mogą potrzebować blogerzy. Dałoby im to inspirację w swojej pracy i mogli pochwalić się umiejętnościami w tworzeniu świetnego miejsca do pracy.

Źródło

kreatywne-studio-przestrzeń do pracy.-IKEA-Lampa-Arod

Dla każdego, kto kocha fotografię, jest to idealny pomysł na domowe biuro, który nie wymaga dużo dekoracji. Tylko kilka własnych ujęć, idealne miejsce, w którym rano jest wystarczająco dużo światła i chłodne lampy, które pomogą Ci w pracy w nocy.

delikatnie świąteczne biuro w domu

Mówi się, że rośliny poprawiają atmosferę w tym miejscu. Posiadanie kilku małych roślin w miejscu pracy może pomóc Ci się zrelaksować i zwiększyć produktywność w pracy.

Źródło

pomysł na biuro domowe -25

Na pierwszy rzut oka może to być mały pasek. Ale może to być coś więcej i stać się Twoją osobistą przestrzenią do pracy. Masz łatwy dostęp do napojów, więc gdy praca staje się trochę stresująca, możesz złapać najlepsze chardonnay, jakie masz i poświęcić chwilę na relaks.

pomysł na biuro w domu-2

Ten wyjątkowy projekt domowego biura może być nieco trudny do samodzielnego zbudowania, więc jeśli znajdziesz podobny lub świetny zamiennik półki, byłoby lepiej. Zaletą tego projektu jest to, że będziesz mieć więcej miejsca na przechowywanie dokumentów i książek potrzebnych do pracy, a jednocześnie będziesz stylowy.

przestrzeń-robocza-z-dużym-oknem-i-świetnym-widokiem.-lampa-liść-Muuto

Jeśli masz dostępną przestrzeń w pobliżu okna, uczyń ją swoim miejscem do pracy. Jest to zwykle świetne miejsce dla pisarzy, ponieważ widok na świat zewnętrzny (nie wychodząc z domu) może faktycznie dać im inspirację w ich pracy.

pomysł na biuro w domu-3

Nawet jeśli Twoje domowe biuro nie jest tak duże, nadal możesz je w pełni wykorzystać, mając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca. Użyj kreatywnych półek na książki i odpowiednio je uporządkuj, aby maksymalnie wykorzystać swoją małą przestrzeń.

pomysł na biuro w domu-4

Możesz zrobić mały obszar między łóżkiem a szafą jako mały obszar roboczy. Jest znacznie bliżej Twojego łóżka, więc za każdym razem, gdy chcesz zrobić sobie krótką przerwę, łatwo byłoby się położyć, a następnie wrócić do pracy.

pomysł na biuro w domu-5

Kolor niebieski jest orzeźwiający dla oczu i może poszerzyć przestrzeń. Jeśli biuro i sypialnia znajdują się w jednej przestrzeni, znacznie lepiej byłoby użyć koloru niebieskiego, aby powiększyć pokój.

pomysł na biuro w domu-6

Kolejny pomysł na umieszczenie roślin w domowym biurze. Na zdjęciach będzie wyglądać odświeżająco, ale w rzeczywistości byłoby o wiele więcej.

Źródło

pomysł na biuro w domu-7

Obróć ten róg obok swoich drzwi, aby uzyskać przestrzeń do produktywności. Masz pogląd na ludzi, którzy mogą Cię zainspirować do pracy. Półki od podłogi do sufitu pomogłyby również w uporządkowaniu książek i niektórych dekoracji.

pomysł na biuro domowe-8

Dobre oświetlenie pomoże Ci lepiej pracować. Upewnij się więc, że masz odpowiednie lampy i oświetlenie do swojego domowego biura. Oczywiście zdobądź taki, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

pomysł na biuro w domu-9

To fajne i orzeźwiające miejsce z pewnością pomoże Ci się zrelaksować nawet przy wszystkich terminach, z którymi musisz się zmierzyć.

pomysł na biuro w domu-10

Kluczem jest prostota. Nie potrzebujesz niczego wymyślnego, aby znacznie ulepszyć swoje domowe biuro. Czasami wystarczająco dużo miejsca i światła przyniesie tyle poprawy.

pomysł na biuro w domu-11

Dobre oświetlenie. Rośliny. I cytaty, które pomogą Ci przetrwać dni, w których praca jest ciężka. To na pewno działa.

pomysł na biuro w domu-12

Zielony jest kolorem orzeźwiającym, a biały sprawia, że ​​przestrzeń wydaje się o wiele szersza. Dodatkowo nieskazitelnie biały pokój zadowoli Twoją stronę OCD, aby czuć się spokojnym i gotowym do pracy.

pomysł na biuro w domu-13

Kolejna tablica na ścianie, w której możesz tworzyć własne projekty w zależności od nastroju. Dałoby ci to chwilę wytchnienia od stresu związanego z pracą.

pomysł na biuro w domu-14

Siedzenie cały dzień, praca może być bardzo męcząca. Ale trochę przytulnego futrzanego pokrowca na krzesło może pomóc Ci się zrelaksować. I oczywiście unikaj bałaganu na biurku, ponieważ sprawiłoby to, że poczujesz się bardziej zestresowany.

pomysł na biuro w domu-15

Kolejny pomysł na przekształcenie strychu. Z jednej strony masz swoje miejsce do pracy, az drugiej miejsce na przerwy i relaks. Główna zaleta pracy w domu.

pomysł na biuro w domu-16

Miejski styl jest idealny dla osoby miejskiej, takiej jak Ty.

pomysł na biuro domowe-17

Czarny to elegancki kolor. W rzeczywistości jest to kolor, który nie będzie łatwo poplamiony ani zabrudzony, więc jeśli zawsze jesteś zajęty w pracy, wykonując dokładne prace porządkowe w domu, może to być dobry kolor dla Ciebie.

