Popkultury

WYTATUOWANY OD OCZY DO PASKÓW – ZMODYFIKOWANO MIKKI!

ONA'JEDEN CIĘŻKO WYTATUOWANY BADASS!

Bycie mocno wytatuowanym w dzisiejszych czasach jest wciąż trochę nowością, ale na pewno nie jest niespotykane, a w świecie ekstremalnych modyfikacji ciała wydaje się, że istnieje ogromny postęp w aspekcie równości płci. W rzeczywistości mogę nawet powiedzieć, że jest prawie tyle samo mocno wytatuowanych kobiet, co facetów.

Teraz Mikki Modified nie jest Twoim normalnym wytatuowanym modelem w żadnej z tych kategorii. Nie jest nawet twoją „konwencjonalną” mocno wytatuowaną modelką, a my opowiemy ci o tym, dlaczego.

Po pierwsze, Mikki byłaby piękną modelką z tatuażami lub bez. Była oszałamiająca, zanim zdobyła cały swój atrament, tak się składa, że ​​teraz jest praktycznie pokryta od stóp do głów w zabójczej pracy. Sama jest również bardzo utalentowaną tatuatorką; właścicielka sklepu tatuażowego All City w południowej Florydzie i wkroczyła w świat tatuażu rogówkowego z parą przeszywających czerwonych oczu.

Rzućmy więc okiem na modelującą stronę tej wszechstronnie utalentowanej wytatuowanej piękności!

Zrzut ekranu 13.04.2017 o godz. 18.27.56

Zdjęcie przez instgram

CZAS NA EKSTREMALNOŚĆ!

Zdjęcie przez instgramNa pewno będziemy!Zdjęcie za pośrednictwem instgramJej tatuaże są dopasowane kolorystycznie do jej stroju!Zdjęcie przez instgram... wygląda cudownie!Zdjęcie przez instgramTo jest kąt, który kochamy!Zdjęcie przez instgramPotężne spojrzenie!Zdjęcie przez instgramDziewczyna z południa z klimatem Zachodniego Wybrzeża.Zdjęcie przez instgramUderz w pozę!Zdjęcie przez instgramMikki w pracy.Zdjęcie przez instgram... w unikalny sposób Mikki.Zdjęcie przez instgramNie martw się, nie zrobimy tego!Zdjęcie przez instgramTo jest hardcore! Zbyt szorstkie dla mnie.Zdjęcie za pośrednictwem instgramNie można uciec przed gliniarzami na obcasach!Zdjęcie przez instgramAle co innego może być z modelem takim jak Mikki?Zdjęcie przez instgramNie możesz odwrócić wzroku!Zdjęcie na instgramie... diabelskiego pistoletu!Zdjęcie przez instgramPowiedzieliśmy Ci od stóp do głów!Zdjęcie przez instgramNie ma tu Photoshopa!

Chodź za mną!

Zdjęcie przez instgram

Na pewno będziemy!