Piękno

50 pomysłów na makijaż na Halloween, które pokochasz

Zbliża się Halloween; ludzie mogliby poczuć świąteczną atmosferę w powietrzu. Podczas gdy dzieci marzą o zabawie w cukierek albo psikus, dorośli mogą spodziewać się pokazu kostiumów i makijażu, które mogą przemienić ich twarze w różne postacie w przerażający sposób. Halloweenowy makijaż staje się jedną z powszechnych czynności związanych z Halloween, ponieważ w przedstawianiu tych postaci jest tyle zabawy i kreatywności.

Patrząc na swoją garderobę, jesteś gotowy, aby wyjść z efektownym kostiumem lub przerażającym makijażem na Halloween? Dziś przyniosłam Wam mnóstwo inspiracji z tymi pomysłami na makijaż na Halloween na jedno z najlepszych świąt w tym roku! Cieszę się, że w tej kolekcji znajdziesz dużo kreatywnego soku.

Sprawdź więcej pomysłów na Halloween.

45 pomysłów na dekorację na Halloween

45 przykładów makijażu zrób to sam na Halloween

30+ kreatywnych pomysłów na Halloween

50 fajnych pomysłów na paznokcie na Halloween

Fajne pomysły na kostiumy na Halloween

Halloweenowy makijaż świata fantasy

Fantastyczny świat

Zamień swoją twarz i ciało w tajemniczą fantazję, próbując niesamowitego makijażu Halloween, który przedstawia czarne nietoperze lecące z lasu do rozgwieżdżonego nieba. Brwi, oczy i usta płynnie wtapiają się w krajobraz. Kolor peruki służy do zaakcentowania motywu wzoru.

Niebieska galaktyka Halloweenowy makijaż

Niebieska galaktyka

Niesamowity makijaż na Halloween z peruką w tym samym kolorze. Galaktyczne gwiazdy są rozpryskiwane od twarzy do ramion przy użyciu starej techniki rozpryskiwania farby.

Halloweenowy makijaż rąk potwora

Ręce potwora

Przerażające ręce potwora wspinają się z ciała na twarz, okropny makijaż na Halloween.

Uroczy Mystique Halloweenowy makijaż

Urocza Mistyka

Drzewna sieć z rozgwieżdżonymi kropkami na niebieskim płótnie, niesamowity makijaż Halloween inspirowany Mystique.

Dwie twarze postaci Mii Halloween makijaż

Dwie twarze postaci Mii

Połowa ludzkiej twarzy połączona z na wpół martwą białą twarzą ducha. Czerwona połówka wargi kontrastuje z białą połową, dzięki pomadce w płynnym lakierze. Praca charakteryzuje się prostymi, szkicowymi liniami i silnym kontrastem.

Topiony makijaż na Halloween z podwójną twarzą

Stopiona podwójna twarz

Połączone dwie twarze, jedna topi ludzka twarz, a druga jest martwa w popiołu. Niesamowity makijaż na Halloween inspirowany surrealizmem, choć przerażający wyglądem.

Symulowany makijaż Halloween w 3D

Symulacja 3D

Niesamowity makijaż na Halloween zamienia ludzką twarz w symulowany kawałek cięcia 3D. Miękki kąt brwi i ombre cień do powiek podkreślają białe linie dekoracyjne. Niebieska powierzchnia wygląda jak plac zabaw na dyniowej krainie.

Pochowana popielata twarz Halloweenowy makijaż

Pochowana popielata twarz

Popielata twarz wygląda przerażająco jak zakopane zwłoki. W sprayu brokatów zaczyna ujawniać odrodzenie. Niesamowity makijaż na Halloween.

Balonowy wampirMakijaż na Halloween

Balonowy wampir

Upiorny wygląd wampira ma zakrwawione duże usta i ostre zęby. Artystka kończy stylizację 2 czerwonymi liniami na policzku i soczewkami kontaktowymi. Świetnym pomysłem jest przywiezienie czerwonych balonów na imprezę.

