Lista

Sara X Mills mówi o bolączkach chirurgii plastycznej

Tylko dlatego, że zabieg jest kosmetyczny, nie'nie mam na myśli'jest bezpieczny?…

Chirurgia plastyczna przeszła w ostatnich latach długą drogę. W dzisiejszych czasach procedury są nie tylko bardziej zaawansowane, ale zmiana wyglądu poprzez pójście pod nóż stała się akceptowaną częścią naszej kultury ze stosunkowo niewielkim piętnem. Podczas gdy chirurgia plastyczna była kiedyś postrzegana jako powierzchowne zabiegi dla żon trofeów i gwiazd porno, jest teraz uznawana za to, czym jest – po prostu inny sposób na wyrażenie swojego prawdziwego ja poprzez swój wygląd.

Technologia chirurgii plastycznej znacznie się rozwinęła na przestrzeni lat, ale to nie znaczy, że zawsze jest bezpieczna. Pomimo tego, że chodzenie pod nóż stało się coraz bardziej powszechne (ośmielę się powiedzieć, rutyna?), nie zawsze okazuje się, że obraz jest idealny. Jak w przypadku każdej procedury medycznej, zawsze istnieje ryzyko. Jedną z osób, które rozumieją to ryzyko z pierwszej ręki, jest Sara X Mills (znana również jako SaraOnTheInternet) – i jest otwarta na swoją walkę.

Sara X Mills Flexing Polecane

Źródło: Instagram @saraontheinternet

Źródło: Instagram @saraontheinternet

Sara X Mills' historia jest naprawdę przerażająca

Sara X Mills je głupie zdjęcieSara X Mills Po operacji w bandażuSara X Mills niebieskie włosyBiustonosz sportowy Sara X Mills i herbataSara X Mills przed i po explatSara X Mills napina biceps

SaraWInternecie

Źródło: Instagram @saraontheinternet

Sara X Mills zbudowała przez lata całkiem spory internet i łatwo zrozumieć, dlaczego. 30-letnia celebrytka i modelka z mediów społecznościowych ma żywą osobowość, robi wspaniałe zdjęcia i (oczywiście) pali gorąco, ale jakieś sześć miesięcy temu Sara zrobiła coś, co wywołało u niej wiele brwi – przeszła operację plastyczną.

Zaczynają się problemy

W poście na blogu z 12 września 2016 r. na swojej stronie Patreon Sara wyjaśniła dokładnie, dlaczego wróciła pod nóż, aby zmienić swoją ukochaną (przez fanów) sylwetkę. Według Sary problemy zaczęły się natychmiast po jej pierwszej implantacji…

Zdrowy wybór

Teraz ona'Sześć miesięcy po operacji i znowu się wypowiada. Sara publikuje zdjęcia swojego nowego ciała, afiszując się z jej mniejszą klatką piersiową – bliznami i tak dalej. Ono'jest naprawdę piękna. Zaufanie, jakie dało jej przejęcie kontroli nad swoim zdrowiem i ciałem, jest co najmniej inspirujące.

Powyżej Sara tuż po operacji eksplantacji…