Worlds Strongest Man jest także w popularnym programie telewizyjnym

440 funtów brutalnej siły!

Gigant o długości 6 stóp i 9 cali, ważący 440 funtów, przetarł podłogę ze swoimi przeciwnikami w tegorocznym konkursie World’s Strongest Man. Tegoroczna, bardzo pożądana impreza odbyła się w Manili na Filipinach, gdzie najlepsi i najwięksi wyszli do rywalizacji, jednak, "ten "olbrzym człowieka's" najbliżsi przeciwnicy, Mateusz Kieliszkowski i Brian Shaw mieli ponad 5 punktów straty.

Jedynym człowiekiem, który według fanów może mieć szansę na pokonanie wielkiego faceta, był Eddie Hall, który ustanowił rekord świata w martwym ciągu z 1100 funtów w 2016 roku, ale musiał przejść na emeryturę z powodu problemów zdrowotnych. Hall zakończył wręczenie swojego tytułu 440 funtowemu gigantowi. Jednak zanim Hall zniknął ze sceny, wszystko wskazywało na to, że wielki człowiek zwyciężył – pierwsze miejsce zdobył już pod pasem do podnoszenia ciężarów w tegorocznym konkursie Arnold Strongman Classic i Europe’s Strongest Man Competition.

ciężary

Oto kilka najważniejszych wydarzeń związanych z przenoszeniem góry!

440 funtów brutalnej siły!

Po prostu niosąc 350lb. piłka dookoła!Cóż, z wyjątkiem dwóch zwisających z baru!Myślę, że mogę to podnieść... w moich snach!Poznaj Hafthora Juliusa Bjornssona, lepiej znanego jako Gregor „The Mountain” Clegane w programie telewizyjnym Game of Thrones!

Zagraj w Catch!

Po prostu niosąc 350lb. piłka dookoła!

Żyj ze świata's Strongest Man 2018

Napięcie rosło wraz ze wzrostem wagi!

Ogromna ilość wagi!

Większa waga niż większość może przykucnąć!