pomysł na biuro domowe-18

Idealne połączenie pomysłu na miejsce pracy i salon. Wyobraź sobie, że potrzebujesz bardzo potrzebnej przerwy, a potem musiałbyś po prostu podejść do swojej wygodnej kanapy…

pomysł na biuro domowe-19

Nie ma nic bardziej przytulnego niż przestrzeń, którą możesz nazwać własną. Może to być Twoje domowe biuro, ale możesz tu przyjść o każdej porze, kiedy nie masz pracy i po prostu odpoczywasz sam lub z przyjaciółmi.

pomysł na biuro w domu-20

Masz trudności z umieszczeniem wszystkich książek, rzeczy i akcesoriów związanych z pracą w małym domowym biurze? Dobra półka pomoże Ci rozwiązać problem!

pomysł na biuro domowe-21

Nigdy nie dowiesz się, jak organizowanie rzeczy może pomóc Ci stać się bardziej produktywnym pracownikiem. Półki naścienne służą nie tylko do dekoracji, pomagają uniknąć bałaganu na biurku, dzięki czemu będziesz mieć więcej miejsca do pracy. Dobre elementy domu i zasłony dadzą ci wtedy poczucie, że naprawdę jesteś w domu.

pomysł na biuro domowe-22

Ta wygodna przestrzeń to niezbędnik każdego domowego biura. Nie wiedziałbyś, kiedy potrzebujesz krótkiej przerwy w pracy.

pomysł na biuro domowe-23

Jeśli przekształcasz swój strych w miejsce pracy i nie wiesz, gdzie umieścisz wszystkie te rzeczy, które tam wcześniej umieściłeś, nie martw się. Mogą to być dobre dekoracje do domowego biura.

pomysł na biuro w domu-24

Widzisz, jak tak mało miejsca można wykorzystać na dwie przestrzenie robocze? To proste dzięki odpowiednim meblom i umiejscowieniu.

pomysł na biuro domowe-27

Kosze i półki naścienne mogą bardzo pomóc w uporządkowaniu twoich rzeczy. Dodatkowo są to świetne elementy, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. oczywiście nie zapomnij o modnym, a jednocześnie wygodnym krześle.

Pomysł na biuro domowe-28

Nie bój się eksperymentować z kolorami. Nawet jeśli twój pokój wygląda jak klasa w przedszkolu, kogo to obchodzi? Jeśli to cię uszczęśliwia i może pomóc ci się zrelaksować podczas pracy, zrób to!

Pomysł na biuro domowe-29

Ten elegancki, nowoczesny design jest idealny, gdy masz ten widok, dla którego możesz zabić.

pomysł na biuro domowe-31

Twoje czarno-białe wnętrze nie jest złym wyborem, zwłaszcza jeśli chcesz mieć subtelny, czysty i uporządkowany wygląd. Twoje książki i inne dekoracje mogą nadać Twojemu pokojowi życia i koloru.

Tylko projekt autorstwa Skylab

Ta doskonała praca w zakresie projektowania wnętrz to poważne cele. Możliwość zobaczenia natury i jej sposobów z pewnością zainspirowałaby Cię do cięższej pracy.

Źródło

Ładne małe biuro domowe?

Jeden ognisty wystrój wystarczy, aby ożywić domowe biuro.

rewista-casa-claudia-junho-projetos-quartos-criancas-09

Pracuj ciężko. Graj mocniej. Przenieś swoje miejsce pracy do miejsca, w którym grasz w swoje gry. Eksperci twierdzą, że granie przed zrobieniem czegokolwiek może pomóc ci poprawić to, co robisz.

mały-nastolatek-układ

Nawet gdy jesteś w domu, nie zapomnij o tablicy, na której możesz publikować ważne harmonogramy i pracę lub spotkania. Trzymaj go blisko w swoim miejscu pracy, aby móc rzucić okiem w każdej chwili.

Minimalistyczny styl tego domu autorstwa Artema Trigubchaka

Dywan poprawiłby wygląd i styl Twojego miejsca pracy o około 50%. To tylko sprawia, że ​​miejsca wyglądają elegancko.

Źródło

Biały stół kreślarski

Oczywiście zawsze zastanów się, jaki rodzaj pracy masz w swoim domowym biurze. Kup najodpowiedniejsze meble i rzeczy do niego i znajdź idealne miejsce w swoim domu, w którym możesz urządzić swoje biuro.

workspace-mesh-moodboard

Ta fajna konstrukcja z siatki może rzeczywiście pomóc ulepszyć Twoje miejsce pracy. Może być zarówno dekoracją, jak i sposobem na uporządkowanie Twoich rzeczy.

Read more
Projektowanie wnętrz

35 inspirujących pomysłów na kuchnię

Mówią, że droga do serca mężczyzny (lub kobiety) wiedzie przez żołądek. Może to być jeden z powodów, dla których pierwsze randki są zwykle w wytwornych jadłodajniach i restauracjach. Kiedy po raz pierwszy twój mężczyzna lub kobieta odwiedza cię w twoim domu, kuchnia jest zawsze miejscem, do którego idziemy jako pierwsi, zanim zaczniemy rozmawiać i oglądać filmy.

Wypełnij żołądek, zdobądź miłość

Ale poza tym jedzenie jest po prostu niesamowite. To po prostu sprawia, że ​​wszystko jest o wiele lepsze i jest to coś, co większość każdego może naprawdę cieszyć się i o czym rozmawiać. Są nawet tacy, którzy odnaleźli swoją prawdziwą miłość i swoich najlepszych przyjaciół podczas rozmowy o najlepszej kuchni, jaką kiedykolwiek mieli. Ale kiedy jedzenie jest przygotowywane osobiście we własnej kuchni, sytuacja może być dziesięciokrotnie lepsza. Wiesz, jak powinien wyglądać smak jedzenia, a przede wszystkim czujesz się komfortowo w miejscu, które tak dobrze znasz.

Najlepsza część twojego domu

Duża część z nas zgodziłaby się, że najlepszą częścią naszego domu jest kuchnia. To tutaj możemy zrobić dobre jedzenie dla ludzi, których kochamy. To część domu, której naprawdę musimy poświęcić trochę czasu na sprzątanie i dekorowanie. To część, którą związaliśmy z ludźmi, którzy są bliscy naszej pasji do jedzenia i gotowania. Nie ma wątpliwości, że w wielu domach o kuchnie dba się bardzo dużo.