Elfia czarownicaHalloweenowy makijaż

Czarownica elfów

Mistyczny makijaż wiedźmy zawiera ciężkie proste brwi i nieuchwytne elfy na temat jasnego gwiaździstego świata. Piękny pomysł na makijaż na Halloween.

Halloweenowy makijaż Cukierek albo psikus

Cukierek albo psikus, dziewczyna

Wybierasz fajny wygląd cukierka albo psikusa dla dziewczyny? Seksowna warga z uroczym ustnikiem, ciężką prostą brwią, latającymi motylami i zawieszkami do kolczyków itp. tworzy dynamicznie fajny makijaż na Halloween.

Halloweenowy makijaż kota z Cheshire

Kot z Cheshire

Szukasz makijażu z postaci z anime, inspirowany kotem z Cheshire makijaż na Halloween może być dla Ciebie. Dramatycznie przesadzone usta i zęby wyglądają strasznie, a subtelna kocia brew jest urocza i przypomina o swojej tożsamości.

Upiorny makijaż Zombie Halloween

Upiorny Zombie

Zadymione oczy i zakrwawiony podbródek zmieniają dziewczynę w żywego trupa. Nawet ładne, miękkie brwi i maleńkie latawce nie wystarczą, by przywrócić jej życie.

Czarne lustro Złamana twarz Halloweenowy makijaż

Czarne lustro

Jest to kawałek niesamowitego makijażu Halloween inspirowanego Black Mirror. Połamana twarz z rozbieżnymi żyłkami to metafora ducha z 2 warstw piekła.

Halloweenowy makijaż o strukturze plastra miodu

Duch o strukturze plastra miodu

Dobrym pomysłem jest noszenie makijażu ducha na imprezę Halloween z twarzą pełną plastra miodu i pszczół, absolutnie przerażający wygląd dla opiekunów.

Halloweenowy makijaż Ghost Coraline

Duch Koralina

Kolejna żądna przygód postać z anime inspirowana makijażem na Halloween. Widmowe żyły, brwi w kształcie litery S i szkieletowe ciało to złowrogi świat, gdy guziki przyszyte są nad oczami.

Mozaika Dziewczyna Halloween makijaż

Mozaika Dziewczyna

Lubię wypróbować sztukę dekoracyjną w makijażu na Halloween. Wszystko czego potrzebujesz to nie płytki mozaikowe, ale zestawy do makijażu, takie jak paleta do makijażu, tusz do rzęs, epicka kredka do tuszu.

Topiące się świece Halloweenowy makijaż

Świece topiące

Mózg oświetla świeca, by świecić słabym światłem. Jej twarz ocieka woskiem. Wygląda na inspirujący pomysł na makijaż na Halloween.

Fałszywy makijaż twarzy na Halloween

Fałszywa twarz

Niezwykle łatwo jest sfałszować twarz, przedstawiając kontury wzdłuż sfałszowanej twarzy. Nie musisz nawet przekształcać brwi, oczu i ust, aby stworzyć efekt iluzji. Jeśli nie lubisz pokazywać ludziom na imprezie, jak się czujesz, wypróbuj makijaż Fake Face na Halloween. A potem stawiasz fasadę.

Czterotwarzowy makijaż na Halloween

Cztery twarze

Od świecącego świata przez ciemną noc po twarz z małymi czerwonymi plamkami, makijaż na Halloween wcale nie jest przerażający z wyglądu. Uwielbiam wspaniały projekt.

Halloweenowy makijaż czaszki

Twarz czaszki

Przestrasz się makijażem inspirowanym czaszką na Halloween. Czarno-białe soczewki kontaktowe dodają duszy upiornemu wyglądowi.

