Piękno

35 wzorów paznokci z marmuru wodnego

Patrząc na zdobienia paznokci z marmuru wodnego, malowanie wydaje się trudne i skomplikowane. Prawda jest taka, że ​​jest to łatwiejsze niż myślisz! Wszystko czego potrzebujesz to odpowiedni sprzęt i gotowe! Podobnie jak w przypadku innych projektów zdobienia paznokci, tworzenie własnego stylu marmuru może początkowo być mylące. Jednak dzięki praktyce będziesz w stanie uzyskać wybrany wzór i kontrolować przepływ marmuru wodnego.

Piękno zdobienia paznokci z marmuru wodnego polega na tym, że wzory są tak wyjątkowe i ładne. Nigdy nie możesz znaleźć jednego wzoru takiego samego jak drugi. Woda jest w ciągłym ruchu, więc wzory, które tworzysz na wodzie, różnią się od siebie na każdym gwoździu. Jeśli interesuje Cię posiadanie odbiegających od normy paznokci, które pasują do Twojej przypadkowej i zmieniającej się osobowości, to zdobienie paznokci z marmuru wodnego jest dla Ciebie idealne.

Ten projekt zdobienia paznokci jest również przyjemny do oglądania i tworzenia. Możesz tworzyć własne wzory w wielu różnych kolorach, które możesz łatwo łączyć. Nie ma potrzeby drobiazgowego malowania, aby stworzyć ten mały szczegół, ponieważ w projekcie zdobienia paznokci z marmuru wodnego przepływ wody wykona całą pracę za Ciebie.

Pomyśl o tym jako o uzyskaniu skomplikowanych projektów w możliwie nieskomplikowany sposób. Twórz zabawne i szalone wzory z Marble Nail Art design

  Rzeczy, których potrzebujesz:

 • pojemnik wypełniony wodą butelkowaną
 • kilka kolorów lakierów do paznokci, które chcesz połączyć
 • tkanki
 • zmywacz do paznokci
 • taśma
 • lakier do paznokci dla twojej bazy
 • bezbarwny lakier do top coatu
 • waciki bawełniane
 • czysty ręcznik
 • czyste wykałaczki
 • nożyce
 • szybkoschnący lakier do paznokci

Metoda:

Zacznij od pomalowania paznokci lakierem bazowym. Ma to na celu ochronę paznokci przed nakładaniem się na nie warstw lakieru. Możesz wybrać dowolny kolor. Na początek możesz wybrać wyraźny kolor, aby dodać do niego prawie dowolny kontrastujący kolor. Jeśli chcesz, możesz spryskać szybkoschnący spray, aby przyspieszyć proces.

Następnie po wyschnięciu pomaluj, na początek idealny byłby biały lakier do paznokci. Pomaluj dwiema warstwami, aby upewnić się, że płaszcz nie zetrze się łatwo.

Przyklej taśmę klejącą na skórze wokół paznokci. Ma to na celu zapobieganie przyklejaniu się lakieru do skóry podczas malowania na marmurowym wzorze paznokci. Kolejną rzeczą, o której należy się upewnić, jest to, że taśma nie powinna również przyklejać się do paznokci. Gdy tak się stanie, zakłóci to wzór marmurowych paznokci, ponieważ niektóre części wyjdą jako białe. Będziesz miał trudności z naprawieniem wzoru, gdy to nastąpi.

Teraz zaczyna się zabawna część, czas zaprojektować wzór na misce z wodą. Zacznij od nałożenia lakieru do paznokci na pędzelek i trzymaj go 1 centymetr nad środkiem brzegu wody. Następnie delikatnie postukaj pędzelkiem, aż pasta kapie do wody. W tym momencie możesz wybrać inny kolor i wykonać ten sam krok. Robiąc to wielokrotnie, jesteś w stanie stworzyć wzór koła na wodzie.

Aby poszerzyć wzór, weź wykałaczkę i zamieszaj w wodzie wodę otaczającą lakier do paznokci. To z kolei sprawi, że pierścienie się rozszerzą. Uważaj i nie pozwól wykałaczce dotknąć lakieru, bo wzór zostanie zakłócony.

