Popkultury

20 KURWA. WYTATUOWANE I SEKSOWNE MODELE! Pozytywność ciała to najlepsza rzecz, jaka się wydarzyła w ciągu ostatnich 50 lat!

Bad Ass Ink i Bangin’ Body!

Przez wiele lat kobiety, które nie wpadały w szczupłą, wysportowaną i szczupłą sylwetkę, były uważane za niezdrowe i nieatrakcyjne. Nie mówimy, że wszyscy tak się czuli, ale jestem cholernie pewien, że media traktowały te kobiety jako obywatelki drugiej kategorii, jeśli chodzi o ich atrakcyjność fizyczną. Na szczęście niektóre z nich się zmieniły, a kobiety wszystkich kształtów i rozmiarów znajdują się w oku mediów.

Naturalnie duże tyłki, hipisowskie biodra i jędrne piersi zostały uznane za nowe seksowne części ciała. Po raz kolejny dla niektórych może to być nowość, ale dla wielu z nas większe zawsze było lepsze!

Zrzut ekranu 2018-10-02 o godzinie 14.00

Zdjęcie przez alivixwhite

Oto 20 dziewczyn, które to założyły!

Zabytkowe piękno!i promień słońca.Zdjęcie za pośrednictwem alivixwhiteWygląd!Sprawdź ją na TwitterzeZ wszystkimi właściwymi krzywymi!https://www.instagram.com/jordyn_ryder/Czy mogłaby być najpiękniejszą modelką na Instagramie?Ta dziewczyna ma WSZYSTKO!Flashowanie jej zasobów.Tak!Zdjęcie za pośrednictwem alivixwhiteTak, to Alivix!Chętnie wybierzemy jedną z Albami!I wielokolorowe włosy. Kochamy to!Zdjęcie za pośrednictwem tabriamajors Graced na stronach magazynu Sports Illustrated SwimsuitPo prostu przepięknie!Edgar Allen ma dobry widok!Zdjęcie za pośrednictwem tabriamajors Warto jeszcze raz spojrzeć!Cielęta to mają!Potrafię zrobić tę listę bez ujęcia Bretanii!

Va VA Va Voom!

Zabytkowe piękno!