Kredki i Maszynki do Tatuażu! Poznaj 11-letniego artystę tatuażu!

On przyjmuje spotkania!

Honolulu Tattoo to mały, ale interesujący sklep w części Panama City, który szczyci się specjalizacją w tatuażach w stylu Normana Keitha Collinsa (aka Sailor Jerry) – stąd nazwa sklepu. Honolulu może pochwalić się również dwiema innymi ekscytującymi i dziwacznymi funkcjami. Sam sklep został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak domek na drzewie, ponieważ właściciel Ali Garcia chciał stworzyć atmosferę, która była kapryśna, zabawna i wyjątkowa. Drugim i najnowszym zastrzykiem ekscytacji jest dodanie ich najnowszego artysty tatuażu.

Zwykle sklepy z tatuażami są niedostępne dla nieletnich i nie znajdziesz w Honolulu żadnych klientów poniżej 18 roku życia. Jednak znajdziesz artystę tatuażu, który jeszcze nie uderzył w nastolatki – poznaj 11-letniego Ezraha, znanego również jako Ez The Shark, który został przyjęty jako praktykant przez Garcię.

Jak możesz sobie wyobrazić, Ezrah stał się trochę lokalną celebrytą i według Wynter Rosen, matki Ezraha: „Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mamy szereg osób zgłaszających się na ochotnika do wykonywania przez niego tatuaży, a każdy klient, którego wytatuował, był naprawdę szczęśliwy i zdumiony.”

Zrzut ekranu 2017-06-08 o godz. 10.17.34

Zdjęcie przez eztheshark

Poznaj cudowne tatuaże!

Zdjęcie via ezthesharkHonolulu Właściciel Ali Garcia jest przyjacielem rodziców Ezraha i pewnej nocy po winie i serze Ali zapytał, czy Ezrah chciałby spróbować swoich sił w tatuowaniu? „Był zaskoczony, ale bardzo podekscytowany, więc podniosłam rękę, jak dobra mama” – mówi Wynter.Zdjęcie via ezthesharkAli był pod wrażeniem talentu i entuzjazmu Ezraha i zaproponował mu praktykę. Matka Ezraha była zachwycona i bardzo wdzięczna Ali za umożliwienie jej synowi. „To rzadka okazja, gdy ktoś wkłada całe serce i duszę w nauczenie dziecka czegoś z tej powagi i widzi potencjał, jaki ma” – mówi Wynter. „On doskonale zdaje sobie sprawę, że praktykuje, uczy się i ma wszystkie umiejętności, aby być świetnym tatuatorem z praktyką”.Zdjęcie za pośrednictwem eztheshark. Podczas pisania tego utworu Ezrah wykonał ponad 20 tatuaży i ma dziesiątki godzin praktykanta zalogowanych do wypełniania kolorem na wcześniej zarysowanych tatuażach. Mama Ezraha codziennie widzi, jak jej syn staje się coraz lepszy w swoim rzemiośle. Mówi, że uwielbia robić tradycyjne tatuaże — zwłaszcza rekiny!Zdjęcie za pośrednictwem ezthesharkeztheshark Dzięki @margaritamarzo za powierzenie mi swojego pistoletu do tatuażu. Ale mamo, muszę powiedzieć, że jesteś naprawdę najlepszą mamą, jaką kiedykolwiek mogłam mieć. Jestem najszczęśliwszym dzieckiem na świecie z najwspanialszą rodziną.Zdjęcie via eztheshark Ezrah jest 11-letnim człowiekiem renesansu. Oprócz tego, że był uczniem tatuażu dla dzieci, od 2,5 roku uczył się sztuk walki, gra na pianinie i perkusji, występował w trzech spektaklach teatralnych… i oczywiście codziennie rysuje i maluje.Zdjęcie za pośrednictwem siemprequise.serpalmeraeztheshark Najlepsze wydarzyło się dzisiaj! Miałem okazję wytatuować mojemu szkolnemu nauczycielowi matematyki. Był tak podekscytowany, że zrobił sobie tatuaż, więc to był wielki zaszczyt. Gracias Carlos por ayudarme a ser mejor. Gracias @margaritamarzo por enseñarme. Gracias @cortestomas por rzuć mi wyzwanie. Dzięki mamie i tacie za całe wsparcie. ?@siemprequise.serpalmera. Przy okazji, moje buty i buty mojego nauczyciela to VANS ?⚡️??gracias @vanspty ??Zdjęcie za pośrednictwem raulfrauca Wynter opisuje swojego syna jako „starą duszę” i mówi: „Wspaniale jest widzieć, jak rozkwita w ten sposób… Będzie mógł tatuować lub uczyć, ponieważ uczy się tego wszystkiego w wieku 11 lat. To naprawdę dar”.

Jak to się wszystko zaczęło

Zdjęcie przez eztheshark

Właściciel Honolulu, Ali Garcia, jest przyjacielem rodziców Ezraha i pewnej nocy po winie i serze Ali zapytał, czy Ezrah chciałby spróbować swoich sił w tatuowaniu? „Był zaskoczony, ale bardzo podekscytowany i podniosłem rękę, jak dobra mama” – mówi Wynter.

Pierwszy tatuaż!

Ezdrasz w pracy

Zdjęcie przez eztheshark

Praca w kolorze

Zdjęcie przez eztheshark