Istnieją teraz różne sposoby i pomysły na to, jak możemy ulepszyć nasze własne przestrzenie do gotowania. Istnieją pewne pomysły na to, jak możemy ułatwić nam gotowanie, na przykład umieszczanie produktów spożywczych w miejscu, do którego możemy łatwo dotrzeć, a następnie naszych sztućców w innym, a następnie gotowanie produktów w miejscu tylko dla nich. Ale poza tym wiele osób decyduje się na aranżacje wnętrz, które sprawią, że ich kuchnia będzie wyglądać jak miejsce, które da Ci inspirujące pomysły na Twoje dania.

Inspiruj do gotowania, gotuj, aby inspirować

Kiedy przygotowujemy się do jedzenia, najlepszym sposobem jest upewnienie się, że pochodzi z czystego miejsca i pochodzi z miejsca, w którym inspiruje nas gotowanie. Mogłaby to zrobić świetnie zaprojektowana kuchnia. Więc jeśli uważasz, że brakuje Ci tej części domu, jeśli chodzi o projektowanie i renowację, możesz spróbować. Projektowanie nie powinno być tak wyrafinowane i skomplikowane, ale możesz wybrać zabawę lub dziwactwo; cokolwiek naprawdę pasuje do Twojego stylu.

Jeśli masz trudności z wystrojem wnętrza swojego domu, miej nadzieję, że ta lista może ci pomóc.

pomysł na kuchnię-16

Wybierz domową i relaksującą atmosferę. Dodanie roślin domowych sprawi, że Twoja kuchnia będzie wyglądać o wiele lepiej. Dodatkowo drewniane półki mogą dodać do ziemi, do której dążysz.

pomysł na kuchnię-17

Chcesz zabezpieczyć wszystkie produkty spożywcze przed owadami i brudem, a także sprawić, by półki w kuchni wyglądały o wiele lepiej? Cóż, oto świetne rozwiązanie: umieszczanie ich na pojemnikach ze śluzą i umieszczanie etykiet na każdym z nich.

pomysł na kuchnię-18

Oprócz garnków i patelni możesz dodać wiszące rośliny we własnej kuchni. Może to stworzyć relaksującą i orzeźwiającą atmosferę w Twoim miejscu.

pomysł na kuchnię-19

Wybór odpowiednich półek znacznie pomoże w uporządkowaniu kuchni. Tego rodzaju półki z wieloma poziomami idealnie nadają się do przechowywania wszystkiego w kuchni. Poza tym jest naprawdę stylowy i nowoczesny.

pomysł na kuchnię-20

Masz dość patelni wiszących nad blatem kuchennym? Cóż, możesz teraz powiesić je jeden po drugim na ścianie. Jest naprawdę stylowy i wygodny. Dodatkowo przechowuj te materiały spożywcze w szklanych pojemnikach, abyś mógł je dobrze zorganizować.

pomysł na kuchnię-29

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy w domu są dzieci. Zdobądź tego rodzaju szuflady kuchenne z odpowiednim miejscem na noże.

pomysł na kuchnię-30

Jeśli nie masz dużo przyborów kuchennych do umieszczenia w szafie kuchennej, możesz odtworzyć tę uporządkowaną i przestronną aranżację szafy.

pomysł na kuchnię-31

Ten jest dla tych, którzy mają OCD. Możesz teraz organizować jedzenie w swojej kuchni, umieszczając je na szklanych pojemnikach, od ciastek po płatki zbożowe i desery. Dodatkowo możesz nawet uporządkować swoje książki kucharskie w dowolnym miejscu, aby mieć do nich łatwy dostęp.

pomysł na kuchnię-32

Garderoby to nie tylko ubrania. Możesz również zainstalować garderobę w swojej kuchni, w której możesz przechowywać całą żywność zarówno stałą, jak i płynną oraz przybory kuchenne.

pomysł na kuchnię-33

Ta prosta szafa kuchenna może nie być czymś, ale otwórz ją i zobacz cuda kuchni na własnej twarzy. Ten ma małe szuflady na przybory i wnętrze, miejsca na wszystko, co płynne i kruche.

pomysł na kuchnię-34

Jeśli wcześniej poświęciłeś kilka talerzy, ponieważ umieściłeś je w niezbyt bezpiecznym miejscu, możesz zmienić górną szufladę w swoim blacie kuchennym w coś takiego. Ma podziały i wsparcie dla twoich płyt.

pomysł na kuchnię-35

Gdy masz tylko mało miejsca, Twoja kuchnia również byłaby mniejsza. Ale nie musisz się martwić, ponieważ możesz to wszystko rozwiązać, dodając półki do sufitu wokół kuchni. Dzięki temu uzyskasz więcej miejsca na przechowywanie jedzenia i rzeczy. Jeśli chcesz użyć drabiny takiej jak ta, upewnij się, że możesz z niej bezpiecznie korzystać.

pomysł na kuchnię-1

Ten rodzaj szafy kuchennej ma wbudowane chowane miejsce do wieszania patelni. Jeśli nie możesz go znaleźć w sklepach, najprawdopodobniej możesz go dostosować.

pomysł na kuchnię-2

Jeśli rzeczywiście szukasz stylu, ta pół murowana, pół kafelkowa ściana świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Daje elegancki i nowoczesny charakter, zwłaszcza gdy połączysz go z eleganckimi czarnymi szafami i szafkami oraz liniami win i szampanów.

pomysł na kuchnię-3

Jeśli nie masz jeszcze zestawu kuchennego z przegrodami na różne używane przybory, to czas go zdobyć. To świetny sposób na uporządkowanie swoich rzeczy w kuchni, a także dla bezpieczeństwa.

pomysł na kuchnię-4

Jeśli jesteś entuzjastą wina lub szampana, ta szuflada i stojak na wino to najlepszy wybór dla Twoich potrzeb kuchennych. Łączy w sobie również wygodę i styl.

