Vape jak dorosły

Nagłówek Inked-Airvape

Wspólne parowanie

Przy całym upale spadającym ostatnio na waporyzatory, wydaje się, że vaperzy nie mają przyjaciela po swojej stronie, ale pierwszym krokiem do akceptacji jest zmiana powszechnego skojarzenia z vaperami. Panie i panowie, czas na wapowanie jak dorośli.

Kiedy ktoś wyciąga swój wielki, gruby waporyzator w miejscu publicznym, zazwyczaj powstaje kilka obozów, które dzielą percepcję publiczną i opinię o waporyzowaniu. Jeden obóz mocno wierzy, że to, co robią, jest złe, prawdopodobnie obraźliwe i prawdopodobnie bardzo szkodliwe dla nich samych i otaczających ich osób – nazwijmy je kwadratami. Są też koledzy waporyzatorzy, podczas gdy my osobiście nie waporyzujemy w tym publicznym miejscu, akceptujemy użycie wszechmocnego waporyzatora, ale także potępiamy brak dyskrecji i okazywanie głupoty. Wreszcie są ludzie, którzy są poza kręgiem, zachwyceni tym, co się dzieje, mówiąc „Co to za mistyczne urządzenie?” lub coś podobnego.

Członkowie tego trzeciego obozu są starzy, jak prawdziwi starzy. Jeśli uważasz, że możesz być częścią tego obozu, załóż okulary do czytania, zanim zaczniesz czytać dalej. Masz już okulary? Załóż inną parę.

Dla starszych i niewtajemniczonych zagłębimy się w szybki podkład na temat tego, czym jest waporyzator. Mówiąc potocznie, waporyzator to źródło energii, które zasila atomizer, który waporyzuje wybrane przez Ciebie materiały (e-sok, suszone zioła, woskowe olejki i koncentraty). Waporyzatory występują w wielu formach, od O.G. suche zioła na biurko, przez długopisy, aż po nowoczesne waporyzatory przenośne. Podczas gdy każda z wyżej wymienionych kategorii może zawierać oferty od punktów ceny i jakości, które wahają się od drobnych zmian po pieniądze z rolki. Więc jaka jest różnica? Zasadniczo jakość waporyzatora i użyte materiały określają cenę.

Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś waporyzatora lub masz ograniczone doświadczenie, prawdopodobnie najbardziej znasz ten długopis. Waporyzator jest synonimem pomysłów większości ludzi na waporyzatory. Chociaż z pewnością nie jest to problem sam w sobie, ważne jest, aby wiedzieć, że jest tam o wiele więcej. Jeśli chcesz vape jak dorosły, pierwszym krokiem jest rozpoznanie tego Narzędzia handlu.

Jeden z naszych ulubione waporyzatory obecnie AirVape Xs uosabia cechy i elegancję niezbędne do wapowania jak dorosły. Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, zarezerwowany dla wyrobów rzemieślniczych, waporyzator AirVape Xs zajmuje klasę samą w sobie. Owinięty w wytrzymałe, lekkie aluminium, AirVape Xs jest dostępny w różnych kolorach, subtelnie zaprojektowanych tak, aby pasowały do ​​urządzeń mobilnych z ulubionej firmy owocowej. Najcieńszy vape dostępny na rynku, AirVape nadal zachowuje najwyższy poziom funkcjonalności. Forma i funkcja? Brzmi jak dorosła kombinacja.

Pamiętasz, jak wspomnieliśmy, że różnica w cenie to jakość wykonania i użyte materiały? AirVape Xs udaje się sprawdzić oba pudełka dzięki starannej konstrukcji i materiałom, które krzyczą „nie oszczędziłem kosztów”, wszystko dostępne za marne $179. Nic tak naprawdę nie mówi „jestem dorosłym AF” tak, jak oszczędzanie pieniędzy. Mówiąc o odpowiedzialności finansowej, moi nowo koronowani dorośli, najlepszym sposobem na dalsze rozciągnięcie zieleni jest maksymalizacja wydajności suchego zioła. Waporyzacja to najbardziej wydajny i ekonomiczny sposób spożywania suchych ziół lub woskowych olejków i koncentratów. Waporyzator AirVape Xs potrafi wydobyć dodatkową wydajność z każdej sesji.

Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury, doskonale wyświetlanej na ekranie o wysokiej rozdzielczości, AirVape Xs może zapewnić wyciśnięcie każdego aktywnego składnika z dowolnego waporyzatora. Ceramiczna komora grzewcza zapewnia czystą waporyzację, konsekwentnie unikając szkodliwego spalania. AirVape ma również funkcję wibracji, która ostrzega, gdy osiągnie odpowiednią temperaturę, więc nie waporyzuje twoich ziół bez uderzenia. Ponadto funkcja automatycznego wyłączania w waporyzatorze AirVape Xs zapewnia, że ​​nie marnujesz baterii, a także promuje mniejsze zużycie. Wiedza, kiedy wystarczy, jest bardzo ważną (jeśli nie zawsze zabawną) częścią bycia dorosłym.

atramentowy obraz airvape 3

Teraz, gdy jesteś wyposażony w odpowiednie narzędzia do pracy, przyjrzyjmy się kilku nakazom i zakazom, abyś mógł wapować jak dorosły.

