WIDEO! Usuwanie woskowiny – grubsze niż popping pryszcz?!

Słyszysz mnie teraz?

Ja osobiście nie mogę oglądać filmów z pryszczami, ale mogę oglądać niekończące się godziny maleńkich kleszczyków wbijających się głęboko w kanał słuchowy, a następnie wyciągających grudki, wstążki i głazy brązowej, śluzowatej woskowiny! Domyśl!

Tak więc, jeśli jesteś podobny do mnie lub jesteś typem osoby, która lubi zarówno pryszcze, jak i usuwanie woskowiny, ten następny film zaspokoi Twoją „naprawę” woskowiny i sprawi, że będziesz mieć ochotę na więcej. Filmy, czyli nie wosk do uszu!

Przygotuj się na trzyminutowe i czterdzieści pięć sekund filmu, który sprawi, że będziesz kibicować ekstrakcji nadmiaru wydzieliny ciała.

wosk do uszu towarzyski

Zdjęcie przez youtube

Cudowna ohyda w drodze!

Zdjęcie za pośrednictwem youtube Woskowina, znana również jako woskowina, jest żółtawą woskową substancją wydzielaną w przewodzie słuchowym ludzi i innych ssaków.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Chroni skórę ludzkiego kanału słuchowego, pomaga w czyszczeniu i smarowaniu, a także zapewnia pewną ochronę przed bakteriami, grzybami, owadami i wodą. NASTĘPNY WIDEO!

Wychowuje swoją brzydką głowę!

Zdjęcie przez youtube

Woskowina, znana również jako woskowina, jest żółtawą woskową substancją wydzielaną w przewodzie słuchowym ludzi i innych ssaków.

Tutaj's Wideo!

Zdjęcie przez youtube