Rzeczy, o których należy pomyśleć przed przekłuciem

Pomyśl zanim przebijesz!

Ruben Martinez od ponad siedmiu lat wybija ludzi z Alien Modification Professional Piercing w San Diego w Kalifornii. Można się założyć, że w tym czasie widział to wszystko. Zna wszystkie nakazy i nie'ts, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju przekłuwanie.

Martinez wie, na co należy zwrócić uwagę i jakie szczegóły należy wziąć pod uwagę przed przekłuciem. Znamy cię'Jesteś podekscytowany, ale zanim dostaniesz ten nowy piercing, najpierw sprawdź jego pięć wskazówek!

Oto pięć rzeczy, o których musisz pomyśleć przed przekłuciem.

czarno-biały piercing do języka

Źródło: Instagram @dvrkocvsto

Źródło: Instagram @dvrkocvsto

Sprawdź te pięć wskazówek!

szalone kolczyki w ustachprzekłuwanie pleców skórnychprzekłuwanie uszufactory_tattoo mwielokrotne kolczyki w uszachprzekłuwanie trytonów

Twoja profesja

Źródło: Instagram @faktorsieben

Czy będzie to akceptowalne w pracy??

"Chociaż branża tatuażu i piercingu rozwija się każdego dnia i staje się coraz bardziej „akceptowalna” dla społeczeństwa… niektóre dziedziny kariery nie pozwalają na widoczne kolczyki," Martinez mówi.

Wiem, wiem, to'jest denerwujące. Ale jeśli lubisz swoją pracę i chcesz ją zachować, Martinez ma kilka rad:

"Zawsze pytaj swojego pracodawcę, czy piercing jest dozwolony i kieruj się zdrowym rozsądkiem; jeśli pracujesz w przemyśle spożywczym, kolczyk w twarzy, który mógłby wpaść w przygotowywane posiłki, byłby problemem," on mówi.

Published
Categorized as Lista