pomysł na kuchnię-5

Nie masz deski do krojenia? Teraz nie musisz go kupować. Jest to szafa ruchoma z górną częścią służącą do krojenia i siekania. To oferta dwa w jednym, której nie możesz przegapić.

pomysł na kuchnię-6

Odtwórz autentyczny klimat kawiarni dzięki temu pięknemu drewnu z szafą na tablicę i szufladą na potrzeby kawy. Możesz umieścić codzienne przypomnienie o tym, jak Ty lub Twój partner chcecie zrobić kawę.

pomysł na kuchnię-7

Ta niewielka przestrzeń w Twojej szafie kuchennej to małe niebo w Twojej kuchni dla miłośników kawy. To tam jest ekspres do kawy i wszystkie twoje ulubione filiżanki i szklanki do kawy.

pomysł na kuchnię-8

Możesz dać się zwieść tej długiej i cienkiej szufladzie, gdy nie jest jeszcze narysowana. Ale kiedy już to zrobisz, zobaczysz, jakie to może być wygodne.

pomysł na kuchnię-9

Ten jest bardziej kreatywnym podejściem dla każdego, kto kocha wino. Oczywiście nigdy nie należy zapominać o stojaku na wino, ale prawdopodobnie najlepszą częścią projektu jest ściana „Wine Menu” do tworzenia listy win, które chcesz mieć, z przyklejonymi na nim prawdziwymi butelkami wina.

pomysł na kuchnię-10

Ta nowoczesna szuflada ma małe przegrody na miski, a nawet miejsce na łyżki i widelce.

pomysł na kuchnię-11

Elegancki i stylowo wyglądający nowoczesny dom z nowoczesną kuchnią. Czarne ściany zdecydowanie zapewniają fajne wnętrze, a na blacie kuchennym znajduje się wszystko, czego potrzebujesz od przygotowań po gotowanie.

pomysł na kuchnię-12

Naprawdę nowoczesny design do kuchni. Teraz nie potrzebujesz do tego większej przestrzeni. Możesz mieć wszystko na jednej dużej półce na wszystko, łącznie z książkami. To świetna oszczędność miejsca.

pomysł na kuchnię-13

Mniejsza szuflada z przegrodą, w której można umieścić dowolną butelkę i delikatne przedmioty, które tak naprawdę nie muszą znajdować się w lodówce.

pomysł na kuchnię14

Te szafy kuchenne są nie tylko wygodne, ale także elegancko wyglądające. To byłoby jak stylowe pomieszczenie magazynowe, ale bez wilgotnego i stęchłego klimatu.

pomysł na kuchnię-15

Teraz możesz również umieścić swoje pieczywo w szufladzie wraz ze szklanymi osłonami, aby chronić je przed wszelkimi owadami i czynnikami zewnętrznymi. Plus kolejne losowanie jest dla twoich owoców i warzyw z własnymi koszami.

pomysł na kuchnię-21

Zawsze miej swój magazyn w czystości, nie tylko wypełniony, ale także czysty, aby uniknąć problemów zdrowotnych. I po prostu dobrze jest pomyśleć o tym, jak czyste jest twoje jedzenie.

pomysł na kuchnię-22

Marmur, płytki i drewno; trzy rzeczy, które mogą sprawić, że Twoja kuchnia będzie wyglądać o wiele bardziej elegancko. Dodaj niezwykle przydatne szafy i szuflady, a od razu możesz cieszyć się wspaniałymi doznaniami kulinarnymi.

pomysł na kuchnię-23

Na tych przestrzeniach możesz umieścić nie tylko butelki i małe woreczki, ale także trzepaczki, miarki oraz akcesoria do gotowania i pieczenia.

pomysł na kuchnię-24

Oto inny styl szuflady, ale z tymi samymi funkcjami.

pomysł na kuchnię-25

Oto kolejny widok z innej perspektywy tej uniwersalnej szuflady kuchennej. Po prostu spójrz na wszystkie rzeczy, które możesz tam przechowywać.

pomysł na kuchnię-26

Tylko upewnij się, że kupując szafę kuchenną lub wykonując blat kuchenny, powinna ona mieć szuflady, w których można przechowywać przybory kuchenne i sprzęt do gotowania. Nie chodzi tylko o organizację, ale także o bezpieczeństwo.

pomysł na kuchnię-27

Nieskazitelnie biało-szara kuchnia powiększa powierzchnię. Ale może też sprawić, że będzie dziesięć razy bardziej elegancki i nowoczesny z odrobiną elegancji. Aby dodać do tego, oto szafa, w której możesz umieścić swoje kieliszki i butelki wina.

pomysł na kuchnię-28

Kto powiedział, że nie możesz uprawiać własnych ziół w swojej kuchni? Dzięki tej kreatywnej, a jednocześnie genialnej pracy możesz teraz mieć swój mały ogród w swojej kuchni. Kiedy potrzebujesz tych ziół, nie musisz już wychodzić.

Read more
Projektowanie wnętrz

Luksusowe wnętrze willi na Majorce?

29 Can Suirell to wspaniała willa z widokiem na Port Andratx na Majorce, zbudowana zeszłego lata przez PH Mallorca, majorkański oddział PH Property Holdings w Cheshire. Curve Interior Design zostali wyznaczeni jako projektanci wnętrz po innych pomyślnie zrealizowanych projektach dla klienta na Majorce.

Ben Clarke był głównym projektantem w projekcie, który obejmował wszystko, od określenia wykończeń z deweloperem i kompletnego projektu i dopasowania pięknej kuchni Varenna po wbudowane szafy i przechowywanie, wraz z pełną specyfikacją, dostawą i montażem wszystkich elementów mebli, okien zabiegi, okleiny ścienne i akcesoria. Zewnętrzna część willi oparta jest na tradycyjnym majorkańskim wystroju, ze stylowymi salonami na świeżym powietrzu i wspaniałym basenem bez krawędzi. Wnętrze jest eleganckie i nowoczesne z wyrafinowanym i wygodnym odczuciem. Jakość specyfikacji mówi sama za siebie, a sprzedaż nieruchomości została niedawno zakończona – wspaniały wniosek dla wszystkich zaangażowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more
Projektowanie wnętrz

70 kreatywnych umywalek łazienkowych, które pokochasz

Jest to systematyczny projekt inżynieryjny mający na celu uzyskanie eleganckiej i wygodnej łazienki o łatwej funkcjonalności. Każda część pomieszczenia musi być starannie dobrana i zaprojektowana tak, aby pasowała do tematyki głównej bryły. Umywalka łazienkowa to jedno z ważnych urządzeń w projektowaniu łazienki.