Ognisty Dany Halloweenowy makijaż

Ognisty Dany

Jest to postać z Gry o Tron inspirowana makijażem na Halloween. Gorąca czerwona skóra i palące czoło przedstawia bohatera, który jest odporny na ogień, nawet ognisty smok zieje w jej stronę ogniem.

Halloweenowy makijaż UFO Alien

Obcy UFO

UFO i kosmici są dobrymi elementami, aby stworzyć poczucie tajemniczości. Kolory peruk, gwiazd i lasu podkreślają ton fantazji.

Halloweenowy makijaż czerwonego klauna

Czerwony Klaun

Cienka rzęsa z cieniem ciemnoczerwonego krwawienia wzdłuż całej wargi. Pomarańczowo-czerwona peruka pasuje tylko do tonu.

Szkielet Lady Halloween makijaż

Szkieletowa Pani

Pojawia się w ciemnym cieniu ze wspaniałymi sztucznymi klejnotami, brokatami i peruką pasującą do tonu. Wspaniały makijaż na Halloween!

Rainbow Half-face Halloweenowy makijaż

Tęczowa połowa twarzy

Dowcipny wyraz twarzy wyciśnięty przez jej palce. Tęczowa półtwarz to najlepsza uwaga dla dziewczyny.

Halloweenowy makijaż Glow Galaxy

Blask Galaktyki

Ponad połowa twarzy jest pomalowana olśniewającymi gwiazdami galaktycznymi i kultowym symbolem na czole. Niesamowite jest to, że płynnie przechodzi w ciemność.

Przerażająca maska ​​na oczy Halloween makijaż

Przerażająca maska ​​na oczy

Ta sztuczna rana i czarna maska ​​na oczy są absolutnie przerażające i przerażające na imprezie. Idealnie dodaje latające ptaki, które wnoszą cuda do makijażu Halloween.

Halloweenowy makijaż Galaxy Water

Galaktyczna Woda

Magiczny pomysł na połączenie oceanu z niebem. Genialny makijaż na Halloween sprawia, że ​​ludzie czują atmosferę połączenia.

Szkieletowa panna młoda Halloweenowy makijaż

Szkielet Panny Młodej

Gnijąca Panna Młoda Tima Burtona zainspirowała wiele odtworzeń szkieletowych narzeczonych, zwłaszcza szkieletowych. w dziedzinie kostiumów i makijażu. Kobiecy makijaż zawiera elementy szkieletu całego ciała. Szkieletowa suknia jest znakomicie stworzona z dodatkiem motyli, aby wzmocnić jej symboliczne znaczenie „dusza lub umysł”. Zęby pół czaszki są przerażające i łączą się z galaktycznym niebem z błyszczącą płynnością, co daje inne uczucie. Kolor wieńca ślubnego pasuje do ciemnego motywu.

Halloweenowy makijaż twarzy Junkie

Twarz ćpuna

Prawie cała twarz jest równomiernie pomalowana na metaliczny styl. Kolor brwi i ust idealnie dopasowuje się do odcienia. To, czego nie mogę tutaj przeoczyć, to maleńka ikona serca namalowana pod okiem, która jest dodatkową ozdobą do makijażu na Halloween.

Gnijąca Panna Młoda Halloweenowy makijaż

Gnijąca panna młoda

Mieszanka ponurego i wspaniałego wyglądu jest ozdobiona przepięknymi kwiatami, soczewkami kontaktowymi na Halloween, granatową peruką i przerażająco zaprojektowanymi paznokciami.

Krwawy Halloweenowy makijaż klauna

Krwawy klaun

Krwawa rana i przesadnie gęsta rzęsa są podkreślone w makijażu klauna. Oszałamiający kawałek w upiornym sezonie.

Halloweenowy makijaż Rose Witch

Różana wiedźma

Szkarłatna czerwień napierśnika i nakrycia głowy ozdobionego kwiatami róży kontrastuje z bladą popielatą twarzą. Obraz martwej wiedźmy tęskniącej za pięknem.

