Rzeczy, których NIGDY nie powinieneś mówić ani robić w salonie tatuażu

Ugh

Doświadczeni ludzie z tatuażami wiedzą, że są pewne…'s i nie'ts w salonie tatuażu. Możesz wejść i przejrzeć teczki i zadawać pytania w recepcji, ale starożytna sztuka tuszu ma pewną etykietę do naśladowania.

Nawet jeśli ty'Byłem już tatowany, może możesz nauczyć się kilku rzeczy, które sprawią, że będziesz mniej d-bagiem. A przynajmniej śmiać się z ludzi, którzy…'naprawdę powiedziałem i zrobiłem te faux pas.

ładna dziewczyna zostaje wytatuowana przez przystojnego artystę

Źródło: Zdjęcie Nejrona/Shutterstock

Źródło: Zdjęcie Nejrona/Shutterstock

przywdziewać'nie być tą osobą

zły tatuaż źle napisanyŹródło: Instagram @casa.la.razakiepski tatuaż gramatyczny na ramieniu pijanyseksowna wytatuowana dziewczyna w stanikusexy tatuaż dziewczyna selfiemężczyzna dostaje tatuaż na głowieŹródło: instagram @ sto.tattooniesamowite życie jak tatuaż na klatce piersiowej

Zadanie domowe

Źródło: Instagram @shashank121991

Zrób swoje badania. Zawsze przynoś zdjęcie lub rysunek (kilka, jeśli możesz) tego, co chcesz. Porozmawiaj o tym ze swoim artystą. Artysta, którego zbadałeś i obejrzałeś jego prace i recenzje online.

Artyści tatuażu mają swoje własne style, tak jak każda inna forma sztuki. Instagram to świetny sposób, aby zobaczyć, kto robi oldschoolowe tatuaże, a kto akwarelowe.

Grody

Przyjdź czysty.

Twój tatuażysta będzie blisko ciebie. Najmniej, co możesz zrobić, to wziąć prysznic, założyć dezodorant itp. Wyobraź sobie, że musisz godzinami być hipisem.

Bycie biednym

Próbujesz targować się o cenę.

Zbyt wysoki koszt? przywdziewać'nie rozumiem. przywdziewać't nawet iść do innego salonu, bo jakość będzie do niczego. Zaoszczędź swoje pieniądze. Odkładam x dolarów na każdą wypłatę i oszczędzam na moje duże kawałki.

Published
Categorized as Lista