Umywalka, jako funkcja podstawowa, należy do najczęściej używanych urządzeń sanitarnych. Jest niezastąpiony, gdy trzeba umyć ręce, umyć zęby lub umyć twarz. Staranny dobór i zaprojektowanie umywalki łazienkowej jest niezbędne, aby zaoszczędzić miejsce, zapewnić wygodę i stworzyć przytulną i wygodną łazienkę.

W projektowaniu toaletki łazienkowej, przy doborze umywalki zawsze niezbędne są następujące elementy:.

  • Kształt
  • Kolor
  • Materiał zlewu
  • Wzór instalacji

Kształt

Zawsze przyciąga wzrok, jeśli zainstalowałeś umywalkę łazienkową o specjalnym, opływowym kształcie. Niezależnie od kształtu jajka, owalu czy pochyłego cylindra, dobry projektant skutecznie połączyłby wygląd z jego funkcjonalnością. Kreatywność kształtu jest czasami odzwierciedlona w ogólnej aranżacji otaczającego krajobrazu, na przykład naklejki ścienne, stoły podpierające, użyte płytki itp..

Kolor

Biel to kolor większości umywalek łazienkowych. Jako urządzenie sanitarne oczekuje się, że umywalka łazienkowa będzie przetwarzać zdolność samooczyszczania. Biały to kolor wolny od zanieczyszczeń, reprezentujący czystość, która jest powszechnie uznawana. Kolor zlewu ceramicznego zwykle pochodzi z procesu wypalania w wysokiej temperaturze. Jego kolor jest trwały, chyba że powierzchnia jest pęknięta. Niektóre kreatywne projekty mogą używać głębokich kolorów, takich jak czerń jako kolor zlewu. Czerń jest fajna, jeśli jest dobrze wkomponowana w ogólną dekorację pomieszczenia.

Wzór instalacji

Istnieją dwa główne typy zlewozmywaków, jeśli podzielono je na kategorie według metody montażu, zlewozmywaki samozamykające i zlewozmywaki podwieszane. Zlewozmywaki samozamykające są prawdopodobnie najłatwiejszymi zlewami pod względem instalacji. Wystarczy wrzucić go na blat. Ma zaokrąglone rogi pod spodem, nie ma potrzeby dodatkowego obręczy wokół niego. Dolna część jest usztywniona i zamontowana pod blatem. Na blacie nie ma krawędzi zlewu, która zbiera brud i cząstki. Obecnie istnieją inne kreatywne pomysły na wzór instalacji, takie jak umywalki ścienne, umywalki wolnostojące. Właściwa instalacja jest ważna, aby przedłużyć żywotność zlewozmywaków i zapobiec problemowi wycieków.

Materiały do ​​zlewów łazienkowych

Zlewozmywaki mogły być wykonane z wielu różnych materiałów. Najpopularniejsze są chyba zlewozmywaki ceramiczne. Do produkcji zlewozmywaków sanitarnych wykorzystuje się dwa różne rodzaje materiałów ceramicznych – porcelanę i ceramikę. Porcelana to wypiekane wyroby z gliny wypalane w stosunkowo wysokich temperaturach. Temperatura wypalania ceramiki jest stosunkowo niższa. Porcelana ma zwykle większą sztywność niż ceramika. Oprócz ceramiki, szkła, kamienia i emaliowanej stali lub żeliwa można również wykorzystać do produkcji umywalek lub zlewów. Niektóre zlewozmywaki wykonane są z odlewu mineralnego z trwałym wykończeniem żelkotowym.

Na naklejce umywalki łazienkowej należy wziąć pod uwagę czynniki, np. styl próżności, dobór kranu, armaturę wodno-kanalizacyjną itp. Aby mieć intuicyjne wrażenie kreatywnego projektowania umywalek łazienkowych, przejrzyjmy ponad 70 wspaniałych zdjęć.

 

Ten projekt umywalki łazienkowej jest idealny dla miłośników zwierząt i bliskości natury. Umywalka jest zamontowana w ładnej misce ze złotą rybką. Nigdy nie musisz się martwić o zaniedbanie uroczej złotej rybki.

Umywalka w łazience z filiżanką kawy

Umywalka w łazience z filiżanką kawy

Wolnostojąca miska na naczynia może być jedną z unikalnych filiżanek do kawy na świecie. Zaprojektowana przez włoskie studio projektowania produktów Meneghello Paolelli AssociatiDirections, integracja umywalki i wspornika tworzy zwięzłą i elegancką przestrzeń życiową. Uchwyt kubka pełni funkcję zawieszenia ręcznika.

Kreatywna umywalka

Bardzo czysty design umywalki, aby zaoszczędzić miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

Zwięzły projekt białej, tematycznej łazienki z umywalką z przezroczystym, szklanym dnem.

Podwójna umywalka łazienkowa naścienna o prostej konstrukcji

 

Podwójna umywalka ścienna łazienkowa o prostej konstrukcji. Absolutny kawałek oszczędzający miejsce.

 

 

 

Kamienna umywalka stoi na drewnianej podstawie w stylu retro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woda spływa do wolnostojącego kamiennego zlewu jak woda źródlana.

 

 

 

 

 

Zlewozmywak łazienkowy ze stali nierdzewnej z artystycznym wzorem na powierzchni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more
Projektowanie wnętrz

Chalet K2 – ośrodek narciarski w Courchevel we francuskich Alpach

Chalet K2, część ośrodka narciarskiego Courchevel 1850 we francuskich Alpach to pięciopokojowy domek o powierzchni 5380 stóp kwadratowych do wynajęcia.

