Lista

To są najbardziej szalone i głupie motywy morderstwa

Poza racjonalnym myśleniem

Czy naprawdę istnieje jakiś solidny powód do morderstwa? Może samoobrona. A może gdyby to był Hitler. Ale zdradzająca cię żona jest podstawą do rozwodu, a nie zakończenia jej życia. Ktoś cię odciął w korku? Nie warto, bracie.

Chociaż wiemy, że czasami ludzki umysł pęka, a racjonalne myślenie schodzi na drugi plan, niektórzy z tych zabójców wydawali się cierpieć na choroby psychiczne, które powodowały, że ich ciągi myślowe się zaburzały. My'opowiadają o nazistach, obsesjach celebrytów i nie tylko.

Źródło: Frenzel/Shutterstock

Źródło: Frenzel/Shutterstock

Źródło: Frenzel/Shutterstock

Nieleczona choroba psychiczna może prowadzić do śmiertelnych konsekwencji

Źródło: Biuro prokuratora stanowego hrabstwa DuPageCandace-Brito-i-Vanesa-Zavalamężczyzna trzymający papier toaletowy zbliżający się do toaletymłody chłopak celujący pistoletem w kameręseryjny morderca Richard Chase zdjęcie strzeleckiezły mężczyzna jadący z wściekłości na drodzemichael dunn zdjęcie mugshotbrenda ann spencer zdjęcie mugshotkobieta ręka trzyma kartę kredytowązrzut ekranu matrycyaleksendra tobiaszzdjęcie smukłego mężczyzny

Robert Lyons

Źródło: stan hrabstwa DuPage's adwokat's Biuro

W dzisiejszych czasach Norman Bates wydawał się być rozpieszczany przez matkę zbyt długo.

W 2011 roku 39-letni Robert Lyons rozbił butelkę na głowie matki. Następnie dźgnął ją w plecy tak mocno, że ostrze noża się złamało. To było't wystarczy dla Lyonsa: wziął kolejny nóż i ciągle ją dźgał. A na dodatek obrzucił ją środkami czyszczącymi.

Dlaczego ktoś miałby tak bardzo nienawidzić swojej matki? Nie kupiłaby mu biletów Skybox na koncert Avril Lavigne.

Curtisa Reevesa

W 2014 roku 71-letni emerytowany policjant z Tampy i jego żona byli w kinie. Poprosili parę przed nimi, aby przestała pisać. Nastąpiła bójka, a Reeves podobno wyciągnął pistolet i zastrzelił dwie osoby przed nim. Obie ofiary zostały przewiezione do szpitala, gdzie wkrótce zmarł mąż. Pisał do swojej 3-letniej córki.

Cichy ale zabójczy

W 2012 roku w Ohio 16-letnia Shaakira Dorsey była z grupą swoich koleżanek, gdy jedna z nich puściła bąka. Oczywiście, jak większość nastolatków, Dorsey zaczyna dokuczać młodej dziewczynie.

Nikt nie lubi się dokuczać, ale ta dziewczyna zeszła na głęboką wodę i zaczęła atakować Dorsey, bijąc ją na śmierć.

Jenelle i Marvin Potter

W 2012 roku Billy Payne Jr. i jego dziewczyna Billie Jean Hayworth zaprzyjaźnili się z Jenelle Potter na Facebooku. Jenelle była zdenerwowana, ale z jakiegoś powodu to naprawdę obraziło jej ojca. Był tak poruszony tą sprawą, że on i Jamie Lynn Curd zamordowali Payne’a i Haywortha, pozostawiając ich małe dziecko pokryte krwią.