Halloweenowy makijaż ducha czaszki

Duch czaszki

Przerażający duch ma usta czaszki aż do szyi. Noszę soczewki kontaktowe, jej zły wygląd sprawia, że ​​cierpnie moje ciało.

Halloweenowy makijaż czaszki oceanu

Czaszka oceanu

Topienie kosmosu Halloweenowy makijaż

Przestrzeń topnienia

Halloweenowy makijaż pół twarzy

Pół twarzy

Halloweenowy makijaż z krajobrazem oceanu

Krajobraz oceanu

Halloweenowy makijaż Wonder Woman

Cudowna kobieta

Inspirowany komiksem makijaż na Halloween zmienia cię w zaciekłą kobiecą superbohaterkę. Makijaż nakreślony prostymi konturami jest dowodem umiejętności zawodowych artysty.

Bleeding Pennywise Halloweenowy makijaż

Krwawiący Pennywise

Fałszywy cień Halloweenowy makijaż

Fałszywy cień

Skóra Zegar Halloween makijaż

Pokrojona twarz

Niesamowita iluzja optyczna przyniesiona przez makijaż na Halloween jest niesamowita. Artysta stworzył specjalny efekt iluzji poprzez płynne użycie koloru i odcienia. To, co widzisz, nie jest tym, co tu dostajesz, co czasami zdarza się w życiu.

Halloweenowy makijaż pół twarzy

Topienie zegarów

Trzy topniejące zegary są widoczne na twarzy jako maska ​​na oczy i na ramionach. Halloweenowy makijaż był najwyraźniej inspirowany obrazem hiszpańskiego malarza surrealisty Salvadora Dali, Trwałość pamięci.

Geometryczny makijaż na Halloween

Pół twarzy

Topiąca twarz kapie. Dwie półtwarze w innym piekle.

Mozaika Siatki Halloweenowy makijaż

Siatki mozaiki

Sztuka mozaiki to tradycyjna forma sztuki utrzymująca inspirujących artystów i kreacje. Od podstaw w starożytnej Grecji, przez współczesną mozaikę, po nowoczesny wystrój wnętrz, sztuka abstrakcyjna zawsze mogła wywołać ożywienie zainteresowania artystów. Teraz nadszedł dzień makijażu. Halloweenowy makijaż z geometrycznymi kratkami to idealny pomysł dla osób, które stawiają na abstrakcyjny styl artystyczny.

Halloweenowy makijaż Neon Skull

Neonowa czaszka

Maska czaszki, zęby oraz cień do powiek pomalowane są świecącymi odcieniami neonu. Efekt fluorescencji jest zdecydowanie wyjątkowy, gdy pojawiasz się na imprezie Halloween.

Halloweenowy makijaż rany żył

Zranione żyły

Cyna Kobieta Halloween makijaż

Cyna Kobieta

Ten kawałek to doskonałe przeformułowanie inspirowane postacią z Cudownego Czarnoksiężnika z Krainy Oz, sprawia, że ​​kobieta wydaje się srebrzysta i metaliczna. Symbol serca i puszka na głowie podkreślają motyw przygody fantasy.

Halloweenowy makijaż Galactic Space

Przestrzeń Galaktyczna

Artystka zamienia kobietę w kosmitę przez Halloweenowy makijaż o czystym wyglądzie twarzy i wyrafinowanym galaktycznym umyśle.

Brokatowy makijaż na Halloween

Brokatowy Spadek

Co sprawia, że ​​makijaż na Halloween jest komiksowy? Kolorowe blond włosy, zastanawiający cień do powiek czy opadający brokat?

Rainbow Kropelki Halloweenowy makijaż

Tęczowe kropelki

Rainbow może oznaczać most łączący niebo z ziemią. W umyśle wizażysty może wyglądać jak kropelki pod okiem lub wargą. Genialny makijaż na Halloween sprawia, że ​​wygląda wesoło.