Czy potrafisz dostrzec nagie samobójstwo Radeo?

Podgłosnić!

Chelsea Vittorio, lub jak większość świata zna ją jako Radeo (Suicide), jest stylistką fryzur, modelką i fotografką. Jako alternatywna modelka Radeo została nakręcona przez wszystkich najlepszych i wniosła swój niepowtarzalny styl do każdego z tych układów. Będąc fotografem, Radeo wie, czego potrzeba, aby stworzyć wspaniały obraz, a kiedy znajdzie się na tym końcu obiektywu aparatu, wykonuje to wszystkimi właściwymi ruchami!

Co prowadzi nas do tego, dlaczego jesteś tutaj dzisiaj. Przygotowaliśmy serię zdjęć i filmów, które pokażą, co mamy na myśli, gdy mówimy, że Radeo zwiększa głośność. O tak, i nie'Nie martw się, ujawnimy, która nagość to Radeo!

Zrzut ekranu 2017-05-02 o godz. 16.36.54

Zdjęcie przez Instagram

przywdziewać't Dotknij tego pokrętła!

Zdjęcie przez instagram Hej, czyja to ręka!?Zdjęcie przez instagram... ale absolutnie uwielbiamy ten widok!Zdjęcie za pośrednictwem instagrama To kombinacja, którą wszyscy kopiemy!Zdjęcie przez instagramChociaż myślimy, że może tam być diabeł!Zdjęcie przez instagramTen tyłek wystaje! Po prostu patrz' na buziaka!Zdjęcie przez instagram A może zaczniemy od pustyni.Zdjęcie za pośrednictwem instagramKocięta skłaniają nas do myślenia o czymś innym... jeśli wiesz, co mamy na myśli!Zdjęcie przez instagramZabytkowa przejażdżka i gorąca wytatuowana dziewczyna!Zdjęcie przez instagram Ledwo jestem w stanie ochronić nas od tego nagiego dna piękna!Zdjęcie via instagramPiękno pokryte pięknym atramentem!Zdjęcie przez instagram Uwielbiamy te świńskie ogony!Zdjęcie przez instagramMusisz przyznać, że oba wyglądają bardzo apetycznie!Zdjęcie przez instagram Zajrzyj do prywatnego świata Radeo.Zdjęcie przez instagramMamy wrażenie, że nie jest bardzo...Zdjęcie przez instagramTo z pewnością zaprasza nas naZdjęcie przez instagramKiedykolwiek słyszałeś ten termin,Zdjęcie przez instagramAle wiedziałeś o tym, prawda!

Tyłki w górę!

Zdjęcie przez Instagram

Hej, czyja to ręka?!?

Mały tyłek wideo!

Zdjęcie przez Instagram