Popkultury

Mężczyzna striptizerka dźga chłopaka kanibala w oczy ołówkiem!

Brutalny i okrutny atak!

Niektóre historie wydają się po prostu zbyt straszne i sensacyjne, aby mogły być prawdziwe. Niestety tak nie jest w przypadku tego, co ostatnio na przedmieściach Key West między dwojgiem kochanków. Nazwij to EKSTREMALNYM przypadkiem niezrozumienia swojego partnera lub po prostu zaplanuj szaleństwo, ale to, co skłoniło Justina Calhouna do zamordowania swojego kochanka, jest zdecydowanie jednym z książek!

Jest jeszcze jeden zwrot w tej historii, który przekażę wam, zanim zanurkujecie… były opóźnienia w ustaleniu, w jakim ośrodku przetrzymywania mieści się domniemany morderca Justin Calhoun, ponieważ chociaż wygląda i ma anatomię mężczyzny, stwierdza, że ​​identyfikuje się jako kobieta!

Zrzut ekranu-2012-06-10-at-3.15.14-PM

 Zdjęcie przez internalgenre

Jedno dziwne i przerażające morderstwo!

Zdjęcie za pośrednictwem nbcmiami Justin Calhoun, 23 lata (na zdjęciu powyżej) i Mark Braun, 67, wyglądali na współlokatorów mieszkających na cichej ulicy w Key West. Jednak tej nocy 14 sierpnia ulica nie była cicha.Zdjęcie za pośrednictwem pal-itemKiedyś w ciepły, wilgotny poranek tego sierpniowego dnia wybuchła kłótnia, gdy z nieznanego powodu Calhoun oskarżył Brauna (na zdjęciu powyżej) o bycie kanibalem.Zdjęcie za pośrednictwem pixabayWedług detektywów Braun zareagował chwytając pistolet i kierując go na Calhouna. Wywiązała się walka i broń wybuchła, ale nikt nie został zastrzelony.Zdjęcie za pośrednictwem cannibalholocaust To wywołało furię Calhouna, który zemścił się, chwytając za długopis i brutalnie dźgając Brauna w oczy. Co ciekawe, Braun wciąż żył, choć ledwo, po tym, jak przeszył oko.Zdjęcie za pośrednictwem pixabay „Calhoun następnie włożył kawałek połamanego drewna do ust Branna, wstał, a następnie nadepnął na kawałek drewna, aby umieścić go głębiej w gardle Branna”, zgodnie z oświadczeniem dotyczącym aresztowania, w którym cytuje Calhoun mówiącą, że chciała uciszyć Branna.Zdjęcie za pośrednictwem nbcmiami „Calhoun przyznała, że ​​\u200b\u200bwyszła poza samoobronę”. Calhoun chwycił jej plecak, trochę pieniędzy i sukienkę i wyskoczył z okna sypialni nago, jak donosi policja. Przez krótki czas była w stanie uniknąć policji, skacząc przez płoty i wspinając się po dachach.

Spokojna noc…

Zdjęcie przez nbcmiami

Justin Calhoun, 23 lata (na zdjęciu powyżej) i Mark Braun, 67 wydają się być współlokatorami mieszkającymi na cichej ulicy w Key West. Jednak tej nocy 14 sierpnia ulica nie była cicha.