Piękno

40 pomysłów na ślubne wzory paznokci

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu kobiety. To dzień, w którym należy zmienić nowy rozdział i rozpocząć nowy początek. Każdy może mieć swój wymarzony ślub, jeśli zostanie starannie zaplanowany. Zaplanowałeś temat ślubu, sukni ślubnej i dodatków, a co z Twoim projektem paznokci? Uwierz, że jest to coś, czego panna młoda nigdy nie zapomni.

Kolor jest pierwszą kwestią, która ma na celu mieć piękne paznokcie. Jak wybrać idealny kolor na ślubne paznokcie? Twój wybór koloru powinien odzwierciedlać Twoją osobowość i motyw przewodni ślubu. W kulturach zachodnich biel jest nadal dominującym kolorem ślubu. Tradycja białego ślubu jest powszechnie przypisywana temu, że królowa Wiktoria wybrała białą suknię ślubną na jej ślubie z księciem Albertem w 1840 r..

Biel reprezentuje niewinność, pełnię i doskonałość. Jest to idealny motyw jako odrodzenie nowego życia i stworzenie wszystkiego, co umysł może sobie wyobrazić. Nawet na małym płótnie z paznokciami niekończące się inspiracje wzorami, białe koronki, płatki śniegu, kwiaty itp., wszystkie wspaniałe wzory.

Czerwony to również wybór na ślubne paznokcie. Czerwień z dużą energią tworzy ciepły i pobudzający nastrój na weselu. Dziś, podczas gdy panny młode uwielbiają dekorować swoje paznokcie błyszczącymi dodatkami, wygląda na to, że stylizacja paznokci jest prosta i czysta. Jeśli szukasz inspiracji dla swoich ślubnych paznokci, oto kolekcja 40 najlepszych pomysłów.

Nowoczesne japońskie paznokcie ze świetnymi detalami na ślub

Eleganckie koronkowe paznokcie z francuskimi tipsami

Baw się kryształowymi błyskami! Idź efektownie z płatkiem śniegu na paznokciach tu i tam.

 

Paznokcie ślubne z elegancką koronką i diamentowymi zdobieniami.

Kołysz paznokcie w tych efektownych zestawach do paznokci! Bardzo zabawny wzór, który łączy kryształowe koraliki, kwiatowe ozdoby i duże kokardki. Bądź pewny, że wejdziesz do pałacu weselnego z tymi wzorami paznokci i rozbujasz je na całym świecie!

 

 

białe paznokcie o neutralnej i koronkowej teksturze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biała koronkowa sztuka paznokci

Biała koronkowa sztuka paznokci