Legenda tatuażu Jonathan Shaw i marynowany punk!

Odkryto marynowany punk!

Dostaniemy się do płodu w słoiku, ale zanim to zrobię, pozwól, że przedstawię BARDZO szybką biografię legendy tatuażu Jonathana D. Shawa. Jonathan urodził się 4 lipca 1953 r. Jego ojciec słynny muzyk big-bandowy Artie Shaw, a jego matką była kobieta o imieniu Doris Dowling.

W późnych latach nastoletnich Shaw zaczął pisać dla Los Angeles Free Press. Tam poznał Charlesa Bukowskiego, który wywarł wpływ na jego pisarstwo. W wieku 21 lat Shaw wyjechał z Los Angeles do Meksyku. Po podróżowaniu przez miasta portowe jako marynarz handlowy, Shaw ostatecznie osiadł w Rio de Janeiro w Brazylii, gdzie zaczął tatuować i mieszkał do powrotu do Los Angeles w połowie lat 70..

Po powrocie do Los Angeles Shaw zaczął tatuować na Long Beach Pike (znanym również jako „The Pike”), ucząc się u amerykańskiego tatuażysty Boba Shawa. Jonathan spędził tylko krótki czas na tatuowaniu w Los Angeles, Nowym Orleanie i Miami, zanim wrócił do Nowego Jorku, gdzie został przedstawiony tatuażyście Spider Webbowi.

Podczas gdy tatuowanie w Nowym Jorku było nadal nielegalne, Shaw pracował we własnym studio po umówieniu się tylko na 1st Avenue i 1st Street do 1991 roku, kiedy otworzył pierwszy publiczny salon tatuażu w Nowym Jorku, Fun City Tattoo. Znajduje się pod adresem St. Mark’s Place 94 w East Village.

Fun City obsługiwało takich klientów jak Johnny Depp, Joe Coleman (malarz), Dee Dee Ramone, Howie Pyro, Johnny Winter, Jim Jarmusch, Albert i David Maysles oraz Max Cavalera. W 2001 roku Shaw sprzedał Fun City i wrócił do Rio de Janeiro, aby skupić się wyłącznie na karierze pisarskiej.

No dobrze, a teraz co ze wstrząsniętym płodem.

Ed-Wood-ed-wood-15732792-1280-696-660x358

Zdjęcie przez youtube

Tutaj'co się stało…

Pracownicy banku LaGuardia Place w centrum Nowego Jorku znaleźli słoik zawierający płód w opuszczonej skrytce depozytowej.Pudełko pochodziło od artysty tatuażu Jonathona Shawa, który opuścił Nowy Jork 15 lat temu.Jonathon był zszokowany telefonem od detektywów z Nowego Jorku.„To stary, zabytkowy okaz medyczny” – powiedział The Post Jonathan Shaw, syn gwiazdy zespołu jazzowego Artie Shaw. „Jest w słoiku. Starsi carnie nazywaliby ich marynowanymi punkami. Teraz wszystko jest tak cholernie poprawne politycznie. Nie możesz nic mieć.Shaw powiedział, że nie widział zawartości pudełka od czasu przeprowadzki do Beverly Hills 15 lat temu.Wiedział, że bank jest zamykany i poinstruował kierownika, aby przekazał wszelkie pozycje z pola nr 625 do jego lokalnego oddziału.„Wydaje mi się, że otworzyli pudełko i przestraszyli się” – powiedział. „Już nie kolekcjonuję tego rodzaju rzeczy. Pozbyłem się skurczonych głów.”Podczas tatuowania w Nowym Jorku Shaw i Johnny Depp byli na słynnym, ale nieistniejącym już pchlim targu, gdzie podbiegł facet, który znał go jako kolekcjonera dziwnych rzeczy i powiedział: „Musisz to sprawdzić”” i powinien worek ludzkich palców.Źródła podały, że nie podejrzewano przestępstwa, ale miejski lekarz sądowy zbada zawartość słoika.

Śródmieście Bank

Pracownicy banku LaGuardia Place w centrum Nowego Jorku znaleźli słoik zawierający płód w opuszczonej skrytce depozytowej.