Drake ujawnia swój najnowszy tatuaż z portretem w hołdzie!

Możesz być zaskoczony!

Wybór tematów tatuaży, które Drake zdecydował się nanieść na swoje ciało, był kilkakrotnie kwestionowany, ale jesteśmy ostatnimi osobami, które krytykują lub oceniają kogokolwiek za wybór tatuaży. W rzeczywistości ten najnowszy tatuaż jest zgodny z jego najnowszym wyborem stylu – portretem.

Przed uzyskaniem tego najnowszego czarno-szarego portretu miał na ciele podobizny Aaliyah i Sade’a. W rzeczywistości tatuaż Sade jest jednym z dwóch poświęconych jedwabiście gładkiej piosenkarce.

My'zdradzę ci mały sekret — ten tatuaż zdarzył się prawie 6 miesięcy temu, ale do tej pory niewiele osób go widziało!

Zrzut ekranu 26.07.2017 o godz. 4.39.51

Zdjęcie przez Instagram

Sprawdź, czy dobrze zgadłeś!

Zdjęcie za pośrednictwem instagramu Drake zawdzięcza dużą część swojego sukcesu Weezy'emu, który na początku kariery podpisał kontrakt z artystą z Young Money. Khaled przyjaźni się ze wszystkimi i ma sposób, aby dostać się pod skórę.Zdjęcie za pośrednictwem instagramu Nicki i Drake wyszli razem jak członkowie komedii Our Gang, wszyscy pod opieką Wayne'a.Zdjęcie przez instagram Stary, dobry Lil Wayne!Zdjęcie przez twitter Ujęcie Drake użyte do portretu w hołdzie.

Khaled lub Wayne?

Zdjęcie przez Instagram

Drake zawdzięcza dużą część swojego sukcesu Weezy’emu, który podpisał kontrakt z artystą z Young Money na początku jego kariery. Khaled przyjaźni się ze wszystkimi i ma sposób, aby dostać się pod skórę.

Czy to Beyonce??

Zdjęcie przez Instagram

Drake zawsze twierdził, że jest wielkim fanem Beyonce, nawet przed współpracą z Bey.