Tatuaże w organach ścigania mają nową szansę

Stare i nowe zasady dotyczące tatuaży w egzekwowaniu prawa

armia2

Z biegiem lat tatuaże stały się bardziej akceptowane w naszym społeczeństwie iw zawodzie, który ktoś wybrał. Już nie tylko fryzjerzy czy barmani z dumą prezentują tatuaże na rękawach lub za uchem. W dzisiejszych czasach można znaleźć autorytety bujające w rękawie.

Jeśli chcesz zrobić karierę w stróżach prawa i masz tatuaże, które można ukryć pod ubraniem, masz szczęście. Oto lista popularnych zawodów organów ścigania, które przyjmują wytatuowanych kandydatów, z pewnymi wyjątkami dotyczącymi tatuaży wymienionych poniżej.

armia3

Korpus piechoty morskiej Marine Corps wydał nową politykę w 2016 roku, która została zaktualizowana w odniesieniu do widocznych tatuaży, zgodnie zKorpus piechoty morskiej. Jak wspomniano,

„Marynarzom zabrania się wykonywania tatuaży na głowie, szyi, w jamie ustnej, nadgarstkach, kolanach, łokciach i dłoniach, z wyjątkiem jednego tatuażu na jednym palcu o szerokości nie większej niż trzy ósme cala”

„Marines mogą wykonać tylko jeden tatuaż na przedramieniu, który musi znajdować się co najmniej jeden cal poniżej środka łokcia i dwa cale powyżej kości nadgarstka”.

„Maryjnie mogą mieć autoryzowany tatuaż zespołu, pojedynczy tatuaż lub kolekcję tatuaży, które mogą być przykryte ręką żołnierza piechoty morskiej z wyciągniętymi palcami i połączonymi kciukiem z boku dłoni”.

„Widoczne tatuaże na górnej części nogi mogą rozciągać się w dół i wokół nogi ze wszystkich stron nie bliżej niż dwa cale powyżej środka kolana, gdy noga jest wyprostowana, ale nie może być większa niż ręka poszczególnego marine z palcami wyciągniętymi i połączonymi z kciukiem spłukać bok dłoni”.

„Marines mogą zrobić tylko jeden tatuaż na dole nogi, który musi znajdować się co najmniej dwa cale poniżej środka kolana. Marines mogą mieć autoryzowany tatuaż zespołu, pojedynczy tatuaż lub kolekcję tatuaży, które mogą być przykryte ręką marine z wyciągniętymi palcami i połączonymi kciukiem z boku dłoni.

Pamiętaj, że jeśli któryś z marines naruszy te nowe zasady, będzie mógł dokończyć swoją wycieczkę, ale nie będzie mógł zrobić kolejnej. Jednak zmiana ta nie dotyczy żadnego marine, który był tam przed wprowadzeniem nowej polityki. Ale wszyscy marines, zwłaszcza nowicjusze, muszą być informowani i edukowani przez swoich dowódców na temat nowej polityki tatuażu.

Armia8

AFP PHOTO/Johannes EISELE (źródło zdjęcia powinno brzmieć: JOHANNES EISELE/AFP/Getty Images)

Armia5

Armia USA Polityka tatuaży dla armii amerykańskiej jest podobna do zasad Marines z kilkoma bardziej szczegółowymi punktami zgodnie z ichTatuaż & Instrukcja ciała, a także ich podręcznik dotyczący modyfikacji ciała. Jak wspomniano,

„Przykłady okaleczeń ciała obejmują między innymi:

 • rozwidlenie języka (rozszczepienie języka)
 • Pomiary uszu (powiększone otwory w płatku ucha, które nosisz. Pomiary uszu (powiększone otwory w płatku ucha, które są poza rozmiarem otworu dla konserwatywnych użytkowników kolczyków nie więcej niż 16 mm), nie więcej niż 1,6 mm)
 • Nienaturalne kształtowanie zębów Nienaturalne kształtowanie zębów
 • Wskazywanie ucha (lub elfing)
 • Wertykulacja (cięcie w celu stworzenia celowego bliznowacenia)
 • Modyfikacje nadwozia w celu zawieszenia Modyfikacje nadwozia w celu zawieszenia (zawieszenie na hakach nadwozia) (zawieszenie na hakach nadwozia)”

Żołnierze, którzy służyli przed wprowadzeniem nowej polisy, pozostają nienaruszeni, jednak jeśli zdecydują się na nowy tatuaż, nowa polisa będzie miała również zastosowanie do nich. Jak podano w instrukcji,

„Polityka jest jednakowa dla przystąpień i obecnych Żołnierzy;

 • Obecni żołnierze mogą zachować wcześniej autoryzowane tatuaże (dziadek).
 • Przedefiniowane nieprzyzwoite tatuaże
 • Dodano ograniczenia dotyczące lokalizacji nieautoryzowanych tatuaży
 • Obecne tatuaże żołnierzy zostaną udokumentowane w rejestrach online w celu ochrony
 • Żołnierze z tatuażami dziadka i pomoc we wdrażaniu tej polityki i pomoc we wdrażaniu tej polityki”

