Popkultury

Siła przez atrament! Tatuaże dla koni?

Skup się na pozytywach!

Benjamin Lloyd to artysta z Nowej Zelandii, który jest najbardziej znany z podnoszenia na duchu chorych dzieci poprzez robienie im wyszukanych tatuaży z efektem szczotkowania powietrzem. Ostatnio Benjamin zabrał kompresor i pomalował go do stajni, po czym namalował tatuaż na przygnębionym koniu.

'Uwielbiam zwiększać pewność siebie koni za pomocą niestandardowego tatuażu 50 lajków i źle tatować lwa. (aerograficznie na nie na stałe) Pokój,' artysta napisał.

Artyści wiedzieli, że złapie dużo lajków od miłośników zwierząt i aktywistów. Skomentował, 'i'Czekam, aż powiedzą to niedoszli hipisi zwierząt'jest źle bla bla … ale ja'Jestem świadomy i używam bezpiecznego atramentu, a ja'jestem wyszkolony w obsłudze zwierząt, że koń jest szczęśliwy i zadowolony…”

Zanim zmiażdżysz tego gościa za „fałszywe tatuowanie” konia, spójrz na twarze tych chorych dzieci i po prostu bądź wdzięczny, że Benjamin wnosi trochę radości w ich trudne, małe życie. Końska „sprawa” może i trochę tam była, ale jego dobroczynność z dziećmi jest słuszna.

Zrzut ekranu 31.05.2017 o godz. 10.15.07

Zdjęcie za pośrednictwem kolekcji BenjaminLloyd

Konie i Chore Dzieci!

Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection Nie możemy obiecać, że koń jest zadowolony z tego procesu, ale wygląda na to, że nie odczuwa bólu. W rzeczywistości wygląda na to, że monitoruje pracę… w ten sposób, w jaki patrzymy na nasze własne tatuaże.Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection W oparciu o poprzednie zdjęcia opublikowane przez Lloyda, ten niedawny tatuaż z koniem nie jest jego pierwszą wyprawą w stronę koni.Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection Teraz to jest rękaw na nogę!Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection Rankiem po opublikowaniu tego posta Lloyd obudził się z 400 000 polubień i prawie 10 000 komentarzy. Lloyd napisał: „Wygląda na to, że wyruszam na statek kosmiczny”.Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection Lloyd mówi, że jego inspiracja do pomocy małym dzieciom pochodziła z jego własnych doświadczeń, gdy jako dziecko był zastraszany z powodu oszpecenia, które miał na dłoni w wyniku oparzenia.Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection „Dokuczano mi każdego dnia w szkole, więc naciągałam rękę i wkładałam w rękaw”; Lloyd powiedział Stuff NZ. „Po prostu stawałem się coraz lepszy, w końcu miałem szereg ludzi, którzy chcieli, żebym na nich rysował, robiłem interesy z dziećmi, wymieniając karty i kulki”.Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection Możesz nie zgadzać się z koniem

Zbierać się do pracy

Zdjęcie za pośrednictwem BenjaminLloydCollection

Nie możemy obiecać, że koń jest zadowolony z tego procesu, ale wygląda na to, że nie odczuwa bólu. W rzeczywistości wygląda na to, że monitoruje pracę… w ten sposób, w jaki patrzymy z boku, jak robimy własne tatuaże.