Ekskluzywne domki zapewniają idealną równowagę między tradycją a nowoczesną funkcjonalnością. Cieszą się luksusem najwyższej jakości wykończeń oraz wyjątkowym nieszablonowym wyposażeniem i usługami. Duże wykusze doświetlają wnętrze, a na kilku poziomach znajdują się szerokie tarasy do wypoczynku.

Każdy domek posiada przestronny salon z kominkiem, nowoczesną jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię. W części wypoczynkowej znajduje się kino domowe i bar.

Każdy domek posiada 5 lub 6 sypialni z garderobami. Eleganckie łazienki to arcydzieła architektury ze szkła, chromu i czarnego kamienia Zimbabwe. iPad, stacja iPod i telewizor LED dopełniają obrazu perfekcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową

Read more
Projektowanie wnętrz

Garaż zamieniony w stylową współczesną rezydencję?

Przekształcenie starego garażu w bardzo stylową współczesną rezydencję odbyło się pod czujnym okiem włoskiej pracowni Ego Vitamina Creativa. Dwupoziomowy apartament znajduje się w mieście w północnych Włoszech o nazwie Cuneo i nosi nazwę Casa LD. Rozmieszczone na dwóch piętrach połączonych rzeźbiarskimi schodami, przestrzeń publiczna i prywatna są połączone designem i paletą kolorów.

Jasny, elegancki salon/jadalnia/kuchnia na dole wydaje się być oddzielony szeroką kolumną przebitą przezroczystym kominkiem, ale płynne przestrzenie wydają się silnie połączone. Drewniane podłogi odbijają się w drewnianym suficie, ukazując ten sam podłużny wzór, który wydaje się wydłużać promienie naturalnego światła wpadające przez szklane drzwi i okna. Ego Vitamina Creativa wyobraził sobie przestrzeń życiową, w której linie projektowe przeplatają się, tworząc ciemny, drewniany mebel biegnący wzdłuż ściany naprzeciwko kuchni.

Ta wszechstronna konstrukcja służy jako miejsce do przechowywania i wspiera składaną, pomalowaną i perforowaną metalową balustradę schodową prowadzącą do sypialni na piętrze. Ta unikalna cecha dopełnia projekt mieszkania, a rzut piętra udowadnia, że ​​staranne zaaranżowanie przestrzeni wymaga również punktu skupienia, aby stworzyć ciekawą aranżację wnętrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz stronę internetową

Read more
Projektowanie wnętrz

45+ projektów domów w stylu przybrzeżnym

Jedno z najlepszych miejsc, w których możesz mieszkać, znajduje się blisko morza. Spokojne fale oceanu są naprawdę orzeźwiające z posmakiem, a słoność unosi się w powietrzu. Możesz pływać w oceanie, kiedy tylko chcesz. I jest tylko poczucie spokoju. To jest powód, dla którego wielu właścicieli domów chce mieszkać na wybrzeżu. Styl nadmorski staje się popularny w projektach domów ze względu na przytulną atmosferę z żywym błękitem, jasnym światłem i naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, tkaniny.

Choć nie w każdym domu, drewno jest powszechne w aranżacji wnętrz. Drewno daje tropikalny klimat, który jest w zasadzie tym, co życie w pobliżu morza sprawi, że spadniesz. Drewno może również trwać dłużej w tych obszarach. Metal może łatwo rdzewieć, ponieważ wilgoć w powietrzu.

Najlepszy projekt wnętrza domu na wybrzeżu

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, zwykłe kolory to jaśniejsze odcienie. Najczęściej spotykane kolory w domach na wybrzeżu to niebieski i zielony. Dzięki temu otoczenie jest o wiele jaśniejsze i świeższe. Po prostu pasuje do drewnianych mebli i fal oceanu. Sprawia również, że wszystko wygląda jaśniej i szerzej, co jest idealne do małych domków nad morzem.

Jeśli chodzi o meble, to oprócz tego, że najczęściej są z drewna, są one również współczesne. Ponieważ współczesność w zasadzie idzie z duchem czasu, możemy powiedzieć, że może wyglądać inaczej niż współczesne meble, ale jest bliski nowoczesnemu wyglądowi. Nie zabrakło również wyjątkowego oświetlenia, stołów środkowych i w zasadzie mnóstwo ozdób na stroiki. Oczywiście, ponieważ panuje tropikalna atmosfera, w salonie jest trochę świeżych kwiatów. To zdecydowanie dodaje, jak orzeźwiające jest całe miejsce?.

Wspaniałą rzeczą w tego typu aranżacji wnętrz jest to, że możesz się nią cieszyć, nawet jeśli nie mieszkasz nad morzem. Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na wsi, ale chcesz uzyskać orzeźwiający i chłodny nadmorski i tropikalny klimat w swoim domu, możesz dodać niektóre z tych nadmorskich elementów. To w zasadzie to, jak dobierasz kolory i meble, które pomogą Ci osiągnąć wygląd.

Ale oczywiście możesz dodać własne projekty do swojego domu. Masz wszelkie uprawnienia do robienia wszystkiego, co chcesz. Jeśli jednak trudno jest uzyskać inspirację, możesz nauczyć się kilku fajnych sztuczek i wskazówek dzięki naszemu wyborowi nadmorskich projektów domów.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-19

Niebieski ton jest w całym domu; w ścianie i poduszkach, a nawet niektórych dekoracjach. Jest drewniany stół centralny i wyjątkowe oświetlenie. Ale najlepszą częścią mogą być obrazy wiszące na ścianie.

Pomysł w stylu nadmorskim-13

Kontynuuj niebieski wzdłuż kuchni. Połączenie go z białymi ścianami i krzesłem błyskawicznie rozjaśni pomieszczenie. Krzesła drewniane o nowoczesnym designie.

