Wideo! Bohater Starbucksa zostaje dźgnięty w szyję, ale nadal walczy!

Nie zadzieraj z tym facetem!

Wideo z monitoringu z Fresno, California Starbucks, wyraźnie pokazuje dramatyczny moment, w którym bohaterski klient Starbucks wziął prawo w swoje ręce i pobił uzbrojonego złodzieja krzesłem. Hero Cregg Jerri, 58 lat, i podejrzany Ryan Michael Florez, 30, zostali dźgnięci w walce. W rzeczywistości, twardy jak gwóźdź Jerri wyciągnął nóż z szyi i dźgnął podejrzanego…'s własnym nożem podczas walki.

Zrzut ekranu 25.07.2017 o godzinie 18.34.36

 Zdjęcie przez youtube

Złodziej spotyka swojego partnera!

Zdjęcie za pośrednictwem youtube Podejrzany w niebieskiej masce Transformera podchodzi do lady Starbucks, wskazując realistycznie wyglądający pistolet. Wyciąga torbę do młodej kobiety za ladą i zaczyna machać dużym nożem groźnymi ruchami. Jakiś idiota pracownik Starbucksa uśmiecha się do Jerriego i dalej sprząta stoły.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Jerri - 58-letni dyrektor sprzedaży Frito-Lay, który regularnie odwiedza Starbucks i wie, że bariści podnoszą krzesło i oskarżają podejrzanego. Jakiś idiota pracownik Starbucksa uśmiecha się do Jerriego i dalej sprząta stoły.

Zbliża się do niego!

Zdjęcie przez youtube

Podejrzany noszący niebieską maskę Transformera podchodzi do lady Starbucks, wskazując realistycznie wyglądający pistolet.

Wyciąga torbę do młodej kobiety za ladą i zaczyna machać dużym nożem groźnymi ruchami. Jakiś idiota pracownik Starbucksa uśmiecha się do Jerriego i dalej sprząta stoły.

Szalony film!

Zdjęcie przez youtube