Popkultury

WYTATUOWANE, PIĘKNE I WARTOŚCI 500 MILIONÓW! JEJ RODZINA POSIADA…

WIELU MILIONÓW DOLARÓW HOTTIE!

Co może być lepszego niż piękna dziewczyna z tatuażami? Co powiesz na piękne wytatuowane piękno, które?'s warte prawie 500 milionów dolarów!? Pomyśleliśmy, że się zgodzisz.

Tak więc dla większości z nas jedynym sposobem na zebranie tego rodzaju zadrapania jest wygranie na loterii. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, jak ta młoda kobieta stała się warta pół miliarda dolarów, zebrałem 10 szybkich pytań. Sprawdź, czy możesz to rozgryźć przed numerem 10, a wygrasz! Może nie jest to nagroda w wysokości 500 milionów dolarów, ale…'Będzie fajnie chwalenie się rytuałami!

www.instagram.com:esy_alikhani:?hl=en

Zdjęcie przez esy_alikhani

CZY MOŻESZ ZWIEDZIEĆ KIM JEST??

Zdjęcie za pośrednictwem MTV Poślizgnęła się na czerwonym dywanie.Zdjęcie za pośrednictwem instagramu Temperatura w tym pomieszczeniu zdecydowanie rośnie!Zdjęcie za pośrednictwem Instagrama Zagrała we włoskim programie MTV opartym na America's Jersey Shore.Zdjęcie za pośrednictwem instagramUdko w panterkę... mrurrrrrrfect!Zdjęcie przez instagramElettra otrzymała ten przydomek ze względu na jej częste walki w reality show Super Shore.Zdjęcie przez instagram Chcielibyśmy zobaczyć to selfie!Zdjęcie z Instagrama Jest reklamowana jako włoska odpowiedź na Paris Hilton.Zdjęcie przez instagramNie możemy znaleźć niczego złego w tym zdjęciu!Zdjęcie za pośrednictwem twittera Pojawiła się na okładce Playboy Italia.Zdjęcie przez instagram Nawet w czerni i bieli jest absolutnie oszałamiająca!Zdjęcie przez instagramPo tym playboyuZdjęcie przez instagramDelikatny plecionkę dlaZdjęcie przez instagramElettra ze swoim słynnym tatą... którego prawdopodobnie nie poznałeś.Zdjęcie przez instagramElettra przed klasycznym...!b6c35decd3998c2e1ad51100c90e5935Zdjęcie przez Instagram

WSKAZÓWKA # 1 – Nip Slip!

Zdjęcie przez MTV

Miała szczyptę na imprezie na czerwonym dywanie.