Pojazdy

Limitowana edycja Jaguara C-X75

Brytyjski producent luksusowych samochodów ogłosił, że rzeczywiście wyprodukuje C-X75. Wyprodukowanych zostanie tylko 250 pojazdów z limitowanej edycji, z których większość będzie wyposażona w 4-cylindrowy silnik hybrydowy z turbodoładowaniem. Wygląda jednak na to, że Jaguar pozostanie wierny oryginalnej koncepcji, z kilkoma wybranymi mikroturbinami do pakowania, aby napędzać tył podczas jazdy rakietą.

Oprócz energii elektrycznej odprowadzonej przez silnik hybrydowy, każda z turbin wypompuje 95 koni mechanicznych, pomagając temu pojazdowi osiągnąć prędkość 100 km/h po zatrzymaniu w zaledwie 3 sekundy. Supersamochód będzie oferowany zarówno w wersji z kierownicą po lewej, jak i prawej stronie, co oznacza, że ​​będzie dostępny na rynkach całego świata. Ponadto CX-75 będzie wysoce spersonalizowany, co oznacza, że ​​klienci będą mieli możliwość wyboru dowolnego koloru i wykończenia wnętrza. Jeśli szukasz ubezpieczenia samochodu wysokiej jakości, powinieneś sprawdzić odnowienie ubezpieczenia samochodu.

Jaguar robi odważny krok w przyszłość, ogłaszając produkcję Project C-X75 – supersamochodu najnowocześniejszego, który będzie jednym z najszybszych i niskoemisyjnych pojazdów na świecie.