W przypadku gwoździ z kwiatami umieść wykałaczkę na trzecim pierścieniu poza wzorem. Przeciągnij go w kierunku środka lakieru do paznokci. Zrób to z drugiej strony, aby stworzyć kształt kwiatu na wzorze. Teraz, gdy twój wzór jest gotowy, następnym krokiem byłoby nałożenie go na paznokcie.

Zanurz palec pod kątem 45 stopni. Trzymaj palec w wodzie podczas używania wykałaczki i rozwałkuj nadmiar wzoru z wody. Ostrożnie wyjmij palec z wody, aby nie zniszczyć wzoru.

Aby projekt pozostał taki, jak jest, spryskaj szybkim suchym sprayem lub po prostu zostaw go do wyschnięcia. Po wyschnięciu zdejmij taśmę z palca i za pomocą waty zamoczonej w zmywaczu do paznokci usuń nadmiar farby, która utknęła na skórze. Uważaj na wyciąganie jakichkolwiek części w pobliżu naskórka, ponieważ może to przypadkowo wpłynąć na wzór.

Ostatnia część to zamalowanie projektu lakierem bezbarwnym i gotowe! Po prostu powtórz te kroki na innych paznokciach i pochwal się swoim nowym, unikalnym wzorem z wodnego marmuru!

Nail Art - Serce Wody Marmur - 14

Marmurowe zdobienie paznokci w kształcie serca i kwiatka z biało-czerwonym lakierem.

Płatki wodnego marmuru z połyskiem brokatowym

Urocza sztuka z marmuru wodnego inspirowana sztuką paznokci w kombinacji kolorów białych, różowych żółtych, pomarańczowych i fioletowych.

Płatek Water Marble Nail Art-30

Perfekcyjnie ukształtowany kwiatowo-marmurowy detal zdobienia paznokci w kolorach czarnym, różowym i fioletowym zwieńczony srebrnymi posypkami.

Gorąca woda marmurowa sztuka paznokci-5

Bardzo kolorowy i żywy marmurowy motyw do zdobienia paznokci w kolorach niebieskim, fioletowym, żółtym, zielonym i pomarańczowym zmieszanych ze sobą, tworząc losowe kształty.

Manicure z francuskiego marmuru wodnego 9

Perfekcyjne tipsy z marmuru wodnego w kolorze matowej bieli perłowej i fioletowego lakieru pokryte srebrnymi koralikami.

Marmurowy wzór w kształcie kwiatka w połączeniu fioletu, czerwonego fioletu i pomarańczowego lakieru.

Water Marble Nail Art-2

Bardzo urocza i efektowna stylizacja paznokci z białym i barwinkowym lakierem na niebieskim płaszczu bazowym i przezroczystych koralikach.

Swirl Water Marble Nail Art-7

Ten projekt zdobienia paznokci z marmuru wodnego jest bardzo kreatywny w tworzeniu białych wirujących wzorów na wierzchu gradientowego koloru bazowego.

Swirl Water Marble Nail Art-25

Kolejny efekt wirującego marmurowego zdobienia paznokci w neonowych kolorach na tle czarnego lakieru bazowego.

Water Marmur Nail Art-3

Niesamowicie wyglądająca stylizacja paznokci w abstrakcyjny wzór na czarnym lakierze bazowym

Water Marble Nail Art-6

Ten projekt zdobienia paznokci z marmuru wodnego może z łatwością przypominać słodkie kolory gumowatych niedźwiedzi ze względu na dziwaczną kombinację kolorów.

Water Marble Nail Art-8

Bardzo ładny marmurowy wzór w kwiaty z białymi kropkami i kwiatowymi detalami na miedzianej bazie do polerowania

Water Marmur Nail Art-15

Radykalny i szykowny wzór zdobienia paznokci z marmuru wodnego w kolorze białym, niebieskim i zielonym niebieskim wzorem tworzącym przecinające się linie.

Water Marble Nail Art-17

Zygzakowaty wzór zdobienia paznokci z marmuru wodnego w czarnym lakierze na różowo-niebieskim gradientowym kolorze bazowym.

