Popkultury

Oto zdjęcie penisa Batmana! Nowa seria DC w pełnej frontalnej nagości!

Mroczny Rycerz Dong!

Superbohaterowie byli znani z robienia wielu rzeczy. I chociaż wielu twierdzi, że Batman nie jest prawdziwym superbohaterem – ponieważ brakuje mu prawdziwych supermocy – wciąż potrafił uratować ludność miasta Gotham przy niezliczonych okazjach, a tak naprawdę pobił niektórych niepodważalnych superbohaterów. Jednak to, czego Batmanowi może brakować w nadludzkich atrybutach, nadrabia, będąc jednym z najseksowniejszych męskich dobrych facetów w historii – i dotyczy to wielu prawdziwych aktorów, którzy go przedstawili..

Zrzut ekranu 2018-09-20 o godzinie 18.13.06

Jednak to, czego tutaj doświadczymy, jest rzadkim wydarzeniem, jeśli nie pierwszym! W tym premierowym numerze nowego miniserialu Briana Azzarello i Lee Bermejo Batman: Przeklęty ma wyjątkową scenę, w której Mroczny Rycerz ujawnia część siebie, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy… jego kutasa! Zgadza się, po dziesięcioleciach komiksów mających reputację czystych i superbohaterów utrzymujących bieliznę, bez względu na wszystko, DC wydało komiks, który w widoczny sposób przedstawia śmieci Batmana. Jednak z jakiegoś powodu został usunięty z wersji cyfrowej.

Batman-Przeklęty-Komiks-Dojrzała-Nagość

Więc co jest Batman: Przeklęty wszystko o? Cóż, z jakiegoś nieznanego powodu Batmana zapada amnezja, tylko po to, by odkryć, że Joker niespodziewanie zmarł. Teraz Batman z utratą pamięci myśli, że może zabił Jokera. Uważając, że mógł brać udział w walce z nieżyjącym już Jokerem, Batman zdejmuje kostium i każe Batkomputerowi przeskanować go pod kątem ewentualnych obrażeń, które mógł odnieść. Sekwencja pokazuje niezakłócony widok tyłka Batmana, a następnie zacieniony obraz z przodu, na którym wyraźnie widać zarys jego… śmieci!

batman_thedamned1_5hero

Kliknij tutaj aby zobaczyć to na własne oczy! Pierwszy strzał jest bezpieczny, więc jeśli ktoś patrzy na twój ekran, będziesz bezpieczny… przynajmniej dopóki nie przewiniesz w dół… by odsłonić jego penisa!

Batman-damned-nago-cenzurowana-1134671

Damned jest częścią nowej serii DC Black Label, przeznaczonej dla komiksów skierowanych do dorosłych odbiorców. Czy to oznacza, że ​​zobaczymy więcej dongów Mrocznego Rycerza??