Nie

  • Czy ten facet (lub dziewczyna) niedyskretnie uderza w Mod lub inny absurdalnie oczywisty waporyzator w ograniczonej przestrzeni wokół ludzi, którzy nie mają przyczyny.Poważnie, nie jest to konkurencja polegająca na pogoni za chmurą; nikt nie dba o twoje „chłodne” sztuczki z dymem. Żadna osoba nie powinna smakować smaku twojego e-soku w swojej sałatce Cobb.
  • Porozmawiaj z ludźmi o swojej konstrukcji, sprzęcie lub domowej roboty, niestandardowych cokolwiek-kurwa.Rozumiemy, kopiesz vaping, to naprawdę niesamowite. Naprawdę, uderzenie w waporyzator jest słodkie i w ogóle, ale nie musisz o tym mówić jak protekcjonalny pracownik sklepu muzycznego z filmu z lat 90.. Nie “vape bracia.”
  • Załóżmy, że wszystkie waporyzatory są takie same. Nie wszystkie waporyzatory to tanio wykonane e-papierosy, które pozostawiły zły smak w ustach wczesnych użytkowników. Ludzie, którzy spróbowali wapowania, ostatecznie wrócili do papierosów analogowych, ponieważ uważali, że dym papierosowy jest mniej niebezpieczny. To nie jest bueno.
  • Łańcuch Vape. Pewnie, że twój waporyzator jest świetny i może iść z tobą wszędzie. Ważne jest, aby pamiętać, że tylko dlatego, że możesz waporyzować, nie oznacza, że ​​powinieneś wapować. Traktuj swojego vape z szacunkiem, możesz nosić butelkę Jack Daniel’s w butelce z wodą i pić ją przez cały dzień, ale prawdopodobnie nie powinieneś.
  • Noś klapki na vape.Podobnie jak smartfony lub inne urządzenia elektroniczne, e-papierosy mogą odwracać uwagę od ludzi i rzeczy wokół ciebie. Nie pozwól, aby stało się to nerwowym tikiem lub kulą; są rzeczy, które zasługują na twoją uwagę. Chociaż jeśli zignorujesz to i wejdziesz do ściany / słupa / włazu podczas vapingu, zrobisz nasz rok.

Inkedairvapeobraz 1

Robić

  • Korzystaj z dyskrecji podczas wapowania w miejscach publicznych.To największa skarga ze strony nie-vaperów na tych, którzy wapują, nie bądź statystyką. Jeśli chodzi o twój vape pen, skorzystaj z rady Gandolpha „zachowaj to w tajemnicy, zachowaj to w bezpiecznym miejscu”. Poza tym nie ma nic bardziej zabawnego niż skradanie się waporyzatorem, gdy nikt nie może powiedzieć.
  • Bądź pozytywnym ewangelistą Vape. Odpowiadaj na pytania, które ludzie mają na temat vapingu, pomóż początkującym, nawet jeśli chcą vape pena zamiast preferowanego modu pudełkowego. Pokrój machismo i snobizm waporyzacyjny. Vaping ma negatywną konotację; zmienić umysły ludzi.
  • Zadbaj o swój sprzęt. Waporyzatory wymagają delikatnej regularnej konserwacji, aby mogły funkcjonować w dobrym stanie. Poświęć trochę czasu na czyszczenie i pielęgnację swojego waporyzatora. Nikt nie chce zobaczyć, jak uderzasz w 100-watową pałkę brudu.
  • Moderacja ćwiczeń. Jesteś teraz dorosła, więc pokaż to. Waporyzatory, takie jak AirVape Xs i wiele innych nowoczesnych długopisów, mają funkcję automatycznego wyłączania, aby zmierzyć czas sesji waporyzacji. Używaj go, kiedy tego potrzebujesz, nie, gdy tego nie potrzebujesz.
  • Dziel się miłością. Przekaż vape, palenie i inne formy konsumpcja suchych ziół mają bogatą historię interakcji społecznych. Przenośne waporyzatory mają możliwość sesji z wieloma członkami, więc skorzystaj. To nie tylko daje ludziom możliwość zobaczenia, na czym polega vaping; praktyka inkluzji daje dobrą twarz na plakacie do waporyzacji. Niech ta dobra buzia będzie twoim hojnym, puszystym kubkiem.

Ponieważ waporyzacja jest wciąż w powijakach, etykieta waporyzacji będzie musiała ewoluować, ponieważ waporyzatory i inne przenośne waporyzatory będą coraz bardziej popularne i widoczne. Te wskazówki pozwolą Ci wyprzedzić nieletnich waporyzatorów, jeśli chodzi o vaping jak dorosły. Przekaż dalej, jako dorosły waporyzator, weź na siebie pasienie stada oparów, rozpowszechniaj słowo.

Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte są pomocne zarówno dla wytrawnego vapera, jak i początkującego, który chce dołączyć do świata waporyzacji. Chociaż z pewnością w Internecie istnieje tętniąca życiem społeczność entuzjastów waporyzacji, czasami przy dużej ilości dostępnych informacji znalezienie wiarygodnych źródeł może być trudne. Jeśli potrzebujesz dalszej literatury na ten temat, sprawdź ten sekcja zasobów dla dalszej inteligencji vape.

Zastrzeżenie, ze względu na obecne przepisy FDA, powinniśmy prawdopodobnie twierdzić, że nie możemy prawnie powiedzieć, że waporyzacja jest bezpieczniejsza niż palenie (ahem). FDA twierdzi również, że vaping nie jest realnym sposobem na rzucenie palenia, więc z prawnego punktu widzenia nigdy nie powiedzielibyśmy inaczej. Ostatecznie to w imieniu konsumenta jest być na bieżąco i podejmować odpowiedzialne decyzje, jak bardzo dorosły.

Ta kolumna jest częścią partnerstwa pomiędzy Inked i Parowanie.

Inked-Airvape-obraz 2