Źródło

Pomysł w stylu nadmorskim-32

Ciepłe odcienie niebieskiego na krzesłach i poduszkach, a nawet dekoracje domu można łatwo uzyskać, używając niektórych wzorów z odcieniami niebieskiego.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-27

Jasne odcienie krzeseł są również ważne, aby zachować jaśniejszy klimat. Możesz wybrać jaśniejsze kolory nude. Znowu w domu są elementy drewniane i zamiast niebieskiego możemy zastosować również odcienie zieleni jak rośliny.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-28

Oto przykład, kiedy wybierasz zielony. Ale wybierz odcień zieleni, który jest jasny, jak zieleń morska lub zieleń min.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-29

W tym projekcie dominującym kolorem jest ziemisty odcień brązu. Jest drewniany stół z suchą nóżką jako centralnym elementem. Ale nie zapomnij o świeżej roślinie, aby temu przeciwdziałać. Następnie zielona sofa obok niebieskiego krzesła. Nawet dywan dobrze komponuje się z całym zespołem.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-30

Poza geometrycznym wzornictwem sufitu i zachowaniem nieskazitelnej bieli, sprawdzi się również ładne i niepowtarzalne oświetlenie. Zwróć uwagę, że oświetlenie jest rozproszone po całym pomieszczeniu, aby zapewnić jaśniejsze wrażenie.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-31

Projekt tego oświetlenia wykonany jest z drewna. To świetny kawałek dodany odcieniami zieleni i brązu na świeżo pomalowanych białych ścianach sięgających sufitu.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-38

Jeśli nie podobają Ci się białe ściany lub uważasz, że jest to dla Ciebie zbyt nudne, możesz poeksperymentować ze zwykłym przejściem na zieleń. Oczywiście możesz przejść z ciemniejszych odcieni na jaśniejsze. Możesz nawet pomalować całą ścianę i sufit na zielono.

Denim Niebieski i Szary Salon Idealny

Są też inne opcje, aby uzyskać fajniejszy wygląd. Tutaj jest szary. Są szare ściany, a nawet najjaśniejszy odcień. Do tego dżinsowa sofa i stalowo-szklany stół.

Denim Niebieski i Szary Salon Idealny

wyświetlacz i ozdoby

Oczywiście dom nie będzie wyglądał niesamowicie bez projektów z motywem nadmorskim. Podobnie jak w tym, możesz użyć wyschniętych szkieletów rozgwiazdy lub może iść z muszlami.

Nautyczna łazienka autorstwa Melanie Roy Design

Jeśli chcesz za jej pomocą stworzyć czarno-białą ścianę, możesz mieć pewność, że zrekompensujesz to jaśniejszym światłem. Oczywiście sprawdzą się małe rośliny, a nawet ładny samotny projekt rozgwiazdy.

Nautyczna łazienka autorstwa Melanie Roy Design

Nautical Beach Cottage Gallery Pomysł na ścianę od Kirkland's

To małe dekoracje mogą sprawić, że pomieszczenie będzie wyglądało na całkowicie przybrzeżne. Możesz iść z muszlami, rozgwiazdami, kotwicami, a nawet starymi wiosłami.

Pokój żeglarski dla dzieci granatowo-biały

Do swojej sypialni to niesamowite łóżko w kształcie łodzi z pewnością sprawi, że nie będziesz chciał go dostać. Ułóż mapę morską nad łóżkiem i dodaj fajną dekorację, taką jak wszystko, co można zobaczyć na łodzi używanej do podróży morskiej.

duże nadruki w kolorze indygo koralowe

Rafy koralowe również zdziałają cuda, aby Twoje miejsce wyglądało na bardziej przybrzeżne i zabawne?.

duże nadruki w kolorze indygo koralowe

pomysł na łazienkę na plaży?

Twoja łazienka to jedno z miejsc, w których naprawdę możesz poczuć się jak na morzu. Dlaczego więc nie zaprojektować tego miejsca z różnymi rozgwiazdami i muszlami??

wystrój drzwi frontowych domku na plaży

Kiedy wejdziesz do drzwi, zacznie się nadmorska atmosfera, więc zaprojektowanie tarasu również będzie dobrym pomysłem. Zacznij od dekoracji z muszelek, morskiego kompasu na wycieraczkę i uroczych poszewek na poduszki w kształcie kraba na poduszki do rzucania.

wystrój drzwi frontowych domku na plaży

pomysły na dekoracje na plaży?

Te uchwyty są wykonane z rozgwiazdy i muszli!

dom na plaży piękne kolory?

Posiadanie małego pokoju dziecinnego w domu może sprawić, że poczujesz się o wiele bardziej odświeżony. A dodanie tego do świeżego koloru stworzy klimat bycia na morzu.

niebiesko-biały nadmorski salon idealny do domu

Niebieski i biały przypomina morze i fale, więc może być bardzo przybrzeżny i bardzo orzeźwiający i uspokajający.

niebiesko-biały nadmorski salon idealny do domu

niebieska sypialnia artystyczna?

Kiedy nie jesteś blisko oceanu, spraw by ocean był blisko. Zdjęcie morza z pewnością ożywi nadmorski klimat.

niebieska sypialnia artystyczna?

niebieska lampa stołowa ośmiornica

Koralowy element centralny, lampa z ośmiornicą i lustro w kształcie muszli wystarczą, aby krzyczeć o nadmorskim wystroju wnętrz.

niebieski piaskowy beżowy salon przybrzeżny

Ożyw tropiki dzięki niebiesko-zielonej kombinacji mebli i dekorów. Jeśli to możliwe, możesz również posadzić palmę lub kokos poza domem.

niebieski piaskowy beżowy salon przybrzeżny

Dekorowanie domków nadmorskich

drewniane plecione kosze i wyschnięte gałązki mogą zdecydowanie nadać pomieszczeniu bardziej tropikalny wygląd, zwłaszcza w połączeniu z błękitem.

