Muzyka

INKED MUZYCY WHATANGIESAYS: LAUREN SANDERSON

Lauren_Sanderson_Main_Press

 Kiedy ludzie używają hashtagu #girlboss — nie jestem pewien, czy wiedzą, jak to jest BYĆ szefową, tak jak robi to Lauren Sanderson. Po prostu przeczytaj jej pochwały, a szybko zobaczysz, że ta dziewczyna pracuje ciężej niż wszyscy inni… i to się całkowicie opłaca.

Jej wydana przez siebie EPka „Spaces” trafiła na pierwsze miejsce na iTunes R&Lista albumów B, a w zeszłym roku wyprzedała niezależną, zarezerwowaną trasę koncertową po 18 miastach…. Tak, jak „na własną rękę” bez etykiety. Jednak jej ciężka praca bardzo się opłaciła i niedawno podpisała kontrakt z Epic records.

Ma również 200 tys. obserwujących na wszystkich platformach społecznościowych i podobno wysyła ręcznie pisane listy do fanów, którzy do niej piszą. Dziewczyna ma również własny internetowy sklep z używanymi rzeczami, www.woahitsathriftshop.com.

Sposób na bycie ponadprzeciętnym, Lauren!

Najlepszą częścią Lauren jest jej przesłanie, że jest „celowo szczęśliwa” i naprawdę jest sobą – jej tatuaż na ramieniu, który brzmi: „kto tworzy sztukę w ten sposób?” mówi o własnym poświęceniu tego.

„Ten tatuaż jest właściwie inspirowany przez Mike’a Posnera'wiersz "piosenka z Pitbullem". W wierszu mówi o tym, że obudził się na e-mail od swojej wytwórni płytowej, który chciał, żeby nagrał piosenkę z Pitbullem — powiedzieli Mike’owi, że jego część jest już napisana. Mike odpowiada w wierszu, "kto w ten sposób tworzy sztukę?" Ten cytat jest przypomnieniem, aby zawsze traktować priorytetowo moją własną formę wypowiedzi i nigdy nie stawać się "wypełnij puste miejsce" typ artysty. Ponadto, [by] być swoim własnym myślicielem i własnym typem twórcy – lubię ten sposób myślenia” – mówi.

Wygląda na to, że przeznaczeniem Lauren było: “Zapisane w gwiazdach” z tym tatuażem: „Myślę, że najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że kilka tygodni temu występowałem w LA, a Mike był tam w tłumie, spotkaliśmy się i wymieniliśmy kontakty i inne rzeczy. Pokazałem mu później swój tatuaż i powiedziałem, jak bardzo ten wiersz mnie zainspirował, mogłem powiedzieć, że to było dla niego wyjątkowe. Zdecydowanie nie spodziewałbym się, że nadejdzie, kiedy wytatuowałem sobie ten tatuaż rok temu.

Lauren_Sanderson_2

Więcej o Lauren Sanderson:

Instagram | Świergot | SoundCloud | Facebook | Sieć

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co mówi:

Instagram