Obrazy

Piękne obrazy Dana Dos Santosa

Trujący sen

Dan Dos Santos to utalentowany malarz, który dobrze rysuje od najmłodszych lat. Dan uczęszczał do Szkoły Sztuk Wizualnych w latach 1996-2000 i ukończył najwyższą klasę z tytułem B.F.A. dyplom z ilustracji i otrzymał w tym roku nagrodę „Special Achievement” w moim kierunku.

Nagie miasto

Praca Dana obejmuje różne gatunki, w tym powieści, komiksy i filmy. Pracował dla takich klientów jak Disney, Universal Studios, Boeing Aircraft, Saatchi & Saatchi, Scholastic Books, The Greenwich Workshop, Penguin Books, Random House, Tor books, UpperDeck, Wizards of the Coast i DC Comics.

Martwe panowanie

Dan był laureatem wielu nagród. Niedawno otrzymał srebrny medal od Spectrum w 2010 roku, nagrodę Jacka Gaughana 2007 dla najlepszego wschodzącego artysty i został zwycięzcą nagrody Chesley za najlepszą okładkę w miękkiej okładce 2007 roku. Jego ilustracje znalazły się na pierwszym miejscu listy bestsellerów New York Times wymieniać wiele razy. Oprócz niezależnych ilustracji, Dan współprowadzi również serię pokazów instruktażowych o nazwie „Art Out Loud”.

Dzika strona

Księżyco nazwie

Blackbladeblues

Piękna przyjaźń

Wojownik

Wtz

Zrodzony z duszy

Łaska

Dan dos Santos zielony

Obszar polowań

Miodowe słowa

Skrzyżowane kości

Nith

Dan dos santos doppelgangster

Dan dos Santos obce tango

Trolle uwaga

Zobacz stronę internetową