Lista

Tatuaże narządów płciowych – czego się spodziewać

Pięć rzeczy, które należy wiedzieć przed wykonaniem tatuażu narządów płciowych

Tatuaże nadal znajdują swoją drogę, obejmując cały krajobraz ludzi's ciała. Od stóp do głów, tam's brak miejsca na ciele możesz'Tatuaż w kształcie litery T. Więc jeśli ty'Jeśli jesteś jednym z tych ryzykantów i uzależnionych od adrenaliny, którzy chcą rozważyć tatuaż narządów płciowych, oto pięć rzeczy, o których warto pomyśleć. I tak, dobrze zgadłeś – PAIN jest zdecydowanie zaangażowany.

Najważniejszym aspektem jest znalezienie odpowiedniego artysty. Ktoś, komu ufasz (OCZYWIŚCIE) i kimś, kogo czulibyście się swobodnie będąc nago. Ale co najważniejsze, ktoś, kto wcześniej tatuował intymne części ciała, zarówno na mężczyznach, jak i kobietach.

Prośba o tatuaż narządów płciowych, a przez to rozumiemy penisa lub pochwę, jest nadal prośbą, którą prawdopodobnie rozważyłyby tylko niektóre gwiazdy porno lub ludzie, którzy są na scenie BDSM. Ale obszar łonowy jest dość popularny. Głównie przez kobiety.

genitalia01

Biorąc prywatną wycieczkę

Zdjęcie przez facebook Cóż... nie ma tu zbyt wielu opcji. W przypadku kobiet najbardziej popularne są okolice łonowe, ale oczywiście można też wytatuować zewnętrzne wargi sromowe lub srom. Jednak projekty do wyboru mogą być ograniczone. W przypadku mężczyzn obszar łonowy byłby opcją, chociaż niewielu mężczyzn wydaje się o to prosić, chyba że jesteś już w pełni objęty. Ale najbardziej popularne są penis i moszna. Jednak sfera prywatna ma swoje trudności, ponieważ skóra jest inna niż inne części ciała.Zdjęcie za pośrednictwem PininterestInfection - Jak w przypadku każdej innej lokalizacji tatuażu, wykonanie tatuażu może również grozić infekcją. Wszystko to zależy od różnych czynników, takich jak czystość artysty, Twoja rutyna higieniczna i jak dobrze się goi. Ale ponieważ w okolicy narządów płciowych występuje więcej tarcia, a także płynów ustrojowych, ryzyko infekcji jest znacznie wyższe. Mając to na uwadze - a raczej nie - masz jakiekolwiek kontakty seksualne przez co najmniej dwa tygodnie lub kiedy czujesz, że twój tatuaż jest w pełni zagojony. Blizny- Ponieważ skóra na dole jest dużo cieńsza (szczególnie na twoim penisie), ryzykujesz powstanie bliznowców na tatuażu. Co może mieć również wpływ na wrażliwość Twojego penisa (oczywiście jeśli jesteś mężczyzną). Tymczasowo-stała erekcja - znana również jakoZdjęcie przez Flickr To oczywiście boli. Jak większość tatuaży. Ale ponieważ ten obszar jest bardziej wrażliwy, a skóra o wiele cieńsza, zwłaszcza jeśli jest to twój penis lub srom, będziesz miał na nim więcej czucia. Więc jeśli nie masz innych tatuaży i uważasz ten za swój pierwszy, pomyśl jeszcze raz. I może zachowaj to miejsce na później.Zdjęcie przez YoutubeMając to, ty i twój artysta musicie czuć się z tym komfortowo. Jednak tym bardziej ty, jeśli jesteś kobietą. Ale nawet jako mężczyzna możesz czuć się nieco nieswojo, jeśli inny mężczyzna pracuje nad twoimi śmieciami. Upewnij się więc, że znasz artystę, ufasz mu/jej i czujesz się w 100 procentach komfortowo, że osoba jest właściwa do tej pracy.Zdjęcie za pośrednictwem Tattoo AuthorityTa część jest prawdopodobnie najważniejsza. Jak dbać o swój nowy tatuaż narządów płciowych. Cóż, niewiele różni się od innych miejsc na ciele (chyba że to twoje usta). Ale chcesz, aby obszar był czysty i suchy, ale nie przesadzaj też z czyszczeniem. Jest to procedura podobna do przekłuwania narządów płciowych, unikaj gorących kąpieli i publicznych basenów, palenia, aktywności seksualnej, śpij wystarczająco dużo i dobrze się odżywiaj, a Twój tatuaż powinien się zagoić bez komplikacji. Poufna wskazówka ze strony europejskiej to

Lokalizacja – gdzie to umieścić?

Zdjęcie przez facebook

Cóż… nie ma tu zbyt wielu opcji. W przypadku kobiet najbardziej popularne są okolice łonowe, ale oczywiście można też wytatuować zewnętrzne wargi sromowe lub srom. Jednak projekty do wyboru mogą być ograniczone.

W przypadku mężczyzn obszar łonowy byłby opcją, chociaż niewielu mężczyzn wydaje się o to prosić, chyba że jesteś już w pełni objęty. Ale najbardziej popularne są penis i moszna.

Jednak sfera prywatna ma swoje trudności, ponieważ skóra jest inna niż inne części ciała.