Ruby Rose obsadziła rolę Lesbian Batwoman!

Ona Cię ugryzie!

Batwoman powraca i jest co najmniej płynna płciowo! Zgadza się, a wokół Hollywood mówi się, że nową Bat Woman zagra 32-letnia aktorka Ruby Rose (Langenheim), lepiej znana jako Ruby Rose, australijska modelka, DJ, artystka nagrywająca, aktorka, prezenterka telewizyjna i były VJ MTV. Rose pojawiła się w centrum uwagi mediów jako prezenterka MTV Australia, a następnie kilka głośnych koncertów modelek, w szczególności jako twarz Maybelline New York w Australii. Oprócz kariery modelki współprowadziła różne programy telewizyjne w Australii.

o-RUBY-RÓŻOWY-570

Rose rozpoczęła poważną karierę aktorską od 2008 roku i rozbiła się tutaj, w Stanach Zjednoczonych, kiedy dostała główną rolę w trzecim i czwartym sezonie serialu Netflix Orange Is the New Black. Miała również duże role w filmach akcji Resident Evil: The Final Chapter (2016), xXx: Return of Xander Cage (2017) i John Wick: Chapter 2 (2017) oraz komedii muzycznej Pitch Perfect 3 (2017).

Break-Free-Ruby-Rose-Bez płci

Rose Rose wyszła jako lesbijka w wieku 12 lat. Ze względu na swoją seksualność, koleżanki ze szkoły doznały drwin i przemocy fizycznej, co doprowadziło do próby samobójczej. Była również wykorzystywana seksualnie jako dziecko przez krewnego i cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i depresję kliniczną.

[typ reklamy="powyższy obraz-1"

]

Rubinowo-Różowy-1

W odniesieniu do niezgodności płci w dzieciństwie, Rose powiedziała, że ​​​​chce być chłopcem podczas dorastania i że oszczędza pieniądze, aby fizycznie przejść z kobiety na mężczyznę.

Rubinowa-róża-pomarańczowa-to-nowa-czarna-na-Netflixie

Na szczęśliwsze czasy dla uroczej Miss Rose. Jak teraz!

Nietoperz-obsada080718

Sieć CW obsadziła Ruby Rose, by zagrała Kate Kane aka Batwoman. Postać zostanie zaprezentowana na corocznym wydarzeniu sieci DC crossover tej zimy, a sieć opracowuje również samodzielną serię wokół postaci.

31-Ruby-Rose-Nude-Sexy

Jeśli serial Batwoman zostanie podniesiony, otwarcie gejowska Rose – która identyfikuje się jako płynna pod względem płci – będzie na czele serialu telewizyjnego skupiającego się na superbohaterze LGBT. „Uzbrojona w pasję do sprawiedliwości społecznej i talent do wyrażania swoich myśli, Kate Kane wznosi się na ulice Gotham jako Batwoman, lesbijka i świetnie wyszkolona bojowniczka uliczna, przygotowana do zgaszenia kryminalnego odrodzenia upadającego miasta” – czytamy w oficjalnym dzienniku. . – Ale nie nazywaj jej jeszcze bohaterką. W mieście rozpaczliwie szukającym zbawiciela Kate musi pokonać własne demony, zanim przyjmie wezwanie, by stać się symbolem nadziei Gotham.

Main-RubyRose