Piękno

Fryzury na długie włosy

Jeśli chodzi o fryzury na długie włosy, style inspirowane ikonografią zawsze są niezwykle modne. A jeśli kochasz klimat, nie martw się, zawsze możesz wybrać romantyczne, miękkie fale i dziki, glamowy wygląd tej inspirującej dekady. Poza tym nadal modne są retro fryzury na długie włosy, zwłaszcza krótkie fryzury (które były niezwykle popularne w latach 20.) lub wiele fryzur inspirowanych Amy Winehouse, z jej obszernymi włosami i ciekawymi spinkami.

Styl plażowej fali, dla tych, którzy kochają wolność lat 60. z nutką ponowoczesności, to kolejny ciekawy wybór, szczególnie na lato. A jeśli mówimy o latach 60., nie możemy zapomnieć o całkowicie gładkim, japońskim stylu z piękną grzywką (prawdziwą bohaterką tej osobliwej fryzury). Pamiętaj jednak, że wybrane przez Ciebie fryzury na długie włosy powinny zawsze odzwierciedlać Twoją osobowość i indywidualny styl. Starannie dobieraj kolory, zastanów się kim jesteś i gdzie jesteś w swoim życiu… i nie zamykaj kreatywności poza domem!

Kolory i więcej

Kolory pozwalają bawić się długimi włosami jak nic innego. Pomyśl o pasmach i odcieniach, wybierz nietypowe kolory, takie jak żółty, zielony, fioletowy, niebieski i pomarańczowy. Upewnij się, że twoje kolorowe pasma tworzą silny kontrast, ziarnisty, z resztą włosów, a na pewno zostaniesz zauważona. Możesz także ułożyć pasma w intrygujący sposób, aby wyglądały jak drogocenne kamienie, ukryte, ale zawsze widoczne, gdy się poruszasz.

Jeśli zdecydujesz się na blond fryzury, prawdopodobnie powinieneś odrzucić platynę, chyba że naprawdę ci się to podoba. Wybierz dyskretne odcienie, jak ciepły, delikatny bursztyn, baw się refleksami i odcieniami, używaj delikatnych lekkich pociągnięć, postaw na naturalny wygląd. Jeśli lubisz bawić się włosami latem, wiedz, że fryzury wet look na długie włosy są nadal niezwykle modne. A jeśli masz kręcone włosy, nie przejmuj się zbytnio, potargane loki i naturalny wygląd nigdy nie wyjdą z mody.

Wybierz swój własny styl

Niektórzy ludzie uwielbiają fryzury na długie powietrze, ponieważ są zachwyceni ideą swobodnego spływania włosów na ramiona. Minimalistyczne lub dzikie fryzury na długie włosy mogą być idealnym rozwiązaniem, jeśli jesteś wolnym duchem. Jednak prawdą jest również to, że eleganckie koki i klasyczny francuski warkocz wciąż są bohaterami jednych z najpiękniejszych fryzur na długie włosy.

Ty ustalasz zasady, tworzysz swój własny styl. Wyjdź poza etykiety i stereotypy, bądź zabawny i odważny. Możesz przeszukać sto lat fryzur na długie włosy w ciągu jednego roku, zmieniając się w zależności od nastroju lub w zależności od pory roku. Nie bój się używać dodatków i zmieniać kolorów, jeśli chcesz. Daj się poprowadzić swojej kreatywności: to będzie piękna podróż.