Obrazy

Obrazy Michaela i Inessy Garmash

Michael Garmash urodził się w 1969 roku w Ługańsku na Ukrainie. Zaczął malować w wieku trzech lat i rozpoczął formalną edukację w wieku sześciu lat w Lugansk Youth Creative Center. W 1987 roku ukończył szkołę średnią w Ługańskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych iw następnym roku zaczął tam nauczać. W latach 1989-1991 służył w wojsku, a w 1992 rozpoczął studia na Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu.

Inessa Kitaichik urodziła się w 1972 roku w Lipiecku w Rosji. Od wczesnego dzieciństwa specjalizuje się w balecie, gimnastyce i muzyce. Inessa uczęszczała na zajęcia we wszystkich trzech dyscyplinach, a po ukończeniu szkoły muzycznej i baletowej w wieku piętnastu lat wstąpiła do Ługańskiej Szkoły Sztuk Pięknych. W wieku siedemnastu lat została przyjęta jako najlepsza w tym roku licencjat do Ługańskiej Państwowej Szkoły Sztuk Pięknych

Po ślubie Michael i Inessa zaczęli razem pracować, tworząc obrazy, witraże, mozaiki i rysunki. Wystawiali w Szwecji, Francji, Rosji, Ukrainie, Belgii i Finlandii. Nadal pracują z córką Poliną jako modelką i od czasu do czasu włączają się w swoje kompozycje.