Popkultury

Wywiad ze Sneak Peak: Nicole „Snooki” Polizzi i Nico Tortorella, na temat Jak daleko jest tatuaż daleko?

(Nico)le, zabawne połączenie BFF, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz

How Far is Tattoo Far, gospodarzem ulubionego amerykańskiego „klopsa” na Jersey Shore, Nicole „Snooki” Polizzi i Younger z TV Land, Nico Tortorella, jest już tutaj. W ten czwartek – lepiej znany fanom Jersey Shore jako „Jerzday” – o 21:00 możesz oglądać, jak Nicole pije wino, a Nico drażni gości pod igłą, podsycając oczekiwanie na „ofiary” z zawiązanymi oczami, aby przeczekać niespodziankę, jaką tatuaż wybierzą przyjaciele , pary, członkowie rodziny i wrogowie wybierają się nawzajem. Amerykańska adaptacja oparta jest na brytyjskim przeboju Just Tattoo of Us.

Oboje odwiedzili magazyn Inked i związali się pochodzeniem z dużych włoskich rodzin, kochających kulturę tatuażu i możliwością dzielenia się intymnością dwojga ludzi wybierających sobie nawzajem tatuaże-niespodzianki. Idealna para mówi: „Nie możesz mieć GTL bez LBGTQ. Nicole i ja razem to idealne połączenie Drag Queen i Jersey Shore. Oninawet dokończ się nawzajem's zdania. Zarówno dla Tortorelli, jak i Polizzi, najbardziej imponującą częścią organizacji How Far is Tattoo Far, jest „dowiedzenie się więcej o zaufaniu niż o tatuażach” i o tym, jak połączenie między dwojgiem ludzi przechodzących to doświadczenie może być tak samo trwałe jak atrament na ich ciała.

„Jest tak wiele osobowości i tak wiele różnych sposobów reagowania na sytuację” – powiedział Polizzi.

Tortorella dodał: „Nauczyłem się więcej o tym, jak ludzie działają jako całość, kręcąc ten program przez dwa tygodnie, niż cokolwiek innego, nad czym kiedykolwiek pracowałem”.

Inked Mag, Jak daleko jest tatuaż daleko, Nicole i Nico

Zobacz Sneak Peak!

Inked Mag, Jak daleko jest tatuaż daleko, Nicole i NicoInked Mag, Jak daleko jest tatuaż daleko, Nicole i NicoInked Mag, Jak daleko jest tatuaż daleko, Nicole i NicoP: Najdzikszy wybór tatuażu serialu? Nicole:

Która gwiazda pozwoliłabyś wybrać niespodziankę dla Ciebie??

P: Która gwiazda pozwoliłaby wybrać dla ciebie tatuaż-niespodziankę??

Nicole: „Prawdopodobnie Jenny, ponieważ jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami i drażnimy się nawzajem, że to okropne, ale myślę, że zrobilibyśmy coś bardzo matczynego i miłego, by reprezentować nasze dzieci”.

Nico: „Wyobraź sobie, że pieprzony Ron wybiera dla ciebie tatuaż”.

Nicole: „Wiesz, to byłby penis konia wychodzący z mojego tyłka. Nie żartuję. Zmasakrowałby mnie.

Nico: – Dla mnie prawdopodobnie Molly Barnard. Jest bardzo inteligentna i naprawdę słodka, a jednocześnie wybrała coś politycznego, duchowego i sentymentalnego."

Dodatkowe wideo