Piękno

30 wyjątkowych fryzur ślubnych

Każdy najdrobniejszy szczegół musi być perfekcyjny w najważniejszym dniu Twojego życia. Nie zapomnij pomyśleć o swoich włosach! Jeśli chodzi o fryzury ślubne, jest wiele możliwości: ekstrawaganckie, glamour, klasyczne, modne, aby móc dobrać idealną fryzurę. Trzeba jednak dokładnie przemyśleć suknię, którą założymy, kształt twarzy i styl ceremonii. Jeśli na przykład zdecydowałeś się na ślub w stylu vintage lub rustykalny, pozwól włosom swobodnie opadać na ramiona, wybierz styl „hipisowski”. Możesz też zapleść włosy, coś eleganckiego, ale prostego, może dodać kwiat lub dwa. Noszenie włosów w kok też byłoby w porządku.

 

Jeśli masz krótkie włosy, możesz pomyśleć o „rozczochranych” fryzurach ślubnych, o ile unikasz sztywności lub stylu vintage, po prostu dodaj odpowiedni klips (upewnij się, że pasuje do twojej sukienki i makijażu). A co z prostym welonem biegnącym przez twoje włosy? Jeśli lubisz fryzury ślubne w stylu retro, to byłoby całkiem idealne.

 

Jeśli wybrałeś białą sukienkę, ale nadal chcesz czegoś oryginalnego, możesz się rozpuścić: miękkie fale, tiara, elegancka spinka do włosów, kwiaty… czy możesz to sobie wyobrazić? Bardzo romantyczny. A na klasyczny ślub wybierz welon i załóż kok. Klasycznie rzeźbiony kok jest zawsze bardzo stylowy i elegancki, a jeśli chcesz czegoś bardziej seksownego, zawsze możesz wybrać kok flamenco. Jeśli masz krótkie włosy, możesz bawić się małymi lokami ozdobionymi małymi kwiatkami, o ile pasują do bukietu.

 

Fryzury ślubne, jak widać, podążają za niezwykle niejednorodnymi i różnorodnymi trendami. Możesz wybrać coś romantycznego, z delikatnymi nutami vintage, klasycznego lub minimalistycznego. Nigdy też nie zapominaj, że możesz grać różnymi stylami. Możesz je mieszać, tworzyć własną fryzurę, coś, co odzwierciedla Twoją osobowość. Na przykład możesz zdecydować się na bułkę, która pozwoli Ci wyeksponować i uwydatnić linie i kształty twarzy i szyi, a następnie ustawić ją wysoko lub nisko, dodając kwiaty, welony lub cokolwiek, co uważasz za odpowiednie dla Ciebie. Zdobienia, loki, motywy kwiatowe: puść wodze fantazji. I pamiętaj, że biel nie jest jedynym kolorem, o którym powinieneś pomyśleć. Baw się też kolorami, o ile bukiet, sukienka i fryzura łączą się elegancko. To najważniejszy dzień TWOJEGO życia: Ty decydujesz. I… gratulacje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

piękna fryzura ślubna-600