Armia6

Siły Powietrzne Z drugiej strony Siły Powietrzne odrzuciły większość przepisów zgodnie z:Wojsko.pl. Chociaż tatuaże na szyi, głowie, skórze głowy, twarzy, ustach i języku są nadal zakazane, „zasada 25 procent”, która ograniczała tatuaże obejmujące więcej niż jedną czwartą widocznej części ciała, została wyeliminowana.

armia4

Nowi lotnicy mogą uzyskać dowolny rozmiar na klatce piersiowej, ramionach, nogach i plecach, o ile nie jest to obraźliwy i nieprzyzwoity tatuaż w ramach wytycznych. WedługAirForce.com,

„TATUAŻE, MARKI I PIERCINGI

Lotnicy podlegają surowym wymogom i ograniczeniom dotyczącym modyfikacji nadwozia. Jeśli planujesz wykonać tatuaż lub inne modyfikacje ciała, przed kontynuowaniem dokładnie zastanów się nad umiejscowieniem, rozmiarem i zawartością. Zabronione jest wykonywanie tatuaży, znaków towarowych lub kolczyków na ciele, które naruszają porządek i dyscyplinę lub mogą zdyskredytować Siły Powietrzne, zarówno w mundurach, jak i bez nich. Obejmuje to modyfikacje, które są nieprzyzwoite lub promują dyskryminację seksualną, rasową, etniczną lub religijną. Nawet jeśli zostanie naprawiony, nadmierne blizny powstałe w wyniku usunięcia tatuażu również mogą być dyskwalifikujące. Tatuaże nie są jednak całkowicie dyskwalifikujące. Nie ma ograniczeń rozmiaru ani obszaru dla autoryzowanych tatuaży na klatce piersiowej (poniżej otwartego kołnierza), plecach, ramionach i nogach. Tatuaże, znaki i oznaczenia na ciele są zabronione na głowie, szyi, twarzy, języku, ustach i skórze głowy. Tatuaże na dłoniach są ograniczone do jednego tatuażu pierścieniowego z jednym paskiem, na jednym palcu, na jednej ręce.”

Armia7

por. komdr. Charles Fenno Jacobs (1904-1975) dla US Navy

(Zdjęcie: © Ogólne Akta Fotograficzne Departamentu Marynarki Wojennej. Narodowa Administracja Archiwów i Akt)

nasza Marynarka Wojenna Marynarka Wojenna wydała nowy zestaw zasad, który wszedł w życie 30 kwietnia 2016 r. i daje najwięcej swobody, jeśli chodzi o tatuaże w organach ścigania, zgodnie zCzasy marynarki wojennej. Żeglarze mogą wytatuować sobie rękawy, nadgarstki, a nawet ręce i szyję lub za uchem, jeśli jest małe, nie większe niż 1 cal. Jak stwierdzono, nowa polityka pozwoli żeglarzom na:

„Miej wiele lub duże tatuaże poniżej łokcia lub kolana, w tym nadgarstki i dłonie, skutecznie umożliwiając tatuaże na rękawach, które można zobaczyć nawet podczas noszenia mundurów z krótkim rękawem."

Granatowy1

Zdjęcie: The LIFE Picture Collection.

"Mieć jeden tatuaż na szyi, w tym za uchem, i nie może przekraczać 1 cala długości lub wysokości w jednym lub obu kierunkach. Żeglarze z widocznymi tatuażami będą teraz kwalifikować się do rekrutacji na służbę lub wiodących rekrutów w obozie treningowym w Great Lakes w stanie Illinois. Te trudne zadania często dają żeglarzom przewagę w zdobywaniu rangi. “

policjant1

Policjant Służąc w swoim stanie jako funkcjonariusz policji, musisz głównie przestrzegać zasad egzekwowania prawa wymaganych dla korpusu piechoty morskiej i armii amerykańskiej, jednak nadal możesz mieć znacznie więcej swobody, jeśli chodzi o resztę swojego ciała. Jako oficer (to też różni się w zależności od stanu) zwykle nie jesteś ograniczony rozmiarem, ale projektem i znaczeniem tatuażu, a także lokalizacją (ręce, szyja, tatuaże na głowie są niedostępne)..

policjant2

zdjęcie zrobione przez Mikey B

WedługTim Dees, emerytowany policjant z Departamentu Policji w Reno i profesor wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

„Zasady różnią się w tym zakresie. Wydaje się, że niektóre wydziały zezwalają na tatuaże z pełnym rękawem, o ile nie ma obraźliwych treści (swastyki, rasistowskie obelgi, nieprzyzwoite słowa lub obrazy itp.), a niektóre w ogóle nie pozwalają na żadne widoczne tatuaże”.

gliniarze3

zdjęcie zrobione przez Michael Counihan

Published
Categorized as Lista