Dekorowanie domków nadmorskich

Nadbrzeżna Jadalnia Idealna

Jadalnia musi wyglądać nieskazitelnie. Po prostu zwiększa apetyt, kiedy to robi. Więc możesz również chcieć pomalować swój pokój na biało, a następnie mieć kratkę i paski w kolorze niebieskim i białym dla akcentu.

przybrzeżny wystrój domu salon nowoczesny dom

Weź trochę rozgwiazdy i trochę ośmiornicy na poduszki. Zdobądź niebieskie i białe kwadraty na swój dywan. zdobądź ten piękny niebieski wazon, który idealnie pasuje do odcieni niebieskiego na dekorze ściennym. I nie zapominaj, że symetria to piękno.

przybrzeżny salon jadalnia idealny

Nieskazitelna biel plus jaśniejszy odcień niebieskiego z pewnością sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tak kojąco i relaksująco. A te urocze małe wiosła zdecydowanie tworzą dobre dekoracje.

Pomysł na łazienkę w stylu nadmorskim

Jest pod powierzchnią morza w tym niesamowitym motywie łazienkowym. Pomaluj ściany w odcieniu morskiego błękitu, dodaj trochę koralowców, a następnie pomaluj muszle, a gdy uderzy w ciebie woda, będzie jak pływanie w oceanie.

Pomysł na sypialnię w stylu nadmorskim-18

Zbierz fale dzięki tej uroczej lampie. A balkon z widokiem na morze sprawi, że wszystko będzie wyglądało kompletnie.

Źródło

Pomysł na sypialnię w stylu nadmorskim-22

Nie zawsze muszą to być jasne odcienie niebieskiego. Granat i biel też by się sprawdziły. Po prostu zachowaj minimalny styl.

Pomysł na sypialnię w stylu nadmorskim-24

Żyrandol z masy perłowej oraz niebiesko-zielona kołdra z wygodnym fotelem są idealne dla każdej nastolatki mieszkającej nad morzem. Połącz deskę surfingową z poszewką w kształcie fali.

Pomysł na sypialnię w stylu nadmorskim-35

Kiedy mówimy „przybrzeżne”, zawsze może to dotyczyć ryb lub muszli. Cóż, te dwa olbrzymie koniki morskie mogą również reprezentować życie morskie.

Pomysł na projekt w stylu nadmorskim-21

Jeśli szukasz przytulnego miejsca, to na pewno wystarczy. Ma elementy drewniane i odcienie niebieskiego. Ale ma w sobie ten minimalistyczny charakter, który sprawia, że ​​wydaje się bardziej komfortowy.

Źródło

Pomysł w stylu przybrzeżnym-14

Jeśli chcesz poczuć morze, jest to idealny odcień niebieskiego do wyboru.

Pomysł w stylu nadmorskim-33

Posmakuj piękna morza z tymi pięknymi malowidłami ściennymi przedstawiającymi wodę. Ale posmakuj komfortu w tym miejscu, w którym możesz cieszyć się czytaniem lub po prostu relaksem.

Pomysł w stylu nadmorskim-34

Możesz stworzyć ten piękny słoik DIY z piaskiem z rozgwiazdą i muszlą. Będzie to świetny dodatek do twoich półek lub środkowego stołu.

Pomysł w stylu nadmorskim-36

Mieszanie zieleni i błękitu z kawałkami drewna to również pewny sposób na uwolnienie nadmorskiego klimatu. Dodaj do tego piękny obraz morskiego bastarkta, aby ozdobić ścianę, aby dopełnić wygląd.

Projekt wnętrza w stylu nadmorskim-1

Jeśli tak naprawdę nie jesteś kimś, kto chce skupić się na kolorach, możesz spróbować uczynić brąz bardziej widocznym kolorem, a następnie dodać trochę niebieskiego i zielonego.

Pomysł na kuchnię w stylu nadmorskim-37

W kuchni zielony jest dobrym kolorem. Połącz ściany z płytkami i pokoloruj wszystko na niebiesko, aby uzyskać to chłodne, odświeżające uczucie.

Pomysł na kuchnię w stylu nadmorskim-39

Drewniany blat zrobiłby wiele, aby miejsce wyglądało fantazyjnie i przybrzeżno wraz z niebieskimi ścianami i płytkami. I po prostu dodaj trochę owoców, aby dopełnić klimat.

Projekt salonu w stylu nadmorskim-2

Postaw na granatowy charakter i połącz paski granatu i bieli. Jeśli myślisz o odważnym wystroju ściennym dla tej pustej przestrzeni, gigantyczna niebieska gwiazda naprawdę podkreśli styl tego miejsca.

Projekt salonu w stylu nadmorskim-3

Kryształowe żyrandole i kryształowe wazony mogą nadać „kruchość” całemu drewnu i letnim przyjęciom. Jest to w zasadzie sposób na powiedzenie, że dom jest słodki i miejsce, w którym można zatrzymać rzeczy.

Źródło

Projekt salonu w stylu nadmorskim-15

Półka ścienna to świetny sposób na udekorowanie miejsca, jednocześnie będąc wygodną. Możesz umieścić swoje zdjęcia przy plaży. Jest to świetne, zwłaszcza gdy przenosisz klimat plaży do swojego podmiejskiego domu.

Źródło

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-16

Beżowe ściany mogą sprawić, że miejsce będzie wyglądać o wiele bardziej normalnie i dojrzale. Ale baw się meblami, aby uzyskać nadmorski projekt, taki jak niebieska zamszowa sofa, aby uzyskać miłe uczucie.

Źródło

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-17

Niektóre spłukane drzwi sprawiają, że wszystko wygląda na autentycznie przybrzeżne. Ale jeśli tego nie masz, świeże kwiaty na wazonie oraz kilka muszelek i kamieni pomogą udekorować to miejsce.

Źródło

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-20

Zabierz te urocze małe stworki na ścianę, aby towarzyszyły Ci w nudne dni lub były z Tobą podczas długich nocy.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-23

Rośliny takie jak zielenie i piękna orchidea w mgnieniu oka rozświetlą pomieszczenie. Świeże kwiaty i rośliny nadają pomieszczeniu orzeźwiającą atmosferę.

Pomysł na salon w stylu nadmorskim-25

Zroszony żyrandol nie tylko wygląda na przybrzeżny, ale także wygląda niesamowicie i niepowtarzalnie, ożywiając raczej zwykły salon.

Read more