Popkultury

Kluby ze striptizem w Nowym Jorku zostaną zamknięte! Koniec zasady 60-40 oznacza koniec chwiejnych stawów!

Koniec ery!

Połączenia taśmy. Jggle stawów. Kluby dżentelmenów. Nazywaj je tak, jak lubisz, a nawet jeśli ich nie lubisz, nie masz innego wyjścia, jak je tolerować, zwłaszcza że zyskały na popularności w latach 70. XX wieku. Od tego czasu klub ze striptizem przeszedł szereg ewolucji. Jasne, nadal można znaleźć brudne domy grindowania, w których można uzyskać trochę „dodatku” z wizytą na zapleczu i kilkoma dodatkowymi dolcami w ręku.

A u szczytu panowania Gentlemen’s Club w Nowym Jorku kluby takie jak Scores, Sapphire i Flashdancer były gorącymi miejscami nocnych klubów, z ciągłym strumieniem celebrytów z filmu, telewizji i sportu, którzy pili koktajl, podczas gdy buciki trzęsły się w tło.

sylwetka-1078483_1280

Niestety, lub na szczęście, w zależności od tego, po której stronie słupa striptizerskiego jesteś, nowojorski klub ze striptizem może być na skraju wyginięcia… lub przynajmniej stać się zagrożonym gatunkiem. okazało się, że nowojorscy właściciele drżą, że liczba klubów ze striptizem w mieście może spaść z około 20 do mniej niż 8, jeśli miasto zacznie egzekwować orzeczenie wydane w zeszłym roku, że kluby nie mogą znajdować się w dzielnicach mieszkaniowych.

dorozumiany-1507062_1920

Po wielu latach przeciągających się bitew sądowych, sędzia z Manhattanu ostatecznie orzekł w zeszłym roku, że kluby ze striptizem nie mogą już działać zgodnie z istniejącą zasadą 60-40, co pozwalało skakać stawom na utrzymanie skąpo odzianych i topless dziewczyn na scenie do 60 lat. procent klubu wykorzystano na rozrywkę „nie dla dorosłych”, taką jak restauracja. Jeden z nieudanych właścicieli klubu westchnął wymownie i oznajmił: „W zeszłym roku był ostatni hura. To koniec lat 60-40”.

pinup-148750_960_720

Następnie skomentował, że miasto nie egzekwuje kodeksu zagospodarowania przestrzennego — aż do teraz. „Młot spada na to; to tylko tygodnie lub miesiące. W Nowym Jorku działa 20 klubów typu „daj lub bierz” – to prawo może sprowadzić ich do liczby od czterech do ośmiu”.

azjatycki-1238553_960_720

Czterech nielicznych właścicieli klubów, którzy czują, że mogą pozostać w biznesie, doszło do przejęcia ziemi w celu znalezienia nowych lokalizacji. Źródła powiedziały Page Six z NY Post, że Sapphire Gentlemen’s Club na East 60th Street przejmuje dzierżawę instytucji FlashDancers na Times Square, która jest również najdłużej działającym klubem w mieście.

osoba-444681_1920

Jaką cenę Sapphire’s będzie musiał zapłacić za nową lokalizację? Wypróbuj 170 000 $ miesięcznie! Musi być dochodowym biznesem!