Lista

Zobacz wideo przedstawiające węża, który wymiotuje żywego węża!

Zdecydowanie bardziej obrzydliwe niż jedzenie!

Indie to co najmniej wyjątkowe miejsce. Dzikie zwierzęta, takie jak węże, można znaleźć pełzające po mieście, podczas gdy nie tak dzikie zwierzęta, jak (święte) krowy, mogą swobodnie wędrować po ulicach, powodując koszmarne korki. Wróćmy jednak do węży. Ostatnio pojawiło się mnóstwo filmów przedstawiających węże z wybrzuszonymi brzuchami po spożyciu – połknięciu w całości – pewnej liczby zwierząt i niestety czasami ludzi.

Cóż, ten najnowszy film jest dość wyjątkowy. To prawda, że ​​zawiera dużego węża, martwe zwierzę spożywane na żywo oraz żołądek węża. Jednak zamiast wideo dokumentującego węża spożywającego upiorny lunch, wąż ten zwraca swoją wciąż żywą ofiarę!

Zrzut ekranu 2018-09-24 o 18:38.04

Zdecydowanie bardziej obrzydliwe niż jedzenie!

Niezidentyfikowana osoba w Kannur, Kerala, nakręcił zaskakujące wideo przedstawiające węża, którego spotkał w chwastach przed swoim domem. Facet wyciąga węża z chwastów i wydaje się, że początkowo myślał, że wąż nie żyje. Wyciąga go na swój podjazd. Zły ruch, bo wtedy wąż ujawnił, że wciąż żyje. A jak on to zrobił? Według magazynu Reptiles: „Jeśli zwierzę jest zestresowane lub przestraszone, na przykład przez potencjalnego drapieżnika, pełny żołądek utrudnia walkę lub ucieczkę. Następnie zwraca swój pokarm, tym samym opróżniając żołądek, co znacznie ułatwia aktywność.”I wydaje się, że właśnie to wydarzyło się tutaj. Wąż najwyraźniej tylko trawi, co może zająć wężowi nawet kilka dni. W tym czasie często niewiele się ruszają. Jednak odrobina stresu, na przykład spotkanie z drapieżnikiem – a może człowiekiem z kijem i aparatem – może wywołać odruchową sesję rzygania.

Zły ruch!

Niezidentyfikowana osoba w Kannur, Kerala, nakręcił zaskakujące wideo przedstawiające węża, którego spotkał w chwastach przed swoim domem. Facet wyciąga węża z chwastów i wydaje się, że początkowo myślał, że wąż nie żyje. Wyciąga go na swój podjazd. Zły ruch, bo wtedy wąż ujawnił, że wciąż żyje. I jak on to zrobił??

Według magazynu Reptiles: „Jeśli zwierzę jest zestresowane lub przestraszone, na przykład przez potencjalnego drapieżnika, pełny żołądek utrudnia walkę lub ucieczkę. Następnie zwraca swój pokarm, tym samym opróżniając żołądek, co znacznie ułatwia aktywność.”

WIDEO!