Water Marble Nail Art-18

Ognisty i zdecydowanie wyróżniający się, ten projekt zdobienia paznokci bawi się kombinacją kolorów pomarańczowego, białego i czarnego.

Water Marble Nail Art-20

Wzór z wodnego marmuru w bąbelki z czarnym lakierem na gradientowym tle.

Water Marble Nail Art-21

Kwiatowe zdobienia paznokci z marmuru wodnego z użyciem białych, fioletowych i różowych lakierów do paznokci.

Water Marble Nail Art-22

Projekt zdobienia paznokci z marmuru wodnego w kolorach różowym, żółtym i niebieskim.

Water Marble Nail Art-23

Dodaj charakteru swojemu marmurowemu zdobieniu paznokci, dodając srebrne iskierki na wierzchu abstrakcyjnego wzoru.

Bardzo ładny wzór z motywem kwiatowym z marmuru wodnego z akwamarynem, fioletowym i różowym lakierem do paznokci.

Water Marble Nail Art-27

Niesamowicie wyglądająca stylizacja na paznokcie w kwiatowe wzory w odcieniach od ciemnej do jasnej leśnej zieleni i srebrnym pyłem na wierzchu.

Water Marble Nail Art-28

Cukierkowy wzór zdobienia paznokci z marmuru wodnego w kolorze różowym, niebieskim, pomarańczowym i zielonym.

Water Marble Nail Art-29

Lekki, ale elegancki wzór zdobienia paznokci z marmuru wodnego z użyciem kolorów baby pink, barwinka i bieli.

Water Marble Nail Art-31

Przyciągające wzrok połączenie matowego i wodnego marmuru zdobienia paznokci z łososiem i jasnożółtymi lakierami do paznokci.

Water Marble Nail Art-32

Baw się różnymi kolorami dzięki temu marmurowemu wzorowi do paznokci w kolorze różowym, żółtym, pomarańczowym i niebieskim.

Water Marble Nail Art-34

Dodaj dram do swojego gradientowego motywu zdobienia paznokci, dodając paski białego marmurowego lakieru do paznokci.

Akwarela Water Marble Nail Art-12

Pomaluj swoje paznokcie w abstrakcyjne kolory, używając wzorów zdobienia paznokci z marmuru wodnego w kolorze niebieskim, błękitnym i fioletowym.

Water Marble Nail Art-35

Dodaj blasku swojemu motywowi czwartego lipca dzięki biało-czerwono-niebieskiemu wzorowi z marmuru wodnego w kwiaty.

paznokcie z wodnego marmuru-1

Spraw, aby Twoje paznokcie gradientowe były idealne, dodając wzory zdobienia paznokci z marmuru wodnego za pomocą czarnego lakieru i tworząc wzory kwiatowe.

Streszczenie Water Marble Nail Art-11

Nie ma to jak przekształcenie paznokci w osobiste dzieła sztuki z wzorem z marmuru wodnego, używając bieli jako koloru bazowego i czerni jako ociekających detali.

Streszczenie Water Marble Nail Art-26

Uwielbiasz efekt rozpryskanej farby na paznokciach? Możesz to łatwo zrobić za pomocą efektów zdobienia paznokci z marmuru wodnego.

Czarno-biały marmur wodny Nail Art-19

Twórz białe, wirujące wzory do swojego projektu zdobienia paznokci z marmuru wodnego i pomaluj je na paznokciach w przeciwieństwie do czarnego koloru bazowego i ciesz się efektami.

Petal Water Marble Nail Art-13

Pastelowy wzór zdobienia paznokci w kształcie kwiatowym,

APARAT CYFROWY OLYMPUS

Ożyw swoje paznokcie kombinacją żółtych, fioletowych i czerwonych lakierów stworzonych z wodnych zdobień z marmuru i srebrnego pyłu na wierzchu.

Water Marble Nail Art-33

Po prostu wykonaj wzory kwiatowe za pomocą niebieskiego i różowego lakieru i dodaj niebieskie koraliki na wierzchu, aby uzyskać efekt.