WIDEO! Źle pobity szczeniak czołga się na ganek nieznajomych.

Dzielny mały szczeniak!

Był Dzień Matki 2015 w Topeka w stanie Kansas, kiedy kobieta otworzyła swoje drzwi i była zszokowana, gdy zobaczyła umierającego szczeniaka pitbulla na jej progu. W rzeczywistości mały szczeniak był tak mocno pobity i posiniaczony, że kobieta nie była pewna, czy pies jeszcze żyje… potem powoli machnął ogonem. Wciąż żył, ale ledwo.

Oprócz siniaków pies miał rany szarpane na twarzy i szyi. Był w strasznym stanie, a kobieta czuła się bezradna, jak się nim opiekować. Wystąpiła z prośbą o pomoc, na którą odpowiedziała firma Unleashed Pet Rescue.

To, co następuje dalej, to wzruszająca opowieść.

Pies znaleziony na smyczy na werandzie

 Zdjęcie przez youtube

Wyjdź z chustek.

Zdjęcie na youtube Nawet po tym, jak trafił do szpitala ratunkowego, odwiedzała go codziennie. „To musi być najgorsze emocjonalne uczucie, jakie kiedykolwiek mogło się pojawić”. Jak ktoś mógł to zrobić i pozwolić, żeby tak się stało?”Zdjęcie za pośrednictwem youtubeJax (imię, które nadał mu personel) przeszedł szereg procedur, w tym operację usunięcia martwej tkanki i osuszenia dużego ropnia na głowie. W rzeczywistości usunęli z tego obszaru 12 uncji ropy.

Nie mogła go opuścić.

Zdjęcie przez youtube

Nawet po tym, jak został umieszczony w szpitalu ratunkowym, odwiedzała go codziennie. „To musi być najgorsze emocjonalne uczucie, jakie kiedykolwiek mogło się pojawić”. Jak ktoś mógł to zrobić i pozwolić, żeby tak się stało?”

Wzruszające wideo

Zdjęcie przez youtube